Υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Βλαχοδήμος

Υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Βλαχοδήμος



Μια «ανάσα» από την απόκτηση του Παναγιώτη Βλαχοδήμου φέρεται να βρίσκεται ο Παναθηναϊκός! Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «πράσινοι» έχουν δώσει τα χέρια με τον πρώην παίκτη του Ολυμπιακού, που βρίσκεται χωρίς ομάδα από το καλοκαίρι, και απομένουν οι λεπτομέρειες για να ολοκληρωθεί η απόκτησή του.

Μεταγραφή-έκπληξη από τον Παναθηναϊκό, ο οποίος φέρεται ότι βρίσκεται πολύ κοντά στην απόκτηση του Παναγιώτη Βλαχοδήμου!

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «πράσινοι» έχουν έρθει σε προφορική συμφωνία με τον 24χρονο δεξιό χαφ/εξτρέμ, ο οποίος βρίσκεται χωρίς ομάδα από το καλοκαίρι. Εφόσον όλα κυλήσουν ομαλά, ο ποδοσφαιριστής θα περάσει από ιατρικές εξετάσεις και στη συνέχεια θα υπογράψει συμβόλαιο, το οποίο πιθανότατα θα είναι τριετές.

Υπενθυμίζεται ότι ο Παναθηναϊκός είχε ενδιαφερθεί για τον Βλαχοδήμο το 2012, όταν τελικά κατέληξε στον Ολυμπιακό. Ο παίκτης είχε αποκτηθεί από την Ξάνθη, αλλά ποτέ δεν μπόρεσε να βρει θέση βασικού στους «ερυθρόλευκους». Δόθηκε δανεικός σε Άουγκσμπουργκ, Πλατανιά, Εργοτέλη, Νιμ και το καλοκαίρι του 2015 έμεινε ελεύθερος από τον Ολυμπιακό.

Ο 24χρονος δεν βρήκε ομάδα για να συνεχίσει την καριέρα του και τους τελευταίους μήνες έκανε προπονήσεις με την Γκρόιτερ Φιρτ και την Αρμίνια Μπίλεφελντ ώστε να διατηρηθεί σε καλή φυσική κατάσταση.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 05/01/2016 22:41
EPITELOUS..! pios fournos gkremistike kai 3estravothike o afragkouzos..!

στις 05/01/2016 23:13
Με τους παγκιτες μας θα κανει ομαδα ο βαζελος χαχαχαχα

Σοβαρη τωρα,καλο παιχτακι ο μικρος

στις 05/01/2016 23:18
Στο βαζελο θα φανει η αξια του που θα εχεί φανελα βαςικού και σε κανα τριαρι τεςσερα χρονια τον βλεπω πριμερα ντιβιζιον

στις 05/01/2016 23:20
Ο καραφλουζός είναί καραγκιόζαριας

στις 05/01/2016 23:21
Poly ligos kai aneparkis pextis gia na sikwsei to varos tis istorikis fanelas tou olympiakou.Isws kataferei na kathierwthei se mia omada poly miroteris dinamikotitas opws einai o panathinaikos.

στις 05/01/2016 23:21
Παντα θρυλός 7

Με τσαμπόυκα

στις 05/01/2016 23:30
mangas edo tha se diorthoso .>! metagrafi egoismou itan tou vlaxodimou..! ap tin arxi i3ere oti dn pe3ei kai o idios alla kai o tote proponitis..! ontos o osfp ton eixe parei apla gia na min ton parei o panathinaikos..!

στις 05/01/2016 23:32
a3ios itan..! aplos epele3e to xrima kai to simferon..!

στις 05/01/2016 23:33
Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ!

στις 05/01/2016 23:49
ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΜΠΑΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ(ΚΟΛΟΒΟΣ,ΜΠΟΥΧΑΛΑΚΗΣ,ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ,ΖΑΡΑΔΟΥΚΑΣ,ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ,ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.)

στις 06/01/2016 00:04
Βγάλε έξω Μπούχα και Κολοβό φίλε.

στις 06/01/2016 02:33
kalh stadiodromia re paixtaraaa kai as pas ston panathinaiko..

megalos paixths gia mena

στις 06/01/2016 11:08
πλακα πλακα ο βαζελος με μπουμαλ και βλαχοδημο θα κανει ομαδα και θα εχει και παγκο τωρα!

στις 06/01/2016 11:44
Ένα καλό εξάμηνο έκανε στην Ξάνθη , τον πήρε ο Ολυμπιακός για να μην τον πάρει άλλη ομάδα... Τίποτα το ιδιαίτερο από τον Ρονάλντο της Ελλάδας αν και ο Μίτσελ του έδωσε ευκαιρίες όταν ήρθε στον Ολυμπιακό ( θυμάμαι με Λεβάντε στους "32" του Γιουρόπα Λιγκ και γενικά του έδωσε ευκαιρίες)..Και αυτός ένα εξάμηνο χωρίς ομάδα

στις 06/01/2016 19:37
Και με τη βουλα το μεγαλυτερο παραμαγαζο του γαυρου ο βαζελος

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.