«Δεν θα ακυρωθεί το Euro 2016»

«Δεν θα ακυρωθεί το Euro 2016»



Τα σενάρια διεξαγωγής του Euro 2016 σε άλλη χώρα, μετά τα όσα συνέβησαν στο Παρίσι, διέψευσε ο πρόεδρος της γαλλικής διοργάνωσης, Ζακ Λαμπέρ.

Πεπεισμένος ότι το Euro 2016 θα διεξαχθεί με τις καλύτερες συνθήκες ασφαλείας δήλωσε ο Ζακ Λαμπέρ, ο οποίος απέκλεισε το ενδεχόμενο ακύρωσης της διοργάνωσης μετά την πολύνεκρη τρομοκρατική επίθεση στο Παρίσι:

«Το ρίσκο ανέβηκε ένα επίπεδο πάνω τον Ιανουάριο (σ.σ. επίθεση στο Charlie Hebdo). Τώρα απλώς ανέβηκε περισσότερο. Θα πάρουμε αποφάσεις ώστε να διαβεβαιώσουμε ότι η τελική φάση του Euro να διεξαχθεί με τις καλύτερες συνθήκες ασφάλειας. Η ασφάλεια στα στάδια λειτουργεί καλά. Το ρίσκο είναι περισσότερο στο δρόμο, σε αυθόρμητες συναντήσεις. Το να αναρωτιόμαστε αν πρέπει να ακυρωθεί το Euro 2016, μας κάνει να παίζουμε το παιχνίδι των τρομοκρατών».



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

[+]  t4sos στις 15/11/2015 02:53

[+]  Vasillias στις 15/11/2015 03:27

στις 15/11/2015 10:31
Vasillias ΜΗΝ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΤΥΠΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΤΖΙΧΑΝΤ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.ΣΤΟΧΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΛΛΙΑ,Η ΙΤΑΛΙΑ,Η ΡΩΣΙΑ ΚΑΙ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ Η ΑΜΕΡΙΚΗ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΤΟΥΣ.

στις 15/11/2015 12:35
Καλα τσιμπουκαδωρε και βασιλια μαρεσει που ξερετε που θα χτυπησουν και που δεν θα χτυπησουν οι τζιχαντιστες, ηλιθια δεκαπενταχρονα, ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ... Απλο ειναι.. Αντε...σε σοβαρα θεματα ο καθενας λεει την παπαρια του.. Φανταζομαι οτι ειστε απο τα ΜΟΓΓΟΛΑΚΙΑ ΤΟΥ facebook που βαλανε την γαλλικη σημαια φωτο προφιλ ε..; ευαισθητοποιημενοι της πουτσας

στις 15/11/2015 12:36
Και οσο για το ποδοσφαιρικο..σιγα μην ακυρωνανε την μπιζνα του γιουρο..

στις 15/11/2015 13:18
swstos o stasoumugdala.

στις 15/11/2015 16:00
η μανα του gimnasia κανει τρομερα τσιμπουκια...

[+]  PrisoneRrr στις 15/11/2015 16:54

στις 15/11/2015 17:42
ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ Ε? ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΧΘΕΣΥΝΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ-ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ...ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΕΝΑ ΚΛΗΜΑ ΦΟΒΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ.

στις 15/11/2015 17:48
Του PREZOner kai tou gimnasia οι μανες κανουν παρτουζες.. Χθες με δε φιλαρακια μου τις ξεκωλιασαμε... Ωραιο βραδυ το χθεσινο...ασε που τις γαμησαμε τοσο καλα που μας πληρωσαν και απο πανω...ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΠΟΥΤΣΑ

στις 15/11/2015 20:24
http://fanpage.gr/plus/enimerosi/apokalipsi-sok-i-tzichantistes-apiloun-ke-tin-ellada/ Parte Mia Wraia Geush

στις 15/11/2015 20:33
stasoumousmoula,stasoutsibouka,stasouxestroula ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΤΙ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΤΟΥΖΩΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΖΙΧΑΝΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΧΑΒΟΥΖΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΑΛΒΑΝΕ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΜΩΡΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ?ΘΑ ΣΟΥ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΜΙΑ ΑΡΑΠΙΚΗ ΨΟΛΑΡΑ,ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟΚΟΛΑΚΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΠΑΡΤΟΥΖΟΚΟΛΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΓΙΔΙ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΟΣΚΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ.

στις 15/11/2015 20:42
de to kanane oi tzixad to hayate army k ta bastarda to kanane

στις 15/11/2015 21:24
Τσιμπουκαδωρε τι θεσ ρε μαλακα..; ασχοληθηκα μαζι σου ρε γαμημενε γαμω τον χριστο σου..; κομπλεξικο μπασταρδι...αστο διαολο πουτανας γιε

στις 15/11/2015 22:06
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΣ ΠΡΟΦΙΤΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡ ΠΑΙΣΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΕΟΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΟΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΘΙΑ

στις 15/11/2015 22:17
Εισαι και θρησκα εσυ...ποιον παισιο...και ποιον παστιτσιο ρε..; σας δουλευουν ψιλο γαζι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.