Ντύνεται στα πράσινα ο Μπουμάλ

Ντύνεται στα πράσινα ο Μπουμάλ



Στον Παναθηναϊκό αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του ο Ολιβιέ Μπουμάλ. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «πράσινοι» ήρθαν σε οριστική συμφωνία με τον Πανιώνιο και ο Καμερουνέζος μεσοεπιθετικός θα υπογράψει συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2018.

Μόνο οι λεπτομέρειες απομένουν προκειμένου ο Ολιβιέ Μπουμάλ να ντυθεί στα πράσινα. Ο Παναθηναϊκός συναντήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (23/12) με τους ανθρώπους του Πανιωνίου και οι δύο πλευρές συμφώνησαν σ’ όλα για την απόκτηση του Καμερουνέζου.

Το συμβόλαιο του 26χρονου μεσοεπιθετικού με τον Πανιώνιο έληγε στο φινάλε της σεζόν και σύμφωνα με τις πληροφορίες, το ποσό της μεταγραφής υπολογίζεται κοντά στις 400 χιλιάδες ευρώ. Μέσα σις επόμενες ημέρες ο Μπουμάλ αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο, το οποίο φέρεται ότι θα είναι μέχρι το καλοκαίρι του 2018.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 23/12/2015 17:33
τιναξε την μπανκα στον αερα ο αλαφουζος

στις 23/12/2015 17:36
αν σκεφτεις οτι δεν υπαρχουν λευτα στον παο και οι 550.000 ειναι πολλα λευτα. βεβαια δεν πιστευω οτι θα "πιασει" στον παο

στις 23/12/2015 17:57
καλο παιχτακι φαινοταν παντως στον νιωνιο.. αν μιλουσαμε για τον παναθηναϊκο πριν μπει ο καραφλοπαιδοφιλος σιγουρα δεν θα σκουπιζε ουτε τον παγκο (αν και εχουν περασει βεβαια και κατι παικτες καρναβαλια και τοτε) , αλλα σαυτο το χαλι που ειναι ο βαζελος τωρα δεν θα μου φανει απιθανο να πιασει..

στις 23/12/2015 18:50
ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ?ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΛΕΩ ΕΓΩ.ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟ.ΒΑΖΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

στις 23/12/2015 19:23
book gia to patera les???

στις 23/12/2015 19:23
gt vardinogiannhs de gyrnaei pisw to xei pei

στις 23/12/2015 23:02
milko7 ΤΟΝ ΕΙΠΕΣ ΗΔΗ!!!ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 23 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ (ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ) ΤΑ 20 ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ?

στις 23/12/2015 23:34
ΑΑΑ δηλαδη και ο Πατερας εχει ανεβασει τον πυχη ψηλα... με μπουμαλ θα χτειμησει τον φιλο του τον μαρινακη?

στις 24/12/2015 17:36
Ok man!!!

στις 24/12/2015 19:06
Ο ΒΟΥΚΑΔΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ,ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.