Φιλικό με Τουρκία στην Κωνσταντινούπολη η Εθνική

Φιλικό με Τουρκία στην Κωνσταντινούπολη η Εθνική



Φιλικό παιχνίδι με την Τουρκία στην Κωνσταντινούπολη θα δώσει στις 17 Νοεμβρίου η Εθνική μας ομάδα, όπως ανακοίνωσε η ΕΠΟ.

Οκτώ χρόνια μετά το ιστορικό διπλό (1-0) με γκολ του Αμανατίδη, η Εθνική Ελλάδας θα αγωνιστεί ξανά στην Κωνσταντινούπολη, αφού θα αντιμετωπίσει την Εθνική Τουρκίας σε φιλικό παιχνίδι που είναι προγραμματισμένο για τις 17 Νοεμβρίου.

Το παιχνίδι θα διεξαχθεί λίγες ημέρες μετά το φιλικό με το Λουξεμβούργο (13/11), στο οποίο θα κάνει ντεμπούτο ο Μίχαελ Σκίμπε.

Η ανακοίνωση:

«Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώνεται η διεξαγωγή εκτός έδρας φιλικού αγώνα της Εθνικής Ανδρών με την Τουρκία την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο γήπεδο «Basaksehir Fatih Terim» της Κωνσταντινούπολης».



Ομάδες που αφορά: ΤΟΥΡΚΙΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 30/10/2015 17:54
Άντε να δούμε!

στις 30/10/2015 19:25
καλά κλαρίνα

στις 30/10/2015 20:19
Istoriko diplo? Thn tessara edw mesa thn ksexasate?

στις 30/10/2015 21:08
ΤΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ ,ΘΑ ΚΑΒΛΩΣΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΜΠΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.

στις 30/10/2015 22:46
re lucadirisio skatalvane pio einai to provlima se vlepw pou toso kairo opou leei kati gia tin ethniki mpaineis kai les malakies, an den sou aresei edw girna stin xwra sou!!!

στις 30/10/2015 23:02
καλα ο τσιμπουκαδορος σε ολα μα ολα τα αρθρα λεει ΜΑΛΑΚΙΕΣ πραγματικα φιλε μου πρεπει να εχεις σοβαρο προβλημα...

στις 31/10/2015 01:52
αφού είναι Αλβανός λογικό είναι!!!

στις 31/10/2015 05:50
xaaxaxa den pezeste me ta sxolia ade gia na doume re elada exis elpides na xanaginis opos isoun gia pame kai prota apo ola epidi pezete me tous aplitous tous tourkous prepi na to parete patriotika kai na tous stilete ston piso ston erdogan xekoliasmenous gia pameeee

στις 31/10/2015 08:47
Zz_AmNeZia7 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΑ.Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΑΛΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ.ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΡΟΥΦΑ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑΠΗ ΤΟΥ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΝΑ ΣΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.ΡΟΥΦΑ ΔΥΝΑΤΑ ΛΟΥΛΗ.ΠΡΟΒΑΤΑ ΓΑΒΡΟΙ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ

στις 31/10/2015 12:43
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ,ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΛΗ,ΜΑΓΕΜΕΝΗ.

στις 31/10/2015 12:45
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ,Η GALATASARAY,ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΓΑΛΑΤΑΣ.

στις 31/10/2015 16:55
καβλο μεσημερι στην μανα σου τσιμπουκαδωρε...

στις 31/10/2015 18:08
pali peos tha fame me rizi h me patates omos..

στις 31/10/2015 21:10
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ IQ ΤΩΝ ΓΑΒΡΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΡΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΣΑΝ ΤΑ ΝΗΠΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΦΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΒΑΡΥΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΑΒΡΟΣ.ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.ΑΝΤΕ ΓΙΔΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ,ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ ΓΙΔΙΑ.Zz_AmNeZia7 ΣΚΟΥΠΙΣΟΥ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΟΥ ΑΡΑΠΗ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ.

στις 01/11/2015 14:09
tourkia 1/1 7sin kai no goal kai tameiara ante geia ellada...sorry kiolas alla......

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.