«Στην Σίτι με 25 εκατ. ευρώ το χρόνο ο Γκουαρδιόλα»

«Στην Σίτι με 25 εκατ. ευρώ το χρόνο ο Γκουαρδιόλα»



Η «Bild» αποκαλύπτει ότι ο Πεπ Γκουαρδιόλα έχει έρθει σε συμφωνία με την Μάντσεστερ Σίτι για τριετές συμβόλαιο με ετήσιες αποδοχές ύψους 25 εκατ. ευρώ!

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα ανακοίνωσε την αποχώρηση του από την Μπάγερν στο φινάλε της σεζόν και όπως υποστηρίζουν ξένα δημοσιεύματα, έχει ήδη έρθει σε συμφωνία με την Μάντσεστερ Σίτι ώστε να αναλάβει τους «πολίτες» από τη σεζόν 2016-17.

Μάλιστα, η γερμανική «Bild» πηγαίνει ένα βήμα παρακάτω, υποστηρίζοντας ότι ο Καταλανός τεχνικός έχει δώσει τα χέρια για τριετές συμβόλαιο το οποίο θα του αποφέρει ετήσιες αποδοχές ύψους 25 εκατ. ευρώ. Φυσικά, εφόσον επιβεβαιωθεί το δημοσίευμα, ο Γκουαρδιόλα θα γίνει αυτόματα ο πιο ακριβοπληρωμένος προπονητής στον κόσμο.



Ομάδα που αφορά: ΜΠΑΓΕΡΝ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 24/12/2015 19:19
Δεν νομιζω να παει στην σιτυ!

στις 24/12/2015 19:21
Που θα πάει ? Στο τελεσίτυ ?

στις 24/12/2015 19:36
Δεν νομίζω να ξεπέσει τόσο..αλλά τα λεφτά είναι πολλά

στις 24/12/2015 20:19
τελικα σιτυ θα παει ε ;

στις 24/12/2015 20:40
τα λεφτά μιλάνε

στις 24/12/2015 20:59
ρε καταλαβαινετε τι λετε..; μιλαμε για 75 εκατομμυρια σε 3 χρονια.. πιστευω οτι εχει υπογραψει και εχει μπει και σε συσκευασια δωρου με κοκκινη κορδελιτσα..

παντως τα ποσα σε συμβολαια εχουν ξεφυγει και σε ποδοσφαιριστες και προπονητες.. τι ξεπλυμα γινετε ρε πουστη μου...

στις 24/12/2015 23:57
auta ginontai kai stin ellada..ti na poume..

στις 25/12/2015 00:26
kalytera sthn manchester city para sthn manchester united einai kalos proponhths ante kala xristouggena xronia polla

στις 25/12/2015 10:15
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΣΙΤΥ Ο ΠΕΠ.ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ.ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΣΣΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ PRIMERA KAI TOY CHAMPIONS LEAGUE.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.

στις 25/12/2015 14:38
το ένα προβατο εχει 330 ευρω....με 25 εκατομυρια ποσα ζωα θα αγοραζε ο προεδρος?

στις 26/12/2015 00:22
arabas einai o proedros tis sity 3ipna ligo kaff anagakh exei? den exeis dei ti metagrafares ekane k me possa lefta apo prin; otamendi ton 3antho ekeinon pou mu arese k emena kalh paixtura o de bryne ti den exei kai otamendi mou arese giati se 47 emfaniseis eixe kanei 300++ kopsimata einai gamatos apla eixe kanei recor stin balenthia kai ton pire me tin mia sity meta o arabas nomizeis ta liga ekatommuria tha ton peira3une an einai na paei kala h omada tou protathlima k c.l ta 2pla tha vgalei asto file milame gia arabes kiolas pou den 3eroun ti exoun opws kai h pari araba exei proedro tespa kales giortes apo emena kai kala xristugenna na exete me ugeia kai xara :)!

στις 26/12/2015 13:40
kai kapos etsi i city exei mia elpida na mpei ston europaiko xarti tou xronou ..!

στις 26/12/2015 13:53
ο κοσμος τοχει τουμπανο και ο τσιμπουκαδωρος κρυφο καμαρι...αχαχαχαχ ψαγμενος και καλα... ποσο πειραγμενος παιζει νασαι ρε μαλακα τσιμπουκαδωρε που νομιζεις οτι εχεις και παγκοσμια αποκλειστικοτητα;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.