«Όχι» της ΕΠΟ σε Παναθηναϊκό για ξένο διαιτητή

«Όχι» της ΕΠΟ σε Παναθηναϊκό για ξένο διαιτητή



Η ΕΠΟ απέρριψε το αίτημα του Παναθηναϊκού για τον ορισμό ξένου διαιτητή στο ντέρμπι των «αιωνίων». Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια.

Αρνητική ήταν η απάντηση της ΕΠΟ στο αίτημα του Παναθηναϊκού για ορισμό ξένου διαιτητή στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό το ερχόμενο Σάββατο (21/11).

Η ΕΠΟ έστειλε επιστολή στο «τριφύλλι», εξηγώντας πως το αίτημά δεν γίνεται δεκτό, καθώς δεν προβλέπεται από κανέναν σχετικό κανονισμό.

Μάλιστα, κύκλοι της ΕΠΟ αναφέρουν: «Δεν μπορούμε από τη στιγμή που έχουμε επτά διεθνείς διαιτητές να ζητήσουμε από άλλη ομοσπονδία να μας δώσει διαιτητή».

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια


«Όχι» της ΕΠΟ σε Παναθηναϊκό για ξένο διαιτητήΌπως αναμενόταν, τα λιγοστά εισιτήρια που είχαν απομείνει για το ντέρμπι ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό, εξαντλήθηκαν!

«Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ανακοινώνει πως εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια του αγώνα της 21ης Νοεμβρίου στο γήπεδο της Λεωφόρου με αντίπαλο τον Ολυμπιακό. Τόσο μέσω διαδικτύου όσο και από το box office του γηπέδου, δεν υπάρχουν διαθέσιμα εισιτήρια και ως εκ τούτου παρακαλούμε τους φιλάθλους να μην προσέρχονται γι’ αυτό το σκοπό στα εκδοτήρια του "Απ. Νικολαΐδης".

Οφείλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον κόσμο μας για την ανταπόκρισή του.

Σε περίπτωση επιστροφής -έστω και περιορισμένου αριθμού εισιτηρίων από τους χορηγούς- θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση από την ΠΑΕ στο pao.gr για το ακριβές πρόγραμμα διάθεσής τους», αναφέρει η ανακοίνωση.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΝΤΕΡΜΠΙ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

[+]  kawasaki7 στις 16/11/2015 17:34

στις 16/11/2015 17:44
Αντε να τελειωνουμε και με δαυτους γτ πολυ ασχοληθηκαμε με τον πρασινο καρναβαλο

στις 16/11/2015 18:00
Την γλύτωσε ο Αλαφούζος. (για όσους κατάλαβαν)

στις 16/11/2015 18:52
Αναμενομενη απαντηση

στις 16/11/2015 21:31
Αναμενόμενη απάντηση. Εμ τί; Θα έκανε ποτέ ο κόκκαλης το χατίρι των ΑΞΙΩΝ; Πάντα τα λαμόγια! Εάν βγει 2πλό θα το στήσει ο "Θείος Σώκρατες"!

στις 16/11/2015 22:47
Pali o antihooligan uposthrozei to aderfiko swmateio tou paok ton panathinaiko.Klasiko

στις 16/11/2015 22:51
SOS SOS SOS Κοκκινη Επο!!!!!!ασε ρε βαζελια περιγελοι θελετε κ ξενο ρεφ.μακαρι να το αποδεχονταν αλλα καταλαβαινουν οτι θα ξεφτιλιστουμε κ αλλο στην Ευρωπη με το γελοια αιτημα σας...

στις 16/11/2015 22:57
ante re xestravothite...

στις 16/11/2015 23:32
em ti 8a elege i kolo epo panta 8a voi8ai tis kotes tou pirea;)

στις 17/11/2015 00:27
anthihooligan vrwmokomplexike panat deuterotritotetarte meza me ta komplexika vazelia elpizw na mh sas lipithei o thrylos kai na sas gamhsei opws sas prepei

στις 17/11/2015 00:29
sthn tesara pou sou erixa me voithise kaneis mwrh poutana koula?? sthn exara me voithise kaneis palio pelath b kathgorias?

[+]  prezakias21 στις 17/11/2015 01:02

στις 17/11/2015 01:04
a kai kati akoma to oti i omadula sou einai blegmeni se stimenous agones sou leei kati asxete fanatismene opade tou kolou???ani3e ta matia sou esi kai ola ta provatakia ta gayrakia

στις 17/11/2015 11:12
ONOMA KAI ΠΡΑΜΑ

στις 17/11/2015 15:43
ΟΛΟΙ Σας λέτε οτι να ναι...Ο Θρύλος δεν χρειάζεται καμμία βοήθεια φέτος!Θα χάσετε ρε και όσοι παναθηναικοί δεν έχουν καταλάβει οτι ο αλαφούζος σας λέει ολο μαλακίες θα μιλάτε 2 μήνες για την διαιτησία...Κάποιοι όμως παναθηναικοι έχουν καταλάβει τι γίδι είναι ο αλαφούζος...Να δω πόσο ακόμα θα μολύνει την ομάδα σας...

στις 17/11/2015 15:44
Καλά όσο για κάτι χανούμια που σχολιάζουν δεν λέω τίποτα,καλύτερα να βελτιωθούν να μην τρώνε 4αρες...να φάνε κ καμιά 3αρα...

στις 17/11/2015 16:15
ρε πουτανες γαυριελες για θυμηθητε τις εφταρες και τις εξαρες στο πρωταθλημα,στο κυπελλο και τις πουτσες που τρωγατε στην ευρωπη!!!τωρα επειδη ο χοντρος τα στυνει και οικονοματε και περνετε παιχτες τι να πειτε....εξαλου τα πρωταθληματα του γαυρου ειναι σαν τα χριστουγεννιατικα δωρα,δηλαδη ξερετε οτι τα περνει ο μπαμπας και η μαμα αλλα χερεστε

στις 17/11/2015 20:56
DIMITRIS ΤΟΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟ?

στις 17/11/2015 21:43
e ta klasika siga min ele nai re

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.