Τσάμπιονς Λιγκ: «Άλωσε» και το Ζάγκρεμπ ο Ολυμπιακός

Τσάμπιονς Λιγκ: «Άλωσε» και το Ζάγκρεμπ ο Ολυμπιακός



Με εκπληκτικό γκολ του Ιντέγε (79’), ο Ολυμπιακός κέρδισε με 1-0 την Ντιναμό στο Ζάγκρεμπ και έκανε ακόμα ένα σημαντικό βήμα για την πρόκριση στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ. Δύο δοκάρια είχαν οι Κροάτες!

Δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη για τον Ολυμπιακό! Οι «ερυθρόλευκοι» επικράτησαν με 1-0 της Ντιναμό το Ζάγκρεμπ και έφτασαν τους 6 βαθμούς, βάζοντας γερά θεμέλια για την πρόκριση στους 16 του Τσάμπιονς Λιγκ.

Η ομάδα του Μάρκο Σίλβα γλίτωσε σε δύο περιπτώσεις από τα δοκάρια των Χότζιτς (52’) και Ρονγκ (77’) και στο 79’ κατάφερε να σκοράρει ένα εκπληκτικό γκολ με τον Ιντέγε, ο οποίος πέρασε την μπάλα από την τρύπα της βελόνας!

Οι «ερυθρόλευκοι» έφυγαν με «χρυσό» τρίποντο από το Ζάγκρεμπ και πλέον καλούνται να κάνουν το 2x2 κόντρα στους Κροάτες στο «Γ. Καραϊσκάκης», ώστε να φτάσουν ακόμα πιο κοντά στην μεγάλη πρόκριση!

Οι πρωταθλητές Ελλάδας ισοβαθμούν στην κορυφή του ομίλου μαζί με την Μπάγερν, η οποία δεν τους έκανε τη… χάρη και ηττήθηκε με 2-0 στο Λονδίνο από την Άρσεναλ, που μπαίνει πλέον δυνατά στο κόλπο πρόκρισης.

Το ματς:


Τσάμπιονς Λιγκ: «Άλωσε» και το Ζάγκρεμπ ο ΟλυμπιακόςΗ Ντιναμό μπήκε καλύτερα στο παιχνίδι και είχε την επιθετική πρωτοβουλία, ωστόσο ο Ολυμπιακός έκλεινε σωστά τους χώρους και οι Κροάτες δεν κατάφεραν να ανησυχήσουν τον Ρομπέρτο.

Οι «ερυθρόλευκοι» ανέβασαν την απόδοση τους μετά το 20ο λεπτό, κρατούσαν σωστά την μπάλα και είχαν τις πρώτες τους στιγμές με άστοχα σουτ των Πάρντο (24’) και Κασάμι (27’). Η ομάδα του Σίλβα δεν απειλήθηκε στο πρώτο μέρος και στο 32’ είχε την καλύτερη ευκαιρία με φαλτσαριστό σουτ του Μαζουακού, το οποίο έδιωξε ο Εντουάρντο.

Ότι δεν είδαμε σ’ όλο το πρώτο μέρος, το είδαμε σε λιγότερο από 10 λεπτά στην επανάληψη. Στο 52’, μετά από γλίστρημα του Μαζουακού, ο Χότζιτς βρέθηκε σε θέση βολής, όμως το σουτ του κατέληξε στο δοκάρι του Ρομπέρτο.

Ο Ολυμπιακός γλίτωσε το γκολ και ένα λεπτό μετά «άγγιξε» αυτός το 1-0, όμως ο Ιντέγε… κατάφερε να αστοχήσει προ κενής εστίας, έπειτα από γύρισμα του Πάρντο. Οι Πειραιώτες είχαν στη συνέχεια την πρωτοβουλία, ωστόσο δεν μπορούσαν να δημιουργήσουν αξιόλογες ευκαιρίες.

Τα λεπτά κυλούσαν χωρίς φάσεις, ώσπου στο 77’ η Ντιναμό είχε δεύτερο δοκάρι με σουτ του Ρονγκ! Ο άσος των Κροατών βρέθηκε σε θέση βολής και επιχείρησε το σουτ, με τη μπάλα να κοντράρει στον Μποτία και να καταλήγει… βασανιστικά στο δοκάρι του Ρομπέρτο.

Ο Ολυμπιακός γλίτωσε ξανά το γκολ και δύο λεπτά μετά ο Ιντέγε κατάφερε να σκοράρει, παίρνοντας το… αίμα του πίσω για τη μεγάλη χαμένη ευκαιρία νωρίτερα! Ο Σιόβας βρήκε με εξαιρετική μπαλιά τον Νιγηριανό, ο οποίος έκανε την κούρσα και με εκπληκτικό τελείωμα υπό εξαιρετικά δύσκολη γωνία, έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της Ντιναμό.

Οι γηπεδούχοι ανέβασαν την πίεση τους, ωστόσο ο Ολυμπιακός αμύνονταν σωστά και στο 86’ είχαν σημαντική στιγμή με σουτ του Σεμπά, το οποίο μπλόκαρε ο Εντουάρντο. Τα τελευταία λεπτά πέρασαν χωρίς κάτι αξιόλογο από πλευράς Ντιναμό και οι Πειραιώτες πανηγυρίζουν τη δεύτερη σερί εκτός έδρας νίκη τους στους ομίλους.

Στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα, η Ντιναμό διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι, όταν η μπάλα, έπειτα από τακουνάκι αντιπάλου στο… μισό μέτρο, βρήκε στο στήθος κι έπειτα στο χέρι του Μιλιβόγιεβιτς που δεν έχει πρόθεση.

Ντιναμό Ζάγκρεμπ: Εντουάρντο, Σουντάνι, Μασάδο, Φερνάντες, Σάντος, Χότζιτς (60’ Πιάτσα), Πίβαριτς, Ρογκ (87’ Τσόριτς), Ματελ, Ταραβέλ

Ολυμπιακός: Ρομπέρτο, Ομάρ, Μποτία, Σιόβας, Μασουακού, Μιλιβόγεβιτς, Κασάμι, Πάρντο (82’ Σαλίνο), Φορτούνης (72’ Ντομίνγκες), Σεμπά (89’ Ντα Κόστα), Ιντέγε

Η βαθμολογία του ομίλου:


1. Μπάγερν 6
2. Ολυμπιακός 6
3. Ντιναμό Ζάγκρεμπ 3
4. Άρσεναλ 3




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΝΤΙΝΑΜΟ

Σχολιασμός

40 σχόλια:

στις 20/10/2015 23:44
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ

στις 20/10/2015 23:45
ΤΙ ΓΚΟΛΑΡΑ ΕΒΑΛΕΣ ΡΕ ΙΝΤΕΓΕ....ΤΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 20/10/2015 23:49
bazelakia oneira glyka

στις 20/10/2015 23:51
στο 94' ο διαιτητής έκλεισε τα μάτια σε χέρι του μιλιβογεβιτς μπράβο διαιτητάρα.

στις 20/10/2015 23:56
Sas ecru kanei o gauros na blepete equates,palio xontre Pali to estis to Matsaki....

στις 20/10/2015 23:59
για το χρει δεν λέτε τιποτα;

στις 20/10/2015 23:59
ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ 2/2 ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ!!ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΤΟΣ ΜΑΤΣ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ...ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΤΑΙ Η 3Η ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 3 ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΥΣ:ΓΚΟΛΑΡΑ Ο ΙΝΤΕΓΕ ΤΡΕΛΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!!

ΥΣ2:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ COACH Ο ΜΑΡΚΟ ΣΙΛΒΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΤΣΕΛ.ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΑΓΚΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΝΙΚΗ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

στις 21/10/2015 00:00
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΧΙΟΥΜΟΡ...ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΚΑΙ Η ΖΑΓΚΡΕΜΠ Ε? Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΣΤΗΣΕ ΤΟ ΣΚΟΡ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟ ΤΟ ΧΑΦ ΤΗΣ ΖΑΓΚΡΕΜΠ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΣΑΔΟ.ΝΕΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

στις 21/10/2015 00:02
Μπραβο θρυλαρα κανε περηφανους εμας το λαο σ και ολο το ελληνικο ποδοσφαιρο...αα και για το χερι πρεπει να ξερεται αμπαλοι φιλοι μ οτι θεωρειται αθελο εαν χτυπισει πρωτα σε αλλος μερος του σωματος οπως εγινε στην προκειμενη περιπτωση

στις 21/10/2015 00:13
mpravo re pano apo ola Ellada

στις 21/10/2015 00:16
mialo den bazete poystarades gia ayto ua sas gamame poystrakia

στις 21/10/2015 00:19
2kefalos , les12345 , karagounisc-10 μαγκες εσεις οι τρεις οτι πινετε κοφτε το...σας χαλαει..μπουχαχαχαχαχαχαχα...ακου το εστησε το ματσ ο μαρινακης....μπουχαχαχαχααχαχα

στις 21/10/2015 00:33
ola 8 kri8oun thn 5 agwnistikh olumpiakos arsenal me anabasmenh psuxologia o olumpiakos 8 ta kataferei pisteuw

στις 21/10/2015 00:48
mpaladoros1 δεν είπα ότι το έστησε ο χοντρός, ο διαιτητής έκανε λάθος και δεν το έδωσε γιατί μάλλον το θεώρησε άθελο.

στις 21/10/2015 01:10
ok το παιρνω πισω λοιπον..Τελος αλανια η μεγαλη διαφορα φετος ειναι οτι ο ολυμπιακος εχει πανω απ ολα τεραστιο προπονητη...ενταξει εχει και μεγαλους παικτες αλλα τη διαφορα φετος την κανει ο silva.Θα θυμαστε οι παλιοτεροι ειδικα, οτι και αλλες χρονιες ο ολυμπιακος ειχε παικταραδες αλλα χωρις ενα κοουτς που να ξερει ακριβως τι πρεπει να κανει και να διαβαζει το ματσακι κατα τη διαρκεια του δεν πας πουθενα!!!!Και θυμηθητε το οτι θα μας φυγει συντομα δυστυχως!!

στις 21/10/2015 01:12
File m prwta xtipise sto sth8os tou k meta xeri opote itan akousio to eipan oloi an diavazes 8a to i3eres

στις 21/10/2015 01:13
K dn eprepe na ginei kan i fasi auti gia 2 logous 1on kerdise to korner sto 94 eprepe na li3ei k 2on ekane k faoul stn roberto pou dn to ide eee 8a itan adikia na edine k penalty k polla tous edwde

στις 21/10/2015 01:17
μάγκες η αλήθεια είναι ότι ήταν penalty..αλλα για θυμηθείτε τι σφάξιμο γενικά έχουμε φάει στην ευρώπη

στις 21/10/2015 01:27
Epomenh Agonistiki Tetarth 04/11/2015 kai Wra 21.45mm tha ginei Xamos mesa Sto Karaiskakh Olympiakos-Dynamo Zagkremp

στις 21/10/2015 01:28
Etsi Kai Pame Sthn Fash Twn 8 Exei na ginei xamos pwwww tha paroume trelous vathmous sthn katataxh ths uefa

στις 21/10/2015 01:35
Pantws O Marko Silva Einai Polyyy Kalos Proponhths Alla Pep Gouarntiola Alla Bhma bhma Nikame Ektos Apo thn Bayern Monachou Pou Auth Einai Koufio Kokkalo

στις 21/10/2015 06:38
Oλοι οι πουστηδες .... κωλοφαρδοι ειναι. Ας ειναι ομως, δεν πειραζει, ποντακια για την Ελλαδα. Συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο !!!

στις 21/10/2015 09:32
2ΚΕΦΑΛΕ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΧΟΛΗ. ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΑΝ ΒΑΡΥΑ.

στις 21/10/2015 10:02
kalos kai xtes o olimpiakos.oxi omws kaliteros tis dinamo.2 dokaria oi kroates 2 eykairies kai o olimpiakos aytos omws eystoxise.kata ta alla anousia katoxi gia tin dinamo exypna epaixe o silva o opoios pleo deixnei kala stoixeia.to pio dikaio tha ita to x.twra....i arsenal kerdise kai min sas fanei paidia diskolo na kerdisei kai mesa stous germanous.o olimpiakos exei ti eykairia na kleidwsei to mats sto karaiskaki me dinamo.to x den tou kanei.xrysi eykairia loipo gia tous 16 tou ch.menei na doume an tha tin axiopoioisei aytin tin eykairia i an tha aytoktonisei gia alli mia fora.

στις 21/10/2015 12:36
evale oraio goal o araplakas bravo tou ..!

στις 21/10/2015 13:19
σε αντιπαραβολη με την επικη σκηνη στον "Νονο" ("σημερα η οικογενεια τακτοποιει τους λογαριασμους της"),

ο φετινος Ολυμπιακος τακτοποιει εναν-εναν τους λογαριασμους του!!!

2 σερι διπλα στην Ευρωπη και εβδομο συνολικα στον τσου-λου ("panathinaikos who???"),

4αρα στην ΑΕΚ (και στον Μελισσανιδη) που περυσι τους δωσαμε δικαιωματα να νομιζουν (οι αφελεις!!) οτι εγιναν ομαδα σουπερ λιγκ και δει επιπεδου Ολυμπιακου,

σβηστο διπλο στην Τουμπα, που και σε αυτους περυσι δωσαμε το δικαιωμα να νομιζουν οτι πανε για πρωταθλημα και μας εδειχναν τα δαχτυλακια τους, οπως επισης προπερσι καθαρισαν την μπουγαδα για τα πρασινα φιλαρακια τους στον ημιτελικο της αλητειας στην Τουμπα (για να φανε μετα μια "φιλικη" 4αρα στο τελικο του ΟΑΚΑ),

και σε εναν ακριβως μηνα θα τακτοποιησουμε και τον τελευταιο ανοικτο λογαριασμο μας...

το ξερουν, το περιμενουν, το εχουν τεραστια αναγκη... υ.γ: 5 χρονια σου πηρε ρε Βαγγελα να μαθεις οτι οι μεγαλες ομαδες χτιζονται ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ τον κορμο ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΤΟΝ!!! εστω και α

στις 21/10/2015 14:47
GABRILOMANIA πια 4 μου έκατσαν βαριά εγώ ΠΑΟΚ είμαι.

στις 21/10/2015 14:53
ΘΡΥΛΕ ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΕΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟΥ.

στις 21/10/2015 17:01
2kefalos..traba kai gamhsou malaka

στις 21/10/2015 17:10
pantws ellhnikh omada de th les ayth toy Olympiakoy.

στις 21/10/2015 17:29
malaPerdas ti psaxnis na vris re file ti den eine eliniki ti les epidi arapis to vale to gol pantos o thrilos exi 5-6 elines ala an den kanoun giati na tous vali edo kitame na pame brosta den eimaste erasitexnes an prepi na valoume arapides tha valoume i kai oti alo ama kitas na dis elina kai teties malakies gamiseta ektos kai an eise kanas adiolibiakos kai psaxneis na vreis malakies adi na xaris me mia eliniki omada pou pige kala stin evropi an eine auto na xosis ti malaperda sou sto kolo sou

στις 21/10/2015 18:10
Τι σας χαλαει ειδικα φετος δε μπορω να το καταλαβω.. τα σερι γαμησια εντος και εκτος δε τα καταπινετε ευκολα πουθεναδες.Για τη παρτη μας και μονο παιζουμε.Στα αρχιδια μας οι ποντοι της Ελλαδας και το τι πιστευει ο καθε Χανουμο-Βαζελο-Παοκτζης.Το ξεπάτωμα δε θα χει τελειωμο φέτος.

στις 21/10/2015 20:04
χαχαχα ...Αλλη δικαιολογια τωρα..οι βαζελοι..λενε "αυτη δεν ειναι ελληνικη ομαδα" χαχα κοροιδα..αμα ειχαν τα λευτα του χοντρου τα μπουρδελα σας και εσεις 2 ελληνες θα ειχατε στην 11ακαδα...Δεν το επικροτω αυτο ..Αλλα παραδεχτειται μια φορα ρε πουστηδες οτι μι ειναι η ομαδα που κανει την διαφορα για την ελλαδα εκτος και εντος ελλαδος...η ΘΡΥΛΑΡΑ....κανεις αλλος...Αντε κλαψεςς..

στις 21/10/2015 20:06
ΥΓ αυτο ισχυει ολους τους αντιολυμπιακους.... βαζελους ,χανουμια ,μπαοκια κ.α. ...

στις 21/10/2015 20:41
Mαγκες εγω θα γραψω κατι για τα αδελφακια μας τα βαζελακια που ναι μεν τα τρελαινουμε στην φαπα οπου τα βρουμε αλλα ειναι αδελφια μας αντιΟλυμπιακοι...Φιλαρακια μπαοκια και βαζελια ειμαι απογοητευμενος φετος εγω,γνωστος Παοκτζης της Θυρας 4 σε ολους σας/...ο θρυλος γαμαει και συγχαρητηρια για την τεραστια ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που πλεον εχει φτιαξει..Το βλεπουμε καθε χρονο μεσα εξω με Ατλετικο μαδριτης ,Γιουβεντους,φετος ΑΡΣΕΝΑΛ αλλα και παλιοτερα την κερασανε πολλες ψολες,τι να πρωτοθυμηθω τις πουτσες σε Μπενφικα?Ντορντμουντ προ τριων ετων??Και αλλα πολλα παρομοια μεσα στην τελευταια τετραετια για τον Θρυλο...Μας γαμανε παιδια ας το παραδεχτουμε μεσα εξω στις εδρες μας το κανουνε Πειραια παντου...Και ολο ειμαστε Αρσεναλ και Ατλετικο της τεταρτες και τις πεμπτες που βλεπουμε Θρυλο στο τσαμπιονς λιγκ αλλα ακομα και εκει πουστα γλυκαινομαστε ρε μαγκες μου....Οποτε πλεον σημερα το ξανασκεφτηκα:Και καταληξα να ειμαι με τον Γαυρο οταν παιζει Ευρωπη για να παιρνω και εγω λιγες χαρες ρε μαγκες για

στις 21/10/2015 20:42
και εγω λιγες χαρες ρε μαγκες γιατι οπως και να το παρουμε οι ομαδες μας ευρωπη οταν παιζουνε (ΟΤΑΝ) τρωνε ψολες σκληροπυρινικες απο ομαδες που ουτε καν τις γνωριζαμε πριν παιξουνε μαζι μας...ΟΠΟΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΘΡΥΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΑΡΑ ΣΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΨΟΛΕΣ ΜΑΣ.....Τ Ε Λ Ο Σ Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η Σ

ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΘΥΡΑΣ 4 Γ.Π. Γεωργος ο ΑΝΤΕΡΟΒΓΑΛΤΗΣ για οσους ξερουν...

στις 21/10/2015 21:28
mariner bravo re maga eise poli sostos kai etsi prepi na skeftode oli i elines kai go ipostirizo paok kai astera sto europa kai to vazelo ton ithela na perasi kai aurio euxome kali tixi sto paok me bala thelisi psixi kai me to kosmo tou tha to pari to matsaki pisteuo

στις 22/10/2015 08:40
Μariner, σαλτα και γαμησου ρε αρχιδι. Αν εισαι εσυ παοκι της θυρας 4 εγω ειμαι γαυρος απο κουνια. Αντε παλιομαλακες κουτοπονηροι με τους διπλους λογαριασμους, νομιζεται πως κανετε καμια εξυπναδα, γυδια.

στις 22/10/2015 12:13
ΑΚΙΣ, ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΑΥΡΟΣ.

στις 23/10/2015 19:55
Ο φετινός Ολυμπιακός με τέτοιες εμφανίσεις είναι ικανός να πάρει τη ρεβάνς από τη Μπάγερν μέσα στο Μόναχο και όχι μόνο. Μπορεί να σηκώσει και την κούπα.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.