Ρονάλντο: «Να φύγω από τη Ρεάλ; Γιατί όχι;»

Ρονάλντο: «Να φύγω από τη Ρεάλ; Γιατί όχι;»



Φωτιά στα σενάρια που τον θέλουν να αποχωρεί από την Ρεάλ έβαλε ο Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο αποχώρησης από τη «βασίλισσα».

Αναποφάσιστος σχετικά με το μέλλον του είναι ο Κριστιάνο Ρονάλντο. Σε συνέντευξη του στο «Kicker», ο Πορτογάλος ρωτήθηκε για το αν φαντάζεται το ενδεχόμενο αποχώρησης από την Ρεάλ και η απάντηση του δεν ήταν αρνητική:

«Γιατί όχι; Αυτή τη στιγμή είμαι παίκτης της Ρεάλ, όμως ποτέ δεν ξέρεις. Πρέπει πάντα να κάνεις αυτό που σε κάνει χαρούμενο. Κανείς δεν ξέρει τι θα συμβεί στο μέλλον. Αυτό που ξέρω είναι ότι πάντα θα δίνω τον καλύτερο μου εαυτό για την ομάδα μου και την Εθνική Πορτογαλίας», δήλωσε ο CR7.




Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 02/11/2015 20:48
me ton benite p na paei

στις 02/11/2015 20:58
ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ Ο ΒΟΚΟΛΟΣ.

στις 02/11/2015 21:09
ελα στο λιμανι να κλεισεις την καριερα σου οπως σου πρεπει και αρμοζει Κριστιανο.

στις 02/11/2015 21:45
Σιχαμα μεγαλο ο τυπος

στις 02/11/2015 23:01
afou partakias einai k monos tous thelei na paizie den exei assist team play san ton messi eidika to dribbling pou na to theloun ekei o BALE PLEON eidika den akougete real PARTAKIA KAPSIARH SIGURA NA MIN SE THELOUN!

στις 02/11/2015 23:27
ρε ας παει οπου θελει...μια ζωη μονος του παιζει,οποτε εχει μπαλα κανει σουτ ΟΠΟΥ και να ειναι,σπανια μοιραζει πασες και οταν το κανει ειναι ΣΚΑΤΑ!οταν βαζει γκολ πανυγηριζει λες και πηρε τσουλου(ακομα κ απο πεναλτυ τα γκολ)και οταν δεν σκοραρει κλαιει σαν 2χρονο παιδακι...μακραν καλυτερος ο μεσσι οπως λεει και ο φιλος απο πανω!!!

στις 03/11/2015 00:08
μια χαρα παιζει στην ρεαλ αν και πιστευω πως στην μαντσεστερ ηταν πιο δημιουργικος και καλυτερος στο να οργανωνει παιχνιδι στην ρεαλ ειναι μονο για να βαζει γκολ ειδωμεν

στις 03/11/2015 00:08
ti leh re o penalto o arxidakos pantos gia kamia pari ton kovo na pezi me ton alon axonefto ton ibra meta bagern i agglia

στις 03/11/2015 01:20
στην μαντσεστερ θα ξαναγυρισει! οσο για το λιμανι, μπορει στα 37 του να ρθει να κανει διακοπες και ξενυχτια στα μπουζουκια και να τον χρυσοπληρωνετε κιολας.

στις 03/11/2015 02:15
ti les re file giati pios megalos pextis exi erthi se mas kai exi kani teties malakies?kanenas fisika kai oute prokete giati den eimaste i paraga tou karagiozi opos esis

στις 03/11/2015 12:38
Παικτάρας είναι δε παν να λέτε ότι θέλετε. Δε θα φύγει από την Ρεάλ!!

στις 03/11/2015 12:45
@Barcaa4Ever

Κατουρα και λιγο...καθιστος...στο καπακι...

στις 03/11/2015 12:48
Ενταξει τι αλλο θα ακουσουμε στην Ελλαδα οτι ο Ροναλντο ειναι αχρηστος.Για πειτε μου εναν παιχτη πουνα εχει τοσα ρεκορ στην καριερα του εκτος απο τον Μεσσι και Ροναλντο.Αυτοι οι δυο ειναι οι καλυτεροι τωρα οποτε δεν σασ παιρνει να λετε ανοησιες

στις 03/11/2015 14:56
an k barca einai o kaliteros k pio olokliromenos pektis sto kosmo de tha vgi alos san ayton pektaras kalo pedi ta dini ola o kaliteros p exi vgi de tha vgi alos..

στις 03/11/2015 15:56
Τετοιοι παικτες αν αρχιζουν να φευγουν για αλλες πολιτεις και ομαδες ΠΟΔΟΦΑΙΡΟ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ !εγω αυτο ξερω...

στις 03/11/2015 17:03
arias megalos fan tu ronalnto partu ke ena tsibuki tu blaka toy sixama ty ronalnto troba

στις 03/11/2015 17:55
Kala Polyy Mlkas O Typos Otan Den bazei Goal Arxizei Kai Klaiei San Na Leei Mama Mou Phran To Fai Den Einai Dikaio Sto Telos tha zhthsei kai skonh me mpanana na faei gia krema gia vrefh to bourlo

στις 03/11/2015 17:58
Arxize Kai Ekane Mlkies to Savvato Me Thn Sporting Xixon An Den Kanw Lathos Gia To Ispaniko Protathlima kala o mlkas ebale ena goal Arxize Kai Xthpiontane giati den tou edine penalth kala autos einai teleios mlkas peftei gia na parei penalth o paparas

στις 03/11/2015 17:59
Kai Meta Panhgyrizei Monos Tou Olhklhrh Sympaiktes kala autoos pou zei h paizei monos tou sto gypedo o xeftilas

στις 03/11/2015 20:59
emena h mana su me aidiazi loupan vasilia mas vgazis ta matia de xeris ti les den epeze me xixon katarxas... stefane einai o kaliteros p exi vgi oloi to lene... distixos gia ton suarez mas :/

στις 04/11/2015 15:53
arias..! dn einai o kaliteros .! oi megaloi pextes sta megala match fenonte..! kai thimame ton Cr7 se megalo match na ekane tin diafora..! antistixos to kontopoutano onomati messi exei diasirei polles megales amines..!

στις 04/11/2015 15:54
kai dn thimame *

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.