Πλήγμα με Μπερμπάτοφ και Κίτσιου στον ΠΑΟΚ

Πλήγμα με Μπερμπάτοφ και Κίτσιου στον ΠΑΟΚ



Εκτός δράσης για 2-3 εβδομάδες θα μείνει ο Ντιμίταρ Μπερμπάτοφ, καθώς ο Βούλγαρος επιθετικός έχει θλάση δευτέρου βαθμού στη γάμπα. Νοκ άουτ με θλάση και ο Κίτσιου.

Άσχημα νέα στον ΠΑΟΚ, καθώς οι Ντίμιταρ Μπερμπάτοφ και Στέλιος Κίτσιου θα αναγκαστούν να μείνουν εκτός δράσης για τις επόμενες εβδομάδες.

Ο Βούλγαρος επιθετικό διαπιστώθηκε πως έχει θλάση δευτέρου βαθμού στη γάμπα και θα απουσιάσει για 2-3 εβδομάδες, ενώ ο Έλληνας άσος έχει υποστεί θλάση δευτέρου βαθμού στο λαγονοψοΐτη και θα μείνει εκτός για τρεις εβδομάδες.

Αμφότεροι ακολούθησαν πρόγραμμα θεραπείας, ενώ και οι Χαρίσης και Βίτορ γυμνάστηκαν ατομικά. Οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ γυμνάστηκαν ακολουθώντας πρόγραμμα αποφόρτισης και αποθεραπείας, ενώ πραγματοποίησαν ασκήσεις φυσικής κατάστασης και τεχνικής.



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 28/11/2015 17:59
Pw re sumfwra tha lupsei o prwtos scorer o perpatof.Meso oro 0 goal

στις 28/11/2015 18:17
pragmatika o berbatov kai o essien einai apla apogohteutikoi

στις 28/11/2015 18:38
ΤΙΠΟΤΑ ΔΝ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΦ ΞΥΠΝΗΣΤΕ. ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΟ ΚΟΛΠΟ.

στις 28/11/2015 18:39
ΔΛΔ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΘΥΜΩΣΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ? ΞΥΠΝΑΤΕ ΖΩΑ

στις 28/11/2015 19:11
ΖΩΟ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ,ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΗΡΩΑ.

στις 28/11/2015 19:12
πρωτη φορα ππου θα συμφωνησω με την τασουλα ..και για να συμφωνησω μαζι του παει να πει οτι εχει μεγαλο δικιο.. προσωπικα πιστευω οτι ο περπατοφ καταλαβε σε τι μπουρδελο ηρθε, και θα την κανει σιγα σιγα με ελαφρα...

στις 28/11/2015 19:15
gabrilomania ενταξει... μιλαμε για μπαΟΡΚια... αλλο ναχεις το ταγαρι τον κλαους που δεν κανει κοντρολ ουτε με αιτηση,και αλλο ο μπερμπατοφ.. για την ομαδουλα τους ηταν τεραστιο ονομα ο περπατητης.. ενταξει δεν θα εβαζε 30 γκολ.. αλλα να πουμε την αληθεια τοσο τραγικο δεν τον περιμεναμε.. αλλα να μου πεις, απο την μονακο, για να καταντησει να παιζει στον μπαοκ..καποιον λακο εχει η φαβα...

στις 28/11/2015 22:08
και εγω συμφωνω με τον τασο αλλα δεν φταει ο μπερμπατοφ. εσεις φταιτε που τον κανατε θεο

στις 29/11/2015 02:12
ο μπερμπατοφ διακοπες ήρθε να κάνει ακόμα δεν το καταλάβατε?

στις 29/11/2015 17:57
traumatistike o berbatov auto einai megalo pligma gia to elliniko podosfairo

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.