Ανακοίνωσε Μπουμάλ ο Παναθηναϊκός

Ανακοίνωσε Μπουμάλ ο Παναθηναϊκός



Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την κατ’ αρχήν συμφωνία με τον Πανιώνιο για την απόκτηση του Ολιβιέ Μπουμάλ.

Παίκτης του Παναθηναϊκού θα πρέπει να θεωρείται ο Ολιβιέ Μπουμάλ. Η πράσινη ΠΑΕ επιβεβαίωσε την κατ’ αρχήν συμφωνία με τον Πανιώνιο για τον 26χρονο Καμερουνέζο, ο οποίος θα συνεχίσει την καριέρα του στη Λεωφόρο.

«Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός και η ΠΑΕ Πανιώνιος ΓΣΣ ανακοινώνουν την καταρχήν συμφωνία τους για τη μεταγραφή του ποδοσφαιριστή Ολιβιέ Μπουμάλ», αναφέρεται στην ανακοίνωση των δύο ΠΑΕ.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 23/12/2015 21:14
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΨΑΧΝΩΝ.ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΟΒΑΡΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ.ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΙΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.

[+]  stasoumugdala στις 23/12/2015 22:05

στις 23/12/2015 22:16
Stasoumousmoula voulwse to re malaka se kathe eidhsh oti malakia sou katevei les.Karnavale

στις 23/12/2015 22:57
αμυγδαλε τα ζητας τα μπινελικια δεν μπορεις λοιπον εμεις οι βαζελοι χορτασμενοι ειμαστε εσυ προσωπικα βγαλε τα κοκκινα γυαλια κ σου προτεινω φιλικα να βρεις γυναικα γιατι εχεις ξεφυγει κ γραφεις ολο μαλακιες. νερντς .νερντς .νερντς. ( αυτους μ θυμιζεις οχι την αναμπελ )

στις 23/12/2015 23:48
ΣΤΑΣΟΥ ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 23/12/2015 23:55
stasoupoutsa ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ.ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΤΙ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ site.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΕΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΛΑΔΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΦΕΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΟΜΟΛΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING.ΑΚΟΥ ΤΡΑΜΠΑΡΙΦΑ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΔΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ή superligda OMAΔΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΑΡΗΣ,Η ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ.

στις 23/12/2015 23:58
ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΧΕΣΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΟΥ ΚΑΤΙ ΨΑΡΟΧΩΡΙΑ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ,ΚΑΛΛΟΝΗ.ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΙΧΑΜΑΤΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΛΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ.

στις 24/12/2015 13:44
Αμάν ο καζαμπούμπου

στις 24/12/2015 17:19
ΜΑΛΙΣΤΑ...ειδομεν...

στις 24/12/2015 17:31
ΣΤΑΣΟΥ - Ο BOOLADOROS ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΑΛ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ,ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟΣ.

στις 24/12/2015 18:30
ε σαν κλασσικη σκατοπουστρα τι θα εβλεπε..; ασπρους..; χααχαχαχαχ

στις 26/12/2015 10:32
stasoupoustra ΤΟ ΒΡΗΚΕ Ο GABRILOMANIA!!!MΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ GAY ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ STRINGAKI KAI TIΣ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΕΣ ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ ΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΟΝΙ ΣΑΣ ΣΕ ΥΠΕΡΔΙΕΓΕΡΣΗ: ΘΑ ΣΑΣ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΜΙΑ ΑΡΑΠΙΚΗ ΨΟΛΑΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑΚΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΕΣ ΛΟΥΓΚΡΕΣ!!!ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Ο ΠΑΤΟΣ ΣΑΣ!!!

στις 26/12/2015 11:22
stasoupoustra kai tsimpoukomania ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΑΠΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΟΥ ΘΑΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ.ΕΝΑ ΚΕΡΙΝΟ ΟΜΟΙΩΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥΣΤΑΚΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

στις 26/12/2015 17:30
τελικα εσεις τα πρασινα τρελλα αγορια δεν εχεται ορια..και μπουκωμενα μπορειται και μιλαται...διαπιστωμενο και εξακριβωμενο...ποσο ποιο βαθια ποια για να αρχισουν να βλεπουν φυσιολογικα πραγματα τα ματακια σας!!οσο για αυτα τα τεραστια οργανα αληθεια που λετε,πως τα γνωριζεται.....τα εχεται οσμισθη?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.