Στη Θεσσαλονίκη για τον ΠΑΟΚ ο Γκαλίτσιος

Στη Θεσσαλονίκη για τον ΠΑΟΚ ο Γκαλίτσιος



Στη Θεσσαλονίκη για λογαριασμό του ΠΑΟΚ βρίσκεται ο Γιώργος Γκαλίτσιος, ο οποίος, σύμφωνα με τις πληροφορίες, έχει ήδη περάσει από ιατρικές εξετάσεις για τον «δικέφαλο» του Βορρά.

Ο Γιώργος Γκαλίτσιος ενδέχεται να είναι η πρώτη μεταγραφή του Ιανουαρίου για τον ΠΑΟΚ. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Έλληνας δεξιός μπακ έχει ήδη περάσει από ιατρικές εξετάσεις στη Θεσσαλονίκη και εφόσον ο Φρανκ Άρνεσεν δώσει το «oκ», τότε ο 29χρονος θα υπογράψει συμβόλαιο 1,5 έτους.

Την τελευταία τετραετία, ο Γκαλίτσιος αγωνιζόταν στο Βέλγιο για λογαριασμό της Λόκερεν, από την οποία αποχώρησε το περασμένο καλοκαίρι. Σε 114 συμμετοχές, ο Έλληνας άσος σημείωσε 1 γκολ και 14 ασίστ, πανηγυρίζοντας δύο Κύπελλα Βελγίου (2012, 2014).



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΒΕΛΓΙΟ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 29/12/2015 21:07
χωρις πολλα-πολλα.. ο αμπαλιτσιος ειναι γνωστο κατσικι.. οποτε δεν εχουμε και πολλα να αναλυσουμε.. παλτο για τις κρυες νυχτες του χειμωνα..

στις 29/12/2015 21:35
Δεν ειναι κακος παικτης αλλα ενα εξαμηνο χωρις ματς ειναι πολυ...Στο Βελγιο έκανε καλα ματς σε μια ομαδα μικρο-μεσαια

στις 30/12/2015 09:08
το παλιο μου παλτο..το χαριζω σε εσενα..χαχα

στις 30/12/2015 09:43
magkes min koroideuete..! i katrakila sinexizete..! ego prosopika theoro oti kanoun ta panta gia na upovivasoun to elliniko protathlima oi idioi oi paragontes..! san ton MPOUMAl pou ton ekane kai protoselido i prasini..! min trelathoume twra ti pextes einai autoi gamo tin agia patata..!

στις 30/12/2015 09:44
meta sas fteei o osfp ..! pfffffffffffffffffffffffff

στις 30/12/2015 09:45
felipe oute metrios gkalitsios..! ego prosopika apo osfp ton thimame..! pragmatika 0 aisthisi tou de3iou mpak..! tespa makari na vgei.!

στις 30/12/2015 09:47
einai san ton macoon pou eixe ferei o osfp.>! pou ton exanes pou ton evriskes sti thesi tou CF itan sinexeia gia auto efige nixta..! 0 asthisi tis thesis pou epeze..!

στις 30/12/2015 15:30
ηδη οι κατοικοι που εχουν τα σπιτια τους γυρω απο την τουμπα βαζουν διπλη ενισχυση στα τζαμια των σπιτιων μετα την μεταγραφη αυτη λογω των σεντρων που θα ακολουθησουν το επομενο διαστημα απο τον αμπαλιτσιο...

στις 30/12/2015 15:40
Αντικαταστάτης του Κωνσταντινίδη είναι επειδή τραυματίστικε.

στις 30/12/2015 16:36
Φερανε τον συνταξιουχο να βγαλει τα καστανα απο την φωτια.

στις 30/12/2015 16:37
Ο ΠΑΟΚ είτε αγωνιστικά είτε οικονομικά θα υποβιβαστεί φέτος. Είναι γραφτό. Όπως υποβίβασε τον ΟΦΗ ο Μαρινάκης έτσι θα κάνει και με τον ΠΑΟΚ διστυχώς!

στις 30/12/2015 16:37
Ο δε Άρης είναι παράρτημα του χοντρού!

στις 30/12/2015 18:02
αντιχουλιγκανε εχεις μια τελευταια ευκαιρια να κοψεις τα ναρκωτικα...βαλτο σαν στοχο για την νεα χρονια

στις 30/12/2015 18:04
ο δε αντιχουλιγκανος το αρχιδι και το μπασταρδακι των αμυαλων τουρκομπαοκτσηδων

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.