Οι «8» του Κυπέλλου Ελλάδας

Οι «8» του Κυπέλλου Ελλάδας



Ολοκληρώθηκε η φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας και πλέον γνωρίζουμε και τις οκτώ ομάδες που θα δώσουν το «παρών» στην αυριανή κλήρωση (15/1, 12:00) για την προημιτελική φάση της διοργάνωσης.

Ο Παναθηναϊκός συμπλήρωσε το «πάζλ» των «8» του Κυπέλλου Ελλάδας και πλέον γνωρίζουμε όλες τις ομάδες που μπουν στην αυριανή κληρωτίδα για την προημιτελική φάση.

Υπενθυμίζεται ότι η κλήρωση είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή (15/1) και θα διενεργηθεί στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο Πάρκο Γουδή, στις 12.00.

Οι πρώτοι αγώνες των προημιτελικών θα διεξαχθούν το διάστημα 27-28 Ιανουαρίου και οι επαναληπτικοί στις 3-4 και 10-11 Φεβρουαρίου (ένα ματς κάθε μέρα). Οι ημιτελικοί θα διεξαχθούν στις 2-3 Μαρτίου και 6-7 Απριλίου (επαναληπτικοί), ενώ ο τελικός είναι προγραμματισμένος για τις 23 Απριλίου.

Οι οκτώ ομάδες που προκρίθηκαν:

ΠΑΟΚ
Πανιώνιος
Ατρόμητος
Ηρακλής
ΑΕΚ
Αστέρας
Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός



Ομάδα που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 14/01/2016 22:39
ΜΟΝΟ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ. ΕΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟΥΣ 4, ΕΑΝ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΑΕΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ Ή ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΒΓΟΥΝΕ ΕΥΡΩΠΗ ΟΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΣΤΗΣΕΙ Ο "ΘΕΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ"!

στις 14/01/2016 22:40
ΗΡΑΚΛΑΚΟ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΠΗΡΕΣ ΑΝΤΕ! ΓΑΥΡΟΜΗΤΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΛΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΣΕ ΣΤΗ Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΦΑΕ ΜΙΑ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΓΑΒΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΥΡΙΣΤΕΡΙ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ 0-5!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...

στις 15/01/2016 01:19
ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ 8 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΑΚΡΙΝΟ 2002 ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ...Η ΚΛΗΡΩΤΙΔΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΑΣΤΕΡΑ!!!

στις 15/01/2016 11:00
ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΕ ΕΛΑ ΚΑΝΑΣ ΠΑΛΙΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ.ΕΣΥ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΟΛΟ ΓΙΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΟΥ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΚΟΜΟΙΡΕ ΕΛΕΗΝΕ ΠΑΛΙΟ ΤΡΙΣΑΘΛΙΕ ΓΥΦΤΕ 1 ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΨΕΙ ΤΑ ΕΛ ΕΣ ΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΒΛΑΚΑ ΑΡΧΙΠΑΝΑΣΧΕΤΟ ΤΟΝ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΤΙ ΕΤΣΙ?

στις 15/01/2016 11:04
ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΡΕ ΚΑΚΚΟΜΟΙΡΕ ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΑΙΑ Ε ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΣΑΣ Ε?ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΟ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΠΥΝΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΜΟΥΛΕ?ΛΕΓΕ ΡΕ?ΜΙΛΑ ΡΕ?ΠΕΣ ΤΟ ΡΕ?ΚΟΤΑ Ε ΚΟΤΟΥΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΩ 1 ΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΦΑΞΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑ ΣΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ? Ε ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΟΥΛΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΕΤΣΙ?ΠΑΡΕ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΚΕΙΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΡΕ ΡΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΡΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΛΕΜΕ ΡΕ

στις 15/01/2016 11:32
Αυτό με το στήσιμο του "Βαγγέλη" κλπ έχει καταντήσει αηδία και πολύ κουραστικό.

στις 15/01/2016 13:00
Δύσκολη κλήρωση για ολυμπιακό και παοκ

στις 15/01/2016 13:39
μαλακιες ματς εβγαλε η κληρωση

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.