Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)

Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)



Η Τσέλσι κατέθεσε στο Δημοτικό Συμβούλιο του Χάμερσμιθ και Φούλαμ το φάκελο με τα σχέδια ανακατασκευής του «Στάμφορντ Μπριτζ» και πλέον ο σύλλογος περιμένει την έγκριση για να ξεκινήσουν τα έργα.

Μέσω ανακοίνωσης, η Τσέλσι γνωστοποίησε ότι κατέθεσε το φάκελο με τα σχέδια ανακατασκευής του «Στάμφορντ Μπριτζ» προκειμένου στις αρχές του 2016 να εκδοθεί η άδεια.

Σύμφωνα με το πλάνο, η χωρητικότητα του γηπέδου θα αυξηθεί από τις 41.000 στις 60.000 θέσεις, ενώ το κόστος υπολογίζεται στα 600 εκατ. λίρες. Εφόσον όλα κυλήσουν ομαλά, η Τσέλσι θα μείνει χωρίς... σπίτι για τρεις σεζόν (2017-2020) και γι’ αυτό αναμένεται να παίζει στο «Γουέμπλει».

Δείτε φωτογραφίες από τα πλάνα του νέου γηπέδου:


Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)Περιμένει έγκριση για το νέο γήπεδο η Τσέλσι (pics)



Ομάδα που αφορά: ΤΣΕΛΣΙ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 01/12/2015 19:44
πολυ ωραιο και μακαρι να το φτιαξει!

στις 01/12/2015 20:16
san akordeon einai re...

στις 01/12/2015 20:16
makari na to ftiaksei sigoura

στις 01/12/2015 20:30
kalytero kai apo to nao tou solomonta

στις 01/12/2015 20:34
Στολίδι

στις 01/12/2015 21:01
ΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ? ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΡΩΠΗ, ΕΛΛΑΔΑ? Χαχαχαχα!

στις 01/12/2015 22:51
Έχει δίκιο ο Κορσο...3 χρόνια το παλεύει η ΑΕΚ για ένα γήπεδο που δεν πρόκειται δυστυχώς να γίνει...

στις 01/12/2015 22:52
Γενικά τίποτα στην χώρα μας δεν προχωράει γρήγορα...

στις 01/12/2015 22:54
του ολυμπιακου είναι μεγαλυτερο και καλυτερο

στις 01/12/2015 23:24
Ο ΕΝΑΣ ΛΕΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ Η ΑΕΚ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ 23... Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ Κ ΘΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΓΗΠΕΔΑΡΑ, ΘΑ ΒΓΕΙ ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΤΟΛΙΔΙ ΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΤΗΣ ΛΕΩΦΟΡΟΥ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ. ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣ Η ΤΣΕΛΣΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ. ΩΣ ΤΟΤΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ, ΑΡΕΝΑ, ΟΑΚΑ Κ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ

στις 02/12/2015 00:19
Ρε παιδιά ποιά είναι η Λάρισα τώρα; Μια ομάδα όπως όλες οι άλλες. Δε λέω περί παραρτημάτων και άλλες αηδίες που ακούω δω μέσα από ηλίθιους.

στις 02/12/2015 02:38
κορσο συγκρινεις τα λεφτα του αμπραμοβιτς με του σαββιδη η του μελλισανιδη? θα μας τρελανεις και εσυ τωρα ρε φιλε αυτος με λεφτα σκουπιζει τον κωλο του μην λεμε και μαλακιες τωρα..δεν ξερει τι εχει απλο ειναι..!

στις 02/12/2015 11:40
ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΤΟΥΣ, ΕΙΣΤΕ ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΙ

στις 02/12/2015 11:40
ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΕ, ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ

στις 02/12/2015 12:15
του βαζελου στον βοτανικο ειναι καλυτερο... ΟΧΙ..; ΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

στις 02/12/2015 16:45
e kakomiri

στις 02/12/2015 19:47
και απο ποιον γινονται για πες μου κροσο απο τον φουφουτο η τους φιλαθλους της τσελσι?

στις 04/12/2015 18:26
Τα λεφτα του Σαββιδη ουτε στα ονειρα σας δεν τα μετρατε...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.