Τούντορ: «Θέλω Ολυμπιακό ή Ηρακλή»

Τούντορ: «Θέλω Ολυμπιακό ή Ηρακλή»



Τον Ολυμπιακό ή τον Ηρακλή θέλει ο Ίγκορ Τούντορ στα προημιτελικά του Κυπέλλου, όπως δήλωσε ο ίδιος μετά τον αγώνα του ΠΑΟΚ με την Καλλονή.

Την Παρασκευή (15/1, 12:00) θα γίνει η κλήρωση για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας, εκεί όπου ο ΠΑΟΚ θα δώσει το «παρών», μετά τη νίκη του με 3-0 απέναντι στην Καλλονή στην Τούμπα.

Ο Ίγκορ Τούντορ, αφού χαρακτήρισε… Μπουφόν τον γκολκίπερ της Καλλονής, Κώστα Δαύκο για τις αποκρούσεις του στο ματς της Τούμπας, αποκάλυψε πως θέλει τον Ολυμπιακό ή τον Ηρακλή ως αντίπαλο στην προημιτελική φάση του Κυπέλλου:

«Δεν ανησυχούσα από την αρχή. Ήμουν σίγουρος πως ήμασταν οι καλύτεροι, ότι είχαμε την πιο καλή ομάδα και πως θα παίρναμε την πρόκριση. Εάν η άλλη ομάδα δεν είχε τον... Μπουφόν (σ.σ. εννοούσε τον γκολκίπερ της Καλλονής) σήμερα το σκορ δεν θα τελειώνε 3-0. Είχαν τον... Μπουφόν όμως. Ή τον Ηρακλή ή τον Ολυμπιακό θα ήθελα για την επόμενη φάση», δήλωσε στον OΤΕ TV ο Τούντορ.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

27 σχόλια:

στις 14/01/2016 20:03
και μεις εσενα θελουμε...

στις 14/01/2016 20:07
Aστερας Τρ.- ΠΑΟΚ, ΑΕΚ- Παναθηναικος, Πανιωνιος - Ηρακλης, Ολυμπιακος- Ατρομητος. Απλη διαισθηση...

στις 14/01/2016 20:13
pire aera apo tin kaloni o tountor..!

στις 14/01/2016 20:15
ΣΩΣΤΟΟΟΣΣ Ο ΤΟΥΝΤΟΡ!

στις 14/01/2016 20:20
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΟΣΦΠ-ΑΕΚ

στις 14/01/2016 20:24
με τα ψαρια θελω για να γινει ενα ωραιο ματς ;)

στις 14/01/2016 20:36
ti les re tountor 8eleis na apoklhsteis apo twra ?

στις 14/01/2016 20:38
Έχει κάποια λογική η προτίμηση στον Ολυμπιακό. Δείχνει όμως και έλλειψη αυτογνωσίας.

Αν υπήρχε ομάδα ικανή να τον χτυπήσει, η ιδανική περίοδος θα ήταν τώρα, στην φάση των οχτώ.

Ο Τούντορ πιστεύει ότι μπορεί; Μακάρι, αλλά εγώ μέχρι στιγμής άλλα βλέπω.

Όσο για τον Ηρακλή, έχει να κάνει με το γόητρο, για το ποιος θα επικρατήσει στο τοπικό ντέρμπι.

Υπερβολική αυτοπεποίθηση βλέπω στην περίπτωση του Ολυμπιακού. Τον Ηρακλή τον "έχουμε". Επί του παρόντος...

στις 14/01/2016 20:50
εσυ οφακι τι λεει... τα χωραφια της κρητης πως πανε..; ακολουθεις την ομαδα σου με το τρακτερ σου απο χωριο σε χωριο..;

στις 14/01/2016 20:50
ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ . ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΣΦΠ ΘΑ ΛΕΓΑ ΕΓΩ

στις 14/01/2016 21:06
ο ανθρωπος δεν εχει ιδεα , τι με τον οσφπ παιξει τι με τον Ηρακλη θα αποκλειστει

στις 14/01/2016 21:20
stasoumygdala, κλασε μας τα αρχιδια ρε μαλακα αμπαλε, που θα μιλησεις εσυ ψωλοσπερμα για την ΚΡΗΤΗ και τον ΟΦΗ. Εσυ ησουν χτες ενας απο τους 1500 που ηταν στο Τηγανι?

στις 14/01/2016 21:31
Καταρχην που κολλαει η κρητη..; ισα ισα που την ντροπιαζει ο οφη με την ρετσινια του τσατσου.. Για τον οφη μιλησα καθαρα..αλλωστε στην κρητη ειστε πιο λκγοι και απο τα αεκακια..αν δεν ειστε ηδη, θα γινετε.. Θα ξαναμιλησουμε οταν ανεβεις

στις 14/01/2016 22:10
toyntor katse hsyxa giati o hraklhw den eine kalonh kai to kazo ston proto gyro se gyreyh maze ce th glvsa soy giati oyte4 sthn agia eleoysa den kanhw.

στις 14/01/2016 22:12
οποιος και να ερθη τεσσερα θαφαη ολυμπικ ντε3 ριρε εχω χρονια να δω τετοια τετραδα απο το μπεμπηε κοτρ5ιδηςαημνηστοςν δαριβαςβ ιωανου

στις 14/01/2016 22:28
kamariza αποκτησα μυωπια πμε τα σχολια σου

στις 14/01/2016 23:21
Θέλει να αποκλειστεί για αυτό τα λέει αυτά ο Τουντόρ

στις 15/01/2016 00:08
άντε ρε ανάπηρε που θέλεις κ Ολυμπιακό ή Ηρακλή...πες καλύτερα ότι θέλω να φάω πούτσα βλάκα!!!!

στις 15/01/2016 00:19
Σιγά τον Ηρακλή τον έχουμε.

στις 15/01/2016 00:20
Δηλαδή τί έπρεπε να πεί ρε παιδιά; "Ξέρετε,περάσαμε στην επόμενη φάση,γαμιόμαστε,ανοίξαμε και σας περιμένουμε". Καλά κάνει και τα λέει αυτά,την ομάδα του θέλει να ανεβάσει. Ματσαρες να έχουμε και ας κερδίσει ο καλύτερος.Απλά τα πράγματα.

στις 15/01/2016 01:02
Edw koloei h paroimia thelei h poutana na kruftei kai h xara den thn afhnei

στις 15/01/2016 07:14
Ξερεις πολλους πουστιδες βα μη θελουν να φανε ψωλη; ενταξει τουντορ θα τη φας τοσο πολυ σου ελειψε απο τον πρωτο γυρο..

στις 15/01/2016 11:31
Όλοι τον Ολυμπιακό θέλουν για να αποκτήσουν γόητρο, λογικό είναι.

στις 15/01/2016 14:46
Τουντορ κοιτα στρωσε την ομαδα γιατι ακομη η καρεκλα σου δε σταματησε να τριζει. Καταξιωσου πρωτα στα ματια του κοσμου και προπαντως των παικτων και ασε τις προτιμησεις για αργοτερα.

στις 15/01/2016 14:53
....Αααα και που 'σαι .... Δημητρακη απο την Σαλονικη ... η πουτανα οσο και να χαρει, μια χαρα ειναι κρυμμενη εκει στη Γ' εθνικη. Κανεις δεν την βλεπει, να 'σαι σιγουρος γι' αυτο !!!

στις 15/01/2016 16:37
Aki h poutana einai gnwsth h omada twn mizwn kai twn upourgwn.

στις 16/01/2016 01:58
o olibiakos na min milaei kan den einai dikaio ta apotelesmata pou pernei eunoika apo tin dietisia , pou borei oute si allos n ta parei kanonika alla gia auto eurwpi tipota

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.