Τσάμπιονς Λιγκ: Υποκλίθηκε στην ανωτερότητα της Μπάγερν

Τσάμπιονς Λιγκ: Υποκλίθηκε στην ανωτερότητα της Μπάγερν



Ο Ολυμπιακός δεν μπόρεσε να κοιτάξει στα μάτια την Μπάγερν και υπέστη βαριά ήττα με 4-0 στο Μόναχο, κάτι που σημαίνει ότι η πρόκριση για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ θα κριθεί στο ματς με την Άρσεναλ στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Λύγισε απέναντι στην ανώτερη Μπάγερν ο Ολυμπιακός. Η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα έκανε επίδειξη δύναμης, «καθαρίζοντας» από το πρώτο 20λεπτο την υπόθεση νίκη (4-0), και «σφράγισε» την πρωτιά του ομίλου.

Ντάγκλας Κόστα (8’), Λεβαντόφσκι (16’), Μίλερ (20’) και Κομάν (69’) ήταν οι σκόρερ για τους Βαυαρούς, οι οποίοι δεν απειλήθηκαν σημαντικά από τον Ολυμπιακό και είχαν και άλλες ευκαιρίες (και δοκάρι), παρότι από το 53’ έπαιζαν με αριθμητικό μειονέκτημα λόγω αποβολής του Μπαντστούμπερ.

Παρά τη βαριά ήττα, ο Ολυμπιακός συνεχίζει να έχει την τύχη στα χέρια του, αφού την τελευταία αγωνιστική υποδέχεται την Άρσεναλ στο «Γ. Καραϊσκάκης» και μπορεί να προκριθεί ακόμα και με ήττα. Οι «κανονιέρηδες» κέρδισαν με 3-0 την Ντιναμό Ζάγκρεμπ στο Λονδίνο (29’ Οζίλ, 33, 69’ Σάντσες΄) και έμειναν ζωντανοί στη μάχη για την πρόκριση.

Για να προκριθεί ο Ολυμπιακός χρειάζεται νίκη, ισοπαλία ή ήττα με 1-0 ή 2-1! Αντίθετα, αν η Άρσεναλ πάρει νίκη με 3-2, 4-3, κ.ο.κ ή κερδίσει με δύο γκολ διαφορά και πάνω, θα πάει αυτή στους «16» και οι «ερυθρόλευκοι» θα συνεχίσουν στο Γιουρόπα Λιγκ.

Το ματς:


Τσάμπιονς Λιγκ: Υποκλίθηκε στην ανωτερότητα της ΜπάγερνΗ Μπάγερν φρόντισε με το… καλημέρα να πάρει τον έλεγχο του αγώνα και το γκολ δεν άργησε να έρθει... Στο 8’, ο Ρομπέρτο απόκρουσε το σουτ του Μπόατενγκ, όμως ο Ντάγκλας Κόστα πήρε το ριμπάουντ και άνοιξε το σκορ για τους Βαυαρούς.

Η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα είχε την πλήρη υπεροχή, πίεζε συνεχώς την άμυνα του Ολυμπιακού και στο 16’ διπλασίασε το προβάδισμα της με τον Λεβαντόφσκι. Μετά από σουτ του Μίλερ, η μπάλα στρώθηκε στο σώμα του Πολωνού και εκείνος με σουτ νίκησε τον Ρομπέρτο για το 2-0!

Οι Βαυαροί ήταν καταιγιστικοί και στο 20’ πέτυχαν και τρίτο γκολ με τον Μίλερ. Μετά από στραβοκλωτσιά του Κομάν, η μπάλα έφτασε στον Ρόμπεν, ο οποίος γύρισε με το κεφάλι στον Μίλερ και αυτός ανενόχλητος έκανε το 3-0!

Η Μπάγερν συνέχιζε να πιέζει και θα μπορούσε να φτάσει σε ακόμα ένα τέρμα, όμως Λεβαντόφσκι (24’) και Μίλερ (28’) δεν κατάφεραν να ευστοχήσουν από πλεονεκτική θέση. Στο 32’ ο τραυματίας Ρόμπεν έδωσε τη θέση του στον Κίμιχ και από εκείνο το σημείο οι γηπεδούχοι έριξαν το ρυθμό μέχρι το ημίχρονο. Η μοναδική φάση του Ολυμπιακού ήρθε στο 43’ με απευθείας φάουλ του Μιλιβόγιεβιτς, με τη μπάλα να φεύγει λίγο άουτ.

Στο ξεκίνημα της επανάληψης η Μπάγερν έμεινε με αριθμητικό μειονέκτημα, αφού στο 53’ ο Μπαντστούμπερ έκανε σκληρό μαρκάρισμα στον Ιντέγε και αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα. Αμέσως ο Γκουαρδιόλα απέσυρε τον Λεβαντόφσκι για να βάλει στο ματς τον Μπενατιά, ωστόσο στα επόμενα λεπτά οι Βαυαροί είχαν δύο μεγάλες ευκαιρίες για να πετύχουν γκολ.

Στο 58’ η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντάγκλας Κόστα έφυγε δίπλα από το δοκάρι του Ολυμπιακού και ένα λεπτό μετά ο Βραζιλιάνος δεν κατάφερε να νικήσει σε τετ-α-τετ τον Ρομπέρτο. Η απάντηση των «ερυθρόλευκων» ήρθε στο 60’, με τον Ιντέγε να επιχειρεί το σουτ εντός περιοχής, ωστόσο η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια του Νόιερ.

Ο Μάρκο Σίλβα προχώρησε σε διπλή κίνηση στο 67’ ρίχνοντας τους Φορτούνη και Ερνάνι αντί των Κασάμι και Πάρντο, όμως δύο λεπτά μετά ο Κομάν «έγραψε» το 4-0! Μετά από σέντρα του Λαμ, ο Μίλερ πήρε την κεφαλιά από τον Ντα Κόστα και έδωσε στον Κομάν, ο οποίος πρόλαβε την έξοδο του Ρομπέρτο και σκόραρε με το κεφάλι.

Παρά το αριθμητικό μειονέκτημα, η Μπάγερν είχε την κατοχή της μπάλας και θα μπορούσε να πετύχει ένα 5ο γκολ. Στο 85’ ο Ρομπέρτο νίκησε σε τετ-α-τετ τον Κίμιχ και στις καθυστερήσεις ο Ισπανός γκολκίπερ ακούμπησε τη μπάλα σε σουτ του Μίλερ, στέλνοντας τη στο δοκάρι!

Μπάγερν: Νόιερ, Ραφίνια, Μπαντστούμπερ (58’ κόκκινη), Μπόατενγκ, Λαμ, Βιδάλ, Κομάν, Κόστα (72’ Μαρτίνεθ), Ρόμπεν (33’ Κίμιχ), Μίλερ, Λεβαντόφσκι (58’ Μπενατιά).

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Ντα Κόστα, Ομάρ (75’ Σαλίνο), Σιόβας, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Κασάμι (67’ Φορτούνς), Καμπιάσο, Πάρντο (67’ Ερνάνι), Σεμπά, Ιντέγε

Η βαθμολογία:


1. Μπάγερν 12
2. Ολυμπιακός 9
3. Άρσεναλ 6
4. Ντιναμό Ζάγκρεμπ 3




Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΓΕΡΝ, ΑΡΣΕΝΑΛ

Σχολιασμός

68 σχόλια:

στις 24/11/2015 23:44
Για 5+0 ήταν.

[+]  prezakias21 στις 24/11/2015 23:45

στις 24/11/2015 23:46
Μίλησαν 2 πελάτες πιο πάνω

στις 24/11/2015 23:47
0-2 ο ένας, 4-0 ο άλλος

στις 24/11/2015 23:48
ΗΤΤΑ ΕΝΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ

[+]  paparantzas στις 24/11/2015 23:50

[+]  prezakias21 στις 24/11/2015 23:50

[+]  PrisoneRrr στις 24/11/2015 23:52

στις 24/11/2015 23:52
ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ!! ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΡΗΚΑΤΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ.ΕΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Η ΑΕΚ,Ο ΠΑΟ Η Ο ΠΑΟΚ ΠΟΣΑ ΘΑ ΤΡΩΓΑΤΕ? ΒΑΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΥΡΩΠΗ?

στις 24/11/2015 23:53
Χάρηκε ο μαλάκας ο από πάνω που χάσαμε από μια υπερομάδα...Όσο για το ματς σαν λογικός άνθρωπος το περίμενα.Τα πάντα παραμένουν ίδια και περνάμε ακόμα και αν χάσουμε με 1-0 ή 2-1

στις 24/11/2015 23:53
Ούτως ή άλλως δεν περιμέναμε να πάρουμε τίποτα από αυτό το παιχνίδι, η πρόκριση θα κριθεί στον ναό με την αρσεναλ όπου κυνηγάμε 2,5 αποτελέσματα. Ότι και νέα γίνει. ΜΌΝΟ ΥΠΕΡΉΦΑΝΙΑ!

[+]  prezakias21 στις 24/11/2015 23:56

στις 24/11/2015 23:56
prezaki τραβα για υπνο γιατι εχεισ σχολειο αυριο αντε μαλακισμενο

στις 24/11/2015 23:58
Μιλάει ο αεκτζης που έφαγε 3 γκολ σε 20 λεπτά από εμάς..Πόσο καμένος είσαι;

στις 25/11/2015 00:00
πρεζάκιας...όνομα και πράμα!

στις 25/11/2015 00:00
ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΟΥΒΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ...

στις 25/11/2015 00:01
o alos leei goustarw na vlepw olympiako stin evrwpi...poso malakes eiste re?9 vathmous exei?stin arsenal 2-3 eleges pernw pop corn?i omada sou den paizei kan evrwpi,opia kai an einai afti.opiadipote ali eliniki omada tha etrwge 6-7 to ligotero apo bayern,akoma kai leoforeio na epeze

[+]  prezakias21 στις 25/11/2015 00:02

στις 25/11/2015 00:04
paidia egw xerw pws estw ena goal eprepe na t balete gia na paw tameio.sas eixa g/g sto ena stoixima kai over 1,5 deyterou imixronou sto allo k exasa mono ayto to mats.....dld akoma k sthn teleutaia fash re gamwto o roberto thn esteile sto dokari...eleos :P

στις 25/11/2015 00:06
Ποσο μαλακες ειστε ολοι ασχετα που πηστεψα οτι θα χασει πανιγηρικα ο Ολυμπιακος τον επιασα στο νο γκολ και οβερ αλλα μπραβο στο γαυρο που με την παρουσια του δηνει βαθμους στην Ελλαδαρα μας μακαρι και η δηκες μας ομαδες να φτασουν σε αυτην την κλαση και να παιζουν με Μπαγερ ξεκολατε και δητε τα πραγματα με την νπραγματικοτητα αν ο Γαυρος εφαγε 4 ο Παοκ θα ετρωγε 7 και ο Βαζελος 10 και η Αεκ 15 Μπαρβο στο ολυμπιακο για την φετινη του Πορεια πηστευω στην Προκριση του 1 και ανδερ στο καραισκακη μπορει ο γαυρος εχει καλη ομαδα ολα αυτα απο ενα ΠΑΟΚΤΣΗ !!

στις 25/11/2015 00:09
για το κουβα της λυων ρε παιδια θα πουμε τιποτα ακομα το κλαιω το δελτιο...νταξει ρε σεις μερικοι περιμενατε διπλο απο τον ολυμπιακο?καλο σκορ ηταν και ευτυχως θα ξεχαστει γρηγορα διχως καζουρα...

στις 25/11/2015 00:10
HTAN KATI TO ANAMENOMENO.ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΟ ΕΦΑΓΑΝ ΠΕΝΤΑΡΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΜΕ 2 ΓΚΟΛ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ.

στις 25/11/2015 00:15
gia na min ksexniomaste koritsia D:

στις 25/11/2015 00:19
Blaka sta8ara mn milas an einai na peis mlkies uper t olumpiakou gamo tn 8ruloooooo!!egw mono antiolumpiakos eimai alla an nmzeis oti o paok 8a etrwge mono 7 eisai gelasmenos edw trwte 3 apo pan8rakiko k hraklh t m les re ka4ere?

στις 25/11/2015 00:24
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΑΤΕ.....ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΟ ΑΝΑΜΕΝΑΤΕ Κ ΝΤΡΕΠΟΣΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ... ΜΕΤΑ ΤΗΝ 4ΑΡΑ

στις 25/11/2015 00:27
Με τους ίδιους σχεδόν παίχτες η Βραζιλία έφαγε 7άρα στο σπίτι της και λέτε για μας

στις 25/11/2015 00:41
POUTANES THS EURWPHS POUTSAAAAAAAA GIA 10 TEMAXIA EISASTAN POUTANES THS EURWPHS

στις 25/11/2015 00:55
re vlaka ti milas kai esi gia tin omadoula sou ton mpaouk 8a etroge 7 i aek 15 kai o vazelos 10 na se sigouros malaka mipos 8a etroges esi ta 15 asxete dn mporis panetoliko na nikisis sto gipedo sou 3 apo pan8rakiko 3 apo irakli kabala dn mporis na nikisis mn milas

στις 25/11/2015 02:24
Koitakste tis telikes kai tin katoxi..autoi einai oi germanoi..

στις 25/11/2015 09:09
PERA APO TIN PLAKA MIA XARA EPEKSE O OLIMPIAKOS SXEDON EKANE FASI MPRAVO

στις 25/11/2015 09:48
i arsenal den tha ertei sto karaiskakis gia tourismo.antikeimenika einai poli kaliteri omada apo ton olympiako kai axizei na perasei ayti stous 16.kalos itan kai o olimpiakos kaliteros apo tin dynamo kai axizei tin prokrisi sto uefa.i arsenal loipon tha ta dwsei ola kai o olimpiakos tha prepei an thelei na kanei tin ipervasi na piasei megali apodosi.apo tin arsenal exartatai...an piasei tin apodosi pou pianei ana2-3 agwnes tote tha perasei aera.kaliteri epithetiki omada mazi me bayern barca stin eyrwpi.makran.pisw exei kena

στις 25/11/2015 09:54
kraxte oloi arougkanosauroi..! PRAGMATIKA einai tragiko na perimeneis na xasei omada apo ti xora sou gia na xareis..! eisaste pio miden apo to miden oi perisoteroi edo mesa..! o allos leei bravo sti bayern gia to fairplay PIO FAIRPLAY MORE TAMTIRIRIM pou mathanete le3eis apo to internet kai tis lete..! oikoniko to scor xtes ..! mega bayern megas pep guardiola alla to scor sto imx itan oikoniko.>! apla tous ithele i mpala kai sas to leei antrwpos pou dn asxolite kan me to elliniko podosfero gamo olous tous paragontes..! ALLA PRAGMATIKA EISASTE TRAGIKOI kai perisotero ap olous tha prepe na ntreponte oi opadoi tis aek pou dn 3eroun kan pos grafete to champion leage kai i moni epitixias sas stin europi einai sto pro evolution soccer ama sas exei akoma to pexnidi..! ante gt olo malakies diavazoume..! krazete omada 80 ek pou exase apo omada 550ekatomirion..! TOSA 3erete..! krazete ton osfp otan i arsenal barcha real kai polles alles efagan antixa goal me 5 fores kaliteres 11ades..! skatomual

στις 25/11/2015 10:00
ego pragmatika tha xaro afantasta apo do kai pera na sas plakosei sto papari o osfp sto protathlima etsi apla gia na klete ..! dn koitate ta xalia ton omadon sas pou o alafouzos exei katatnisi ton pao perigelo kai i aek APLA DN EINAI POUTHENA kala gia ton paok asto akoma kanei proetimasia kalokairiou.. krazete ton osfp pou exase apo tin pio formarismeni omada stin edra tis ta teleutea 4 xronia kai an oxi tin kaliteri ston planiti tin no2..! tha thela na vlepa bayern-paok/ bayern-aek i bayern-pao ..! tha thela poli na to do pragmatika..!

στις 25/11/2015 10:02
episis tha xaro afantasta na parei o osfp sta xartia to ntermpi..! ante gt leme na min krazoume alla eisaste dinosauroi re malakes..!

στις 25/11/2015 10:32
τραγικος ο ψοφιος θελεις στα χαρτια εε? ετσι στην πουστια μια ζωη ειστε!!

στις 25/11/2015 10:59
Καμια φορα ο πολυς ενθουσιασμος φερνει ασχημες πτωσεις αυτο επαθε και ο γαυρος. Δεν ειμαι με τον γαυρο αλλα στην ευρωπη πρεπει ολοι να τον υποστηριξουμαι για τους βαθμους.Οσο για την πουτ.......... την Λυων στο 90+5 ρε γαμωτο;;;;;;;

στις 25/11/2015 12:16
ο AKYROS.GR απαντησε οπως πρεπει στον καθε πονεμενο που τον εχει ξεκωλιασει ο θρυλος επι τοσα χρονια που περιμενε την μπαγερν χθες μπας και δει λιγο χαρα στην ζωη του.. απο την μια οι οπαδοι της κουλας (η' αλλιως αρθρο 44, η' αεξαρα) που ακομα δεν εχουν χωνεψει το τετραμπαλο στο καραϊσκακη... και απο την αλλη οι βουλγαροι που δεν μπορουν να νικησουν τον πανθρακικο στην τουμπα... ολοι αυτοι οι ΠΟΝΕΜΕΝΟΙ ειχαν εναπωθεσει τις τελευταιες τους ελπιδες σε μια απο τις 3 καλυτερες ομαδες στον κοσμο μπας και δουν χαρα.. (μπαρτσα,μπαγερν , ρεαλ)

στις 25/11/2015 12:20
οι οπαδοι του αρθρου 44 κριτικαρουν ματς τσαμπιονς λιγκ... ενταξει, εκει τα εχει δει κανει ολα..αχαχαχαχ που τους ζητανε τα κατσικοχωρια της γ και β εθνικης που επαιζαν μεχρι περσι.. που εχει προσφερει περισσοτερα ο ατρομητος και ο αστερας τριπολης στην ευρωπη αποτι η κουλα.. χαμηλα η μπαλα νεοφωτιστοι... εχετε συνηθισει να γαματε με ξενα αρχιδια.. μιας που στο μεταξυ μας τα αποτελεσματα ειναι γνωστα.. η τεσσαρα και η εξαρα παει συννεφο ετσι μουναρες προσφυγοπουλες γαμω την φιλαδελφεια σας;

στις 25/11/2015 13:56
και για τον ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟ gimnasia το πιο κομπλεξικο μαλακισμενο που κυκλοφορει εδω μεσα εχω να πω τα εξης..

κλασσικος οπαδος του αρθρου 44... οπαδος της κουλας που εχει να δει ευρωπη απο την εποχη των δεινοσαυρων και επειδη εχει ζαλιστει απο τον υποβιβασμο στην γ εθνικη, και με το που ανεβηκε α εθνικη των ψωλιασε ο θρυλος, περιμενε ναρθει η μπαγερν για να δει χαρα.. ΜΑΛΑΚΑ...

στις 25/11/2015 14:34
ΤΣΟΝΤΑ

στις 25/11/2015 14:43
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΣΤΑΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ ,Ο T4SOS ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΩΝΕΨΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ? ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ.

στις 25/11/2015 15:42
καλα..ο τασος.. η γνωστη βουλγαρα.. μετα την ψωλια μεσα στην βουλγαρια, και το κατουρημα μεσα στην μαπα ολων των μπουγατσογυφτων που ηταν στις εξεδρες, και μετα το Χ μεσα στο κοτετσι τους απο την υπερομαδα του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ, βγηκε να δειξει την χαρα του ,μιας που χαρα δεν βλεπει απο την μπαΟΥΓΚαρα του ,παρα μονο πουτσες..

στις 25/11/2015 16:18
h Bayern eβαλε μονο 4 για να θυμιζει το νουμερο του επομενου μνημονιου,ΥΓ δωρακι απο τωρα οσφπ-Αρσεναλ 0-2 correct score.

στις 25/11/2015 16:28
Κλαιω με τους αντιολυμπιακους. Ειστε απιστευτοι παιδες.

στις 25/11/2015 16:35
shogoun παιξε τοτε ολη την περιουσια σου στο ακριβες σκορ.. να την χασεις..και την πρωτη νυχτα που θα μεινεις αστεγος και απενταρος εκει στο παγκακι που θα κοιμασαι για να περασεις την κρυα νυχτα, θαρθω να σε ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ με στοργη για να ζεσταθεις...

στις 25/11/2015 16:41
ΣΤΑΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΦΑΣ ΠΟΥΤΣΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΠΑΛΙ

ΚΑΘΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ

στις 25/11/2015 16:43
ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΠΑΛΑ,ΞΕΦΤΙΛΕΣ.

στις 25/11/2015 16:46
HOHOBA (ΚΑΜΠΑΛΑ-ΕΣΤΟΡΙΛ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-ΜΑΡΙΜΠΟΡ-ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ) Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΜΙΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΝΙΚΗ,ΝΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.

στις 25/11/2015 16:55
μωρη τασουλα απο την βουλγαρια.. πανε πλυσου... ακομα εχεις τα ουρα του ιντεγιε στο ψωλοχυμενο σου κορμι

στις 25/11/2015 16:56
α, και τασουλα.. που εισαι.. ασε τον θρυλο να παιζει με την μπαγερν.. και αραξε εσυ να ασχολεισαι με το πως θα κερδισεις τον πανθρακικο στην μπουγατσοεδρα σου

στις 25/11/2015 16:59
ΕΡΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΑΛΑ.

στις 25/11/2015 17:04
mounakia gauri mn mas prizete me ti poutsa pou fagate xtes akoma ponate poustrakia panta se ka8e agona iste me 12 paixtes mesa sto gupedo min mou lete gia e3ara kai 4sara iste i pio vromiki kai poutana omada pou iparxi giauto kai o proedros sas einai blegmenos kai tr 8a fai poutsa opos kai i omadoula sas oso gia champions league i aek kai o pao exei kani megaliteres pories apo esas provatakia tou marinaki otan emis gamousame tn megali tote real tou zidane ronaldo roberto carlos tou luis figo tou iker casigias kai tou raul ti na mou pis kai esi stoke pou nikas tn arsenal pou einai i omada tis fapas??kai pou nikises arsenal dn m leei kati i arsenal dn einai sovari omada kai apo ti dinamo zagreb exase bravo episis otan ego nikusa tn milan tou maldini inzaki seedorf pirlo kaka esi malaka poustogavre onirevosoun kapote na kanis kai esi auta na ftasis teliko opos ekane o vazelos na ftasis sous 4 opos i aek kai ego ola auta ta ekana xorisna exo roster me ekatomiria sto team opos exeis esi tr

στις 25/11/2015 17:06
oso gia ton psofio sta arxidia mas malakaa trava apo eki pou ir8es kanis den sou zitise tin apopsi sou gt dn 3eris apo mpala otan mia kolo omada san tn gayro exei gamisi ena olokliro prota8lima edo kai 16 xronia kai parapano perimenis o kosmos na tn ipostiri3i stin europi??e palio ka8isterimene skoupidiari kai esi na poume mpoulo

στις 25/11/2015 17:14
Οταν λες μεγαλυτερη πορεια εννοεις το x με την ρεαλ και το 1-0 με την μιλαν? δεν ειρωνευομαι απλα ρωταω

στις 25/11/2015 17:16
γιατι πορεια εγω ξερω μονο το 75-76 οτι εκανε η ΑΕΚ στο uefa

στις 25/11/2015 17:36
file m to 2002 p imun me real ston omilo eixa leverkuse pou tote epe3e teliko an 8imame me tn real kai roma kai vgeika apo tn omilos xoris ita eno o gauros ti exei kani 1 fora pige na pai 8 kai tn evgale e3o i united tou moyes xxaxaxax me 2-0 sto pirea kai exase 3-0 e3o pesmou dn einai gia gelia auto tr kai milane i gauri pou tote i united itan se xalia fasi apo tis xiroteres xronies tis istorias tis ego ama nikusa 2-0 mpori na exana sto 2o mats alla dn 8a apoklizomouna to mono siguro na 3eris

στις 25/11/2015 18:21
ναι, η αεκ της Β εθνικης δεν θα ετρωγε πανω απο δυο γκολ στην αγγλια απο την μαντσεστερ... ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

να διαβαζετε την αποψη του prezakia... χαριζει πολυ γελιο... ρε μαλακα..οταν συνελθεις ποτε απο τα ναρκωτικα ξαναγραψε... ακου δεν θα αποκλειοταν το αεκΑΚΙ απο την μαντσεστερ.. νεοφωτιστε συνελθε...

στις 25/11/2015 19:08
Στασου μην ασχολείσε...Για να αποκλειστείς από την γιουναιτεντ πρώτα πρέπει να πας champions league,κάτι που τα χανούμια δεν ξέρουν τι είναι...

στις 25/11/2015 19:30
Μέτρια ομάδα ο ολυμπιακός

στις 25/11/2015 19:52
ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ .

στις 25/11/2015 19:59
ela klapste ligo akoma omada tis plakas pia sovari omada nikai sto 1o mats 2-0 kai sto 2o agona na xasi me 3-0 apo mia aniparkti omada ekini tn xronia pou teliose stin 7-8 8esi ekini tn xronia mono esis mporite na xasete megaliteri poutsa esis tn exete fai stin europi apo elinikes omades akoma dn 8a 3exaso to 7-0.... milise kai to paidaki o amnezia pou egine olumpiakos mono kai mono epidi eide oti perni to prota8lima xaxaxaxa e re kati opadous tis plakas pou exete 3eftilizmeni

στις 25/11/2015 20:53
Σοβαρή ομάδα η ΑΕΚ χαχαχα............

στις 25/11/2015 21:44
ΜΙΛΑΕΙ Η ΜΟΝΙΜΗ ΑΕΞΑΡΑ.

στις 25/11/2015 22:42
Prwta ap ola i aek den einai omada alla mpourdelo!

στις 26/11/2015 09:28
PREZAKIA EISAI GIA POLLES KLIOTSIES PALIKARI MOU..! MEGAS AMPALOS ..! MAS LES GIA TO 2002 KAI EXOUME 2015 PROS 2016 ..! EKEI EXETE MINEI STO 2002 ..! ANTE TRAVA STO XORIO SOU TORA SKATOVLAXE NA DEIS KANA TOPIKO NA XAREIS..! EXETE ZALISTEI AP TO POLI GAMISI POU TROTE PANTOU KAI DN 3ERETE TI GRAFETE ..!

στις 26/11/2015 09:29
MILANE OI AEKTZIDES RE MLK ..! TOU KLOTSOU KAI MPATSOU OMADA..! TO POUTANAKI TOU OLUMPIAKOU VOLOU KAI TIS VEROIAS OPIOS THIMATE ;) MIA KAI MILAS GIA PARELTHON 3EFTILISMENE

στις 26/11/2015 11:33
μην ασχολειστε με τους τουρκους ρε παιδια... απο την πουτσα εχουν καψει κυτταρα

στις 26/11/2015 13:03
O ΟΣΦΠ εχει παει μια φορα στους 8 του c.h. και αλλη μια στους 8 του uefa. Η ΑΕΚ εχει παει μια φορα στους 4 του uefa. Αυτα λεγονται πορειες. οχι ενα καλο αποτεσματα τα 20 χρονια. ΟΣΦΠ και ΠΑΟ σχεδον 100 νικες στο c.h. δεν νομιζω οτι μπορεις να συγκρινεις την ΑΕΚ με τις αλλες οσο αναφορα το c.h. παντα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.