Φαν Χαάλ: «Αμείβομαι με πάρα πολλά λεφτά, χωρίς να κάνω τίποτα»

Φαν Χαάλ: «Αμείβομαι με πάρα πολλά λεφτά, χωρίς να κάνω τίποτα»



Στο μεγάλο βαθμό που έχουν αλλάξει οι αρμοδιότητες του προπονητή στο σημερινό ποδόσφαιρο στάθηκε ο Λουίς Φαν Χάαλ, ο οποίος δήλωσε πως αμείβεται με πολλά λεφτά χωρίς να κάνει τίποτα.

Σε συνέντευξη του στην «Telegraph», ο Λουίς Φαν Χαάλ παραδέχτηκε πως αμείβεται με πολλά λεφτά χωρίς να κάνει πάρα πολλά πράγματα, αφού όπως δήλωσε, έχει βοηθούς για τα … πάντα:

«Είμαι από μια εποχή που ο προπονητής έκανε τα πάντα. Τώρα είμαι προπονητής που έχω ένα αθλητικό επιστημονικό τμήμα, έχω τμήμα σκάουτινγκ, έχω ιατρικό τμήμα, έχω βοηθούς, έχω βοηθούς για τους βοηθούς. Δεν κάνω τίποτα! Τίποτα! Δίνω αρμοδιότητες και αμείβομαι με πάρα πολλά λεφτά», τόνισε ο Ολλανδός τεχνικός της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.



Ομάδα που αφορά: ΛΟΥΙΣ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 18/11/2015 23:16
eee dwse tpt se mas re mparmpa tote!

στις 18/11/2015 23:41
mono polla exeste xestei sto taliro,kanonika 20 eurw merokamato eprepe na pairnes k prim gia kathe niki ena souvlaki k mia mpura

στις 19/11/2015 00:10
Και ευχαριστω να λες παλιομαλακα που εχεις το χομπι σου (ποδοσφαιρο) για επαγγελμα που χρυσοπληρωνει...

στις 19/11/2015 05:42
mathe prwta ti ennoei kai meta kraze stasou leei oti den ton afhnoun na kanei tin douleia tou kala..exei tosous voithous kai tetoia k dn mporei na assxoleite monos tou opws kanoun oi perissoteroi kai plironete trela aplo einai!

στις 19/11/2015 09:37
apla axoneutos o tipos.>! kala ta eipe vevaia alla stin teliki autos kanei koumanto kai mia xara einai volemi i kolara tou..! na min tous xrisomopoihs ama xaliese ..>!paraponiete kiolas to sperma ..! emeis doueuoume 15 wres ti mera xoris repo gia na exoume ta autonohta kai autoi mas kanoun plaka oti perno polla kai kano liga

GAMO TI MANA SAS TOSO THRASOS DLD ..!

στις 19/11/2015 09:39
se ligo tha vgei o CR7 kai o messi kai tha mas poun re pedia mimpos mas adikite pou pernoume tosa? mimpos trome poli xrima kai dn kanoume tpt? MIMPOS LEO EGO TWRA ..!!

[+]  stasoumugdala στις 19/11/2015 11:29

στις 19/11/2015 14:51
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΣΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΨΟΦΙΟ ΠΟΥ ΟΡΘΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΤΟΝ BARCA.

στις 19/11/2015 17:28
καλα που το καταλαβες φαν χααλ

στις 19/11/2015 19:23
giati oi podosfairistes ti kanoune? gia to tipota pairnoune tosa lefta les kai einai to deksi xeri tou theou....pera apo to podosfairo oute augo den kseroune na vrasoune

στις 19/11/2015 23:48
ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.