Οι φωτογραφίες της ντροπής στη Λεωφόρο

Οι φωτογραφίες της ντροπής στη Λεωφόρο



Δείτε φωτογραφίες από τα επεισόδια που έλαβαν χώρα εντός και εκτός του γηπέδου της Λεωφόρο πριν και μετά την οριστική διακοπή του ντέρμπι.

Μεγάλης έκτασης επεισόδια σημειώθηκαν στη Λεωφόρο μετά την ανακοίνωση της οριστικής διακοπής του ντέρμπι μεταξύ Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού.

Δύο ώρες πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα σημειώθηκαν οι πρώτες συγκρούσεις οπαδών με δυνάμεις της αστυνομίας, ωστόσο αυτό ήταν μόνο η αρχή… Οι φωτοβολίδες που έπεσαν σε παίκτες του Ολυμπιακού από την κερκίδα προκάλεσαν την διακοπή του ντέρμπι.

Μετά την ανακοίνωση της διακοπής, οπαδοί του τριφυλλιού εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο και τα πράγματα ξέφυγαν…. Ακολούθησαν πολεμικές σκηνές, με τους κουκουλοφόρους να πετούν ότι έβρισκαν μπροστά του και την αστυνομία να προχωράει σε συλλήψεις.

Δείτε τις εικόνες:


Οι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη ΛεωφόροΟι φωτογραφίες της ντροπής στη Λεωφόρο



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΝΤΕΡΜΠΙ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

[+]  antihooliganos στις 21/11/2015 21:57

στις 21/11/2015 21:59
ta problimata tis zohs metaferfikane sta gipeda alloi ftene alloi thn plironoun krima

στις 21/11/2015 21:59
Πάλι ξύλο φάγαν οι γαύροι?

στις 21/11/2015 22:16
αντιχουλιγκανε μονο εσυ εισαι ανεξαρτητος ρε!

στις 21/11/2015 22:52
αν και παναθηναϊκός έχω να πω ότι υπάρχουν και πολύ μαλάκες άλλα αυτοί ξεπέρασαν κάθε όριο

τώρα είμαστε άξιοι της τύχης μας

στις 21/11/2015 22:55
μόνο σε εμάς και στην ουγκαντα αναβάλλονται αγώνες για τέτοιους λογούς. τι να πει κάνεις άμα υπάρχουν και μαλακες

στις 21/11/2015 23:09
μπραβο σου που το παραδεχεσε

στις 21/11/2015 23:18
ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΒΛΕΠΩ ΑΓΩΝΕΣ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ ΧΩΡΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.

στις 22/11/2015 00:01
kala sas kanane moulei thelate na diakopsete ton agona les kai den kserate ti tha akolouthouse

στις 22/11/2015 00:01
ksenerosate olo ton kosmo kala sas kananeee mounompastoi

στις 22/11/2015 00:01
1.3.1.2

στις 22/11/2015 01:29
στόχος επιτευθεί..όλοι οι ευρώπη μιλάει ξανά για τον παναθηναϊκό !

στις 22/11/2015 10:04
o allos leei pali 3ylo fagane oi gayroi...bre malaka..den yposthrizw kamia ellhnikh omada alla oloi oi dh8en xoyligkans einai kati aderfes poy pane 10-10 giati foboyntai na pane monoi toys...ellada=politismos soy leei meta..!!!psofos se ola ta mpastardakia!!

στις 22/11/2015 11:10
ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ Κ ΝΤΡΟΠΗ ......ΚΡΙΜΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ......

στις 22/11/2015 12:33
egoist 13 παντου το ιδιο σχολιο.. φαντασια 0... α, και μια ερωτηση... ποια ιστορια..; :P

στις 22/11/2015 13:49
"μα γιατι το ματς διακοπηκε..; αφου μια φωτοβολιδα (που βρηκε παικτη) επεσε.." αυτο ακους σημερα απολους του ζελες... οι φωτογραφιες και τα βιντεο δεν σας λενε τιποτα ρε κλαψες που ειστε τσακωσμενοι με την αληθεια..;

στις 23/11/2015 00:09
poso kairo 8a einai fonto autes oi fotografies apo anegefalous stous upologistes tous..?

στις 23/11/2015 10:47
στασουμυγδαλο γεια σου την ομαδα σου με 20 χρονια χουντα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.