Χιλιάδες φίλοι της Ρίβερ έκαναν την Οσάκα… «Μονουμεντάλ» (video)

Χιλιάδες φίλοι της Ρίβερ έκαναν την Οσάκα… «Μονουμεντάλ» (video)

Αφορά τον αγώνα ΧΙΡΟΣΙΜΑ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ


Η Ρίβερ Πλέιτ θα διεκδικήσει το Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων στην Ιαπωνία και περίπου 15 χιλιάδες φίλοι της ομάδας κατέκλυσαν το κέντρο της Οσάκα, στήνοντας το δικό τους πάρτι.

Σε... «Μονουμεντάλ» μετέτρεψαν το κέντρο της Οσάκα οι οπαδοί της Ρίβερ Πλέιτ ενόψει του Παγκοσμίου Κυπέλλου Συλλόγων!

Περίπου 15 χιλιάδες φίλοι των «μιγιονάριος» έκαναν… κατάληψη στους κεντρικούς δρόμους της πόλης, δημιουργώντας απίστευτη ατμόσφαιρα.

Υπενθυμίζεται ότι η Ρίβερ Πλέιτ συμμετέχει στο θεσμό ως κάτοχος του Κόπα Λιμπερταδόρες και την Τετάρτη (16/12, 12:30) θα αντιμετωπίσει την οικοδέσποινα Χιροσίμα με στόχο να προκριθεί στον τελικό της διοργάνωσης.

Εκεί αναμένεται να αντιμετωπίσει την Μπαρτσελόνα, εκτός αν η Γκουαντζού του Λουίς Φελίπε Σκολάρι κάνει τη μεγάλη έκπληξη και πάρει τη νίκη στον δεύτερο ημιτελικό (17/12, 12:30) της διοργάνωσης.

Δείτε βίντεο με τους οπαδούς της Ρίβερ:






Στοιχεία για τον αγώνα: ΧΙΡΟΣΙΜΑ - ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.403.051.682.151.451.81.221
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.901.802.252.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.551.684.0030.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 15/12/2015 22:22
perimeno dilosi apo arxikolitari river gia to megaleia tis omadas

[+]  t4sos στις 15/12/2015 23:08

στις 15/12/2015 23:36
Τάσο πρέπει να σου πήρε ώρα να το σκεφτείς...Θα κάψεις καμιά φλάντζα ρε!Επίσης το ΟΠΩΣ ΟΙ ΜΑΝΑ ΚΑΘΕ ΓΑΥΡΟΥ γράφεται με Η και ΟΙ...Αλλά τόση ώρα που σκεφτόσουνα ένα λαθάκι λογικό είναι :P

στις 15/12/2015 23:37
Πάντως έχει ομοιοκαταληξία...

στις 15/12/2015 23:41
Η βουλγαρα η τασουλα ειναι πολυ τρελο αγορι.. Πηγαινει στην 4 και μολις νευριασει βγαζει το σουτιεν του και το κανει σφεντονα

στις 16/12/2015 00:06
ante pou einai o river me ths ektheshs twra pou ton xreiazesai!!!

στις 16/12/2015 00:53
ΡΙΒΕΡ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ

ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΡΙΒΕΡ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

ΣΕ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΥΛΑΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ

ΡΙΒΕΡ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ

ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΣΟΥ ΜΥΓΔΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΔΟΓΑΜΗ.

[+]  RIVER7 στις 16/12/2015 04:22

στις 16/12/2015 04:27
ΤΑΣΟ ΠΑΛΙΟ ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΠΑΛΙΟ ΛΟΥΓΚΡΑ ΑΡΧΙΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΟΥ ΟΛΗ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΑΡΙΟΛΗ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΧΡΗΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΦΑΝΤΑΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΛΙΟ ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΧΥΝΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥΣΤΑΡΚΙ ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΑ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΝΕΡΩΣΩ ΕΓΩ ΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΠΑΛΙΟ ΤΡΑΒΕΣΤΑΡΑ ΤΗΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΥΜΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?

στις 16/12/2015 04:30
ΤΑΣΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΚΙΑ ΚΙΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΡΙΒΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΑΠΣΤΑΡΔΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ 1 ΓΕΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΣΕ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΟΥΣΤΑΡΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΚΟΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙΣ ΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?

στις 16/12/2015 06:19
pes ta re river corleone...steile tou ena kefali alogou sto krevati!

στις 16/12/2015 11:03
OOOOOOOOOOOOOOO RIVER RIVER TO POTAMI EINAI BATHUUU

στις 16/12/2015 11:44
τςτς στοκε ριβερ αν το δει καποιο ματακι που δουλευει δημοσιο ο κορυδαλος ειναι καλη περιοχη

στις 16/12/2015 11:48
κλασσικος βαζελος ρουφιανος ο κλασακιας

στις 16/12/2015 12:09
στασουκοπροσκυλο οταν απειλη το σπιτι σου. αλλζει το πραγμα. υ.γ μη βγαζεις την π.... απο τον κ...ο σου παντα να περνας καλα

στις 16/12/2015 12:21
τι σου απειλει μωρε μαλακα...; γτ μπορει να σε βρει..; και πες οτι σε βρισκει σου λεω.. θα σου κλασει... σκυλος που γαβγιζει δεν δαγκωνει..μην τρελαινεσαι... ο καθενας την εχει δει ραμπο πισω απο εναν η/υ

στις 16/12/2015 12:40
ποτε μη περνεις τα λεγομενα στην πλακα. ο στοκος ριβερ χρειαζετε ψυχολογικη βοηθεια. υ.γ αν τον δεις τι γραφει θα φρειξης χωρις πλακα

στις 16/12/2015 14:21
δεν ξερω αν ειναι ψυχακιας..δεν εχω παρακολουθησει τα σχολια του να πω την αληθεια

στις 16/12/2015 14:41
μονο μπακα ρε

στις 16/12/2015 15:29
ELA MWREEEEEEEE RIVEEEEEEEEEEEEEEEER!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.