Ζήτησε επίσημα ξένους διαιτητές για το ντέρμπι ο Παναθηναϊκός!

Ζήτησε επίσημα ξένους διαιτητές για το ντέρμπι ο Παναθηναϊκός!



Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός κατέθεσε επίσημο αίτημα στην ΕΠΟ προκειμένου να διευθύνουν ξένοι διαιτητές το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό!

Τον ορισμό ξένων διαιτητών στο ντέρμπι του επόμενου Σαββάτου με τον Ολυμπιακό ζήτησε ο Παναθηναϊκός με επίσημο αίτημα στην ΕΠΟ.

Οι «πράσινοι», έστειλαν την Παρασκευή επιστολή προς την Ομοσπονδία, τον Γιώργο Γκιρτζίκη και στην ΚΕΔ και μένει να φανεί ποια θα είναι η απάντηση της ΕΠΟ, η οποία είναι και η αρμόδια για να πάρει μία τέτοια απόφαση.

Αξίζει να σημειωθεί πως ο Ολυμπιακός έχει ξεκαθαρίσει, μέσω του αντιπροέδρου του, Σάββα Θεοδωρίδη, πως δεν έχει πρόβλημα σε ένα τέτοιο σενάριο.



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

[+]  kamariza στις 13/11/2015 20:30

στις 13/11/2015 20:35
Μακαρι να φερουν ξενους

[+]  evangelosg στις 13/11/2015 20:44

[+]  Vasillias στις 13/11/2015 20:46

στις 13/11/2015 20:50
σώζει γράφεται αγράμματε κωλόγαυρε πουτάνας γιε!

[+]  stasoumugdala στις 13/11/2015 20:58

στις 13/11/2015 21:11
Γελοίος ο Αλαφούζος. Θέλει ξένους διαιτητές, η ΕΠΟ μάλλον δεν θα του κάνει το χατίρι, και θα έχει άλλοθι για την αναμενόμενη ήττα: Θα φταίνε η παράγκα, ο χοντρός, το κατεστημένο, η ΕΠΟ, ο καιρός και το γρασίδι. Όλοι, εκτός από τον ίδιο, που έχει καταντήσει τον Παναθηναϊκό καρνάβαλο!

Εγώ λέω να φέρει ξένους διαιτητές η ΕΠΟ, να τους επιτρέψει να σφυρίξουν, και άμα δεν του κάνουν ούτε κι αυτοί του προέδρου του ΠΑΟ, στο επόμενο ματσάκι γαύρου-βάζελου, να φέρουν εξωγήινους να διαιτητεύσουν.

στις 13/11/2015 22:12
ΝΑ ΒΑΨΕΤΕ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ,ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΓΙΟΡΤΙΝΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ 100ΡΙΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΜΕ ΑΞΙΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΤΡΕΣ ΓΙΑ ΝΤΟΥ

στις 13/11/2015 23:51
Kala k 3enous na feroune pali o afragouzos tha kleei gia th diaithsia

στις 14/11/2015 08:00
tis kontis colis kai itrixes tis ftene

[+]  aigiopao στις 14/11/2015 09:29

στις 14/11/2015 11:52
ο Αλαφούζος άρχισε πάλι να δημιουργεί κλίμα λίγες ημέρες πριν από το ντέρμπυ. Ας σκεφτούμε λοιπόν ποιοι είναι οι υπαίτιοι που δυναμιτίζουν το φανατισμό στα γήπεδα και απαξιώνουν το ελληνικό πρωτάθλημα. ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ.

στις 14/11/2015 12:42
kala ekane..

στις 14/11/2015 15:46
Καλά έκανε... Αλλά και ξένους να φέρεις... Ο χοντρός φταίει για το ότι εγώ δεν έγραψα καλά προχτές σε φυσική και βιολογία, ο χοντρός θα φταίει αν εγώ δε γράψω καλά και στα επόμενα, ο χοντρός θα φταίει αν το ντέρμπι ΠΑΟ-γαύρος βγει 2, ο χοντρός θα φταίει αν ο άρης ανέβει κατηγορία, ο χοντρός θα φταίει αν ο γαύρος πάρει και φέτος Νταμπλ, ο χοντρός θα φταίει αν οι Ηρακλής, Λεβαδειακός, Ξάνθη, Ατρόμητος, γαύρος, Εργοτέλης, Ολυμπιακός Βόλου και Αχαρναϊκός πάρουν κύπελλο/βγουν Ευρώπη, πάρουν πρωτάθλημα Ά ή Β´, ο χοντρός θα φταίει αν ο Τσουκαλάς ξανά βρίσει όπως παλιά που έβριζε (τώρα το σταμάτησε τελείως, ο χοντρός φταίει που ο Κομπότης πρόπερσι, ο Μπέος πριν 5 χρόνια και ο Γλας με τον Μητρόπουλο πριν 10 κόντεψαν να βγουν Ευρώπη, ο χοντρός φταίει για το περσινό διπλό του γαυροτέλη στην Τούμπα (0-1), ο χοντρός φταίει για το 3-3 με Πανθρακικό στην Τούμπα, ο χοντρός φταίει για το ότι εγώ θα μείνω φέτος...Για όλα ο χοντρός φταίει!

στις 14/11/2015 17:13
xaxaxaxa :P wraios o antihooligan ..!o xontros fteei pou ta bodyline dn exoun douleia 3exases na peis:P

στις 14/11/2015 18:27
pantos re antihool ton latho antrwpo krazeis..! o marinakis einai upalilos tou kokali ..! NMZ VGAZI MATI :)

στις 14/11/2015 19:44
ΡΕ ΠΟΣΟ ΞΥΛΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ

στις 14/11/2015 20:13
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΥΧΗ ΚΑΘΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΛΑΣΗ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.Ο Psofios ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ.ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ.

στις 15/11/2015 13:00
αντιχουλιγκαν,ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.