«Η Θύρα 13 δεν κλείνει Κοντονή»

«Η Θύρα 13 δεν κλείνει Κοντονή»



Περισσότεροι από 300 φίλοι του Παναθηναϊκού βρέθηκαν στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ στην Κουμουνδούρου, διαδηλώνοντας ειρηνικά μετά την απόφαση του Σταύρου Κοντονή για το «λουκέτο» στη Θύρα 13.

Λίγες ώρες μετά την απόφαση Κοντονή για το κλείσιμο της Θύρας 13, περισσότεροι από 300 φίλοι του Παναθηναϊκού βρέθηκαν στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ στην Κουμουνδούρου, φωνάζοντας συνθήματα κατά του Υφυπουργού Αθλητισμού.

Οι φίλοι του «τριφυλλιού» διαδήλωσαν ειρηνικά για πάνω από μία ώρα και ανανέωσαν το ραντεβού τους για τις επόμενες κινήσεις κατά της συγκεκριμένης απόφαση.



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 20/01/2016 00:10
Κουμουνδουροσκυλα στο τέλος εσείς και ο λαϊκισμός σας θα μείνετε, ήδη μετράτε μέρες...

στις 20/01/2016 01:21
Προβατο-υπαλληλοι...καταντια..

στις 20/01/2016 03:38
Κοντονη,γλυφτη της γαυροπαραγκας,αν νομιζεις πως το κλεισιμο της 13 ειναι η λυση για να μειωθει η βια στα γηπεδα,εισαι εκτρα γελασμενος επισης να σε σιγουρος πως οι ανθρωποι που απαρτιζουν την 13 δε θα μεινουν εκτος γηπεδου!

στις 20/01/2016 08:05
Μαλάκα κοντονη οι σύνδεσμοι σου φταίνε που είναι ανοιχτοί... Καμιά εξέδρα κλειστή.. Κλείστε τη βουλή σας!

στις 20/01/2016 13:31
απονομη δικαιοσυνης λεγετε ρε πουταναρες... καλα σας εκανε.. ξυπωσατε το μισο γηπεδο, πλακωνοσασταν μεσα και εξω με τους μπατσους για ωρες..περασατε φωτοβολιδες και χιλια δυο αλλα... μηπως να σας ελεγαν και μπραβο.. το κλεισιμο της 13 απο μονο του δεν λεει τιποτα.. αυτοι που κανανε τα μπαχαλα δλδ αμα μπουν σε αλλη θυρα θα γινουν αγγελουδια..; παπαρια.. το θεμα ειναι οποιον κανει μαλακια να τον βουτανε και να μην ξαναδει γηπεδο ουτε στην τηλεοραση..

στις 20/01/2016 13:41
esi mori poustara gayre mi petagese den milane oi poytanes tis europis kargioli

στις 20/01/2016 15:00
Ο stasoumugdala παλι ληγμενα χαπια πηρε και γραφει τις μαλακιες του, δε κοιταει το μπουρδελο τον ολυμπιακο και ασχωλειτε με τον βαζελο.

στις 20/01/2016 16:21
Siga re magkes toses epixeiriseis kleinoun kathimerina kai tosos kosmos xanei tis douleies tou kai sen sas eida pote na euaisthitopoihste...me tin thyra 13 ti sas exei peiraxei?

στις 20/01/2016 18:35
300... τόσοι είστε λαγουδάκια....

στις 20/01/2016 19:46
του θιξαμε του βουλγαρου το αδελφο σωματειο.. καρφωνεστε ρε μαλακες

στις 20/01/2016 22:44
Ανακοίνωση με την οποία παίρνει θέση σχετικά με την κλήση της σε απολογία για τον αγώνα με τον Πλατανιά, εξέδωσε η ΠΑΕ Ολυμπιακός. «Δεν υπήρξε σε καμία περίπτωση ρίψη αντικειμένου η οποία να θέτει σε κίνδυνο την σωματική ακεραιότητα ποδοσφαιριστή ή οποιουδήποτε άλλου προσώπου», αναφέρεται μεταξύ άλλων.

Αναλυτικά: «Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σε σχέση με την κλήση της σε απολογία για τον αγώνα Πλατανιάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ διευκρινίζει τα εξής:

Δεν υπήρξε σε καμία περίπτωση ρίψη αντικειμένου η οποία να θέτει σε κίνδυνο την σωματική ακεραιότητα ποδοσφαιριστή ή οποιουδήποτε άλλου προσώπου. Αυτό προκύπτει από το οπτικοακουστικό υλικό και από τις εκθέσεις των αξιωματούχων του αγώνα. Είμαστε σίγουροι ότι θα αποδειχθεί και στην ακροαματική διαδικασία.

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σέβεται απολύτως τις επιταγές του πειθαρχικού κώδικα και πιστεύει στην ακριβοδίκαιη εφαρμογή του με βάση τα πραγματικά γεγονότα και όχι την περιρρέουσα ατμόσφαιρα που σκοπίμως δημιουργείται από ορισμένους.

στις 21/01/2016 16:39
Είμαι αντίθετος στο κλείσιμο της 13 οι πολιτικοί πάνε και έρχονται οι φανατικές θύρες όμως κάθε ομάδας είναι που μένουν εξάλλουτα γήπεδα δεν είναι και ούτε θα γίνουν ποτέ εκκλησίες.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.