Στη Θεσσαλονίκη για τον ΠΑΟΚ ο Γκαλίτσιος

Στη Θεσσαλονίκη για τον ΠΑΟΚ ο Γκαλίτσιος



Στη Θεσσαλονίκη για λογαριασμό του ΠΑΟΚ βρίσκεται ο Γιώργος Γκαλίτσιος, ο οποίος, σύμφωνα με τις πληροφορίες, έχει ήδη περάσει από ιατρικές εξετάσεις για τον «δικέφαλο» του Βορρά.

Ο Γιώργος Γκαλίτσιος ενδέχεται να είναι η πρώτη μεταγραφή του Ιανουαρίου για τον ΠΑΟΚ. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Έλληνας δεξιός μπακ έχει ήδη περάσει από ιατρικές εξετάσεις στη Θεσσαλονίκη και εφόσον ο Φρανκ Άρνεσεν δώσει το «oκ», τότε ο 29χρονος θα υπογράψει συμβόλαιο 1,5 έτους.

Την τελευταία τετραετία, ο Γκαλίτσιος αγωνιζόταν στο Βέλγιο για λογαριασμό της Λόκερεν, από την οποία αποχώρησε το περασμένο καλοκαίρι. Σε 114 συμμετοχές, ο Έλληνας άσος σημείωσε 1 γκολ και 14 ασίστ, πανηγυρίζοντας δύο Κύπελλα Βελγίου (2012, 2014).



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΒΕΛΓΙΟ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 29/12/2015 21:35
Δεν ειναι κακος παικτης αλλα ενα εξαμηνο χωρις ματς ειναι πολυ...Στο Βελγιο έκανε καλα ματς σε μια ομαδα μικρο-μεσαια

στις 30/12/2015 09:08
το παλιο μου παλτο..το χαριζω σε εσενα..χαχα

στις 30/12/2015 09:43
magkes min koroideuete..! i katrakila sinexizete..! ego prosopika theoro oti kanoun ta panta gia na upovivasoun to elliniko protathlima oi idioi oi paragontes..! san ton MPOUMAl pou ton ekane kai protoselido i prasini..! min trelathoume twra ti pextes einai autoi gamo tin agia patata..!

στις 30/12/2015 09:44
meta sas fteei o osfp ..! pfffffffffffffffffffffffff

στις 30/12/2015 09:45
felipe oute metrios gkalitsios..! ego prosopika apo osfp ton thimame..! pragmatika 0 aisthisi tou de3iou mpak..! tespa makari na vgei.!

στις 30/12/2015 09:47
einai san ton macoon pou eixe ferei o osfp.>! pou ton exanes pou ton evriskes sti thesi tou CF itan sinexeia gia auto efige nixta..! 0 asthisi tis thesis pou epeze..!

στις 30/12/2015 15:40
Αντικαταστάτης του Κωνσταντινίδη είναι επειδή τραυματίστικε.

στις 30/12/2015 16:36
Φερανε τον συνταξιουχο να βγαλει τα καστανα απο την φωτια.

στις 30/12/2015 16:37
Ο ΠΑΟΚ είτε αγωνιστικά είτε οικονομικά θα υποβιβαστεί φέτος. Είναι γραφτό. Όπως υποβίβασε τον ΟΦΗ ο Μαρινάκης έτσι θα κάνει και με τον ΠΑΟΚ διστυχώς!

στις 30/12/2015 16:37
Ο δε Άρης είναι παράρτημα του χοντρού!

στις 30/12/2015 18:04
ο δε αντιχουλιγκανος το αρχιδι και το μπασταρδακι των αμυαλων τουρκομπαοκτσηδων

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.