Τέλος ο Δέλλας από την ΑΕΚ!

Τέλος ο Δέλλας από την ΑΕΚ!



Παρελθόν από την ΑΕΚ αποτελεί ο Τραϊανός Δέλλας! Ο Έλληνας τεχνικός υπέβαλε την παραίτηση του και την ομάδα θα αναλάβει προσωρινά ο Στέλιος Μανωλάς. Πρώτο φαβορί ο Χιμένεθ

Σε αναζήτηση προπονητή βρίσκεται η ΑΕΚ, αφού ο Τραϊανός Δέλλας αποτελεί παρελθόν από την «Ένωση». Ο Έλληνας τεχνικός συναντήθηκε με τον Ντούσαν Μπάγεβιτς και αποφάσισε να υποβάλει την παραίτηση του, η οποία έγινε αποδεκτή.

Όπως έγινε γνωστό, χρέη υπηρεσιακού αναλαμβάνει προσωρινά ο προπονητής της Κ20, Στέλιος Μανωλάς, ενώ ένα από τα ονόματα που εξετάζονται είναι αυτό του Μανόλο Χιμένεθ.

Ο Ισπανός πρώην τεχνικός της ΑΕΚ φέρεται ότι αποτελεί τον πρώτο στόχο για τον πάγκο της ομάδας ενώ σύμφωνα με πληροφορίες, έχει υπάρξει ήδη επαφή μεταξύ των δυο πλευρών!

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ:

«Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι ο προπονητής της ομάδας, Τραϊανός Δέλλας, υπέβαλλε την παραίτησή του, η οποία και έγινε αποδεκτή. Ο κ. Δέλλας θα προπονήσει αύριο για τελευταία φορά τους ποδοσφαιριστές.

Η διοίκηση της ΑΕΚ τον ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα επί δυόμιση χρόνια και για τη συμβολή του στην επιστροφή της στη Super League. Χρέη υπηρεσιακού προπονητή θα αναλάβει ο τεχνικός της Κ20, Στέλιος Μανωλάς».



Ομάδα που αφορά: ΑΕΚ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 20/10/2015 20:02
gia pio logo re malaka gia ti xasame 4-0 apo ton olimpikao oti na nai

στις 20/10/2015 20:14
φερτε χιμενεθ να τρελαθουμε

στις 20/10/2015 20:29
ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΑΝΑΤΑΡΑΞΕΙΣ. Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ.

στις 20/10/2015 20:51
ΩΡΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΚΛΑΨΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΚΑΘΑΡΣΗ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΕΚΤΣΙΔΕΣ ΜΠΕΕΕ ΤΑ ΟΦΣΑΙΝΤ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΔΙΑΣΥΡΘΗΚΑΤΕ ΜΕ 4-0 ΜΠΕΕ

στις 20/10/2015 21:01
Μελισσανίδης: «Θα φύγει όποιος πρέπει, θα έρθουν αυτοί που πρέπει»

στις 20/10/2015 21:12
mages kala ekane kai efige katalave oti eine axristos afou vlepete kai seis de to mirizi to athlima axristos san pektis kai perisotero sa proponitis pisteuw tha pah kalitera i aek apo do kai pera an vroun kapion tis prokopis oxi oti de tha sas psoliasoume pali ala alo thema auto

στις 20/10/2015 21:28
ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΕΛΛΑΣ.ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΣΙΜΟΕΣ ΞΕΓΥΜΝΩΣΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ 4-0.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΕΛΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ SUPERΛΙΓΔΑΣ.

στις 20/10/2015 21:50
giati den perimene mexri tin diakopi?

στις 20/10/2015 21:53
oso kai na ton phgaina ton Della san paixth einai fanero oti san proponhths den kanei!!! twra to na vlepw atakes apo olympiakous feugei o Dellas kai ftaiei o Olympiakos h na vlepw na grafoun Olympiakoi mpeee einai poly omorfo kai me kanoun na gelaw

στις 20/10/2015 22:36
gavrosg αν δεν ηταν αυτος ο αχρηστος Γιουρο το 04' δεν θα ειχες παρει...μοκο...Οσο για προπονητης ναι εχει ακομα ψωμια..Αλλα για παικτη εσυ που πισω εχεις Σιοβα μην το κρινεις..

στις 20/10/2015 22:39
αρε ζωα!! ο δελλας σας εφταιγε!! εδω δεν υπαρχουν παιχτες να καλυψουν τα μεγαλα κενα που υπαρχουν!! ζωα!! φερτε κανενα σωστο παιχτη μαλακες και μετα πειτε για τον δελλα.... προβατα!!

στις 20/10/2015 23:47
δεν κανει αντι να γαμησει τον γαυρο τους λυπηθηκε

στις 21/10/2015 07:20
Ο παλε ποτε πυργος και κολοσσος Δελας, που μας εστειλε στον τελικο του Γιουρο και συνεβαλε τα μεγιστα για να το παρουμε, τωρα εγινε αχρηστος. Α ρε μπαγλαμαδες, η αχαριστια περισσευει στην Ελλαδα δυστυχως. Δεν λεω, μαλακια του που εβγαλε τον Σιμοε με τον Ολυμπιακο, αλλα ρισκαρε ο ανθρωπος. Το παιχνιδι ηταν στο 1 γκολ διαφορα και ειχε ακομη 20 λεπτα περιπου. Γινονται και λαθη, τι να κανουμε. Μονο στην Ελλαδα πεταμε σαν την τριχα απο το ζυμαρι εναν προπονητη, επειδη εφερε ενα κακο αποτελεσμα και ξεχναμε πως περυσι εκανε τον γαυρο να ψαχνεται στο κυπελο με ροστερ Β' εθνικης. Ελλας το μεγαλειο σου !!

στις 21/10/2015 09:35
ΑΚΙΣ, ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑΤΕ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ 1-0 ΗΤΑΝ ΕΩΣ ΤΟ 88,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ΤΕΣΣΕΡΑ, ΤΟΝ ΣΙΛΒΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΩΞΑΜΕ. Ο ΔΕΛΛΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΝΕΙ.

στις 21/10/2015 14:43
skase gabriel

στις 21/10/2015 14:55
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΑ ΟΤΙ Ο ΔΕΛΛΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ Α ΕΘΝΙΚΗ.ΔΟΙΗΚΗΣΗ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

στις 21/10/2015 14:57
ston poutso mas den pame gia prota8lima karagiozi

στις 21/10/2015 18:43
Ποιόν πούτσο ρε τουρμπινάκι;

στις 21/10/2015 22:10
auton pou einai ston kolo sou

στις 22/10/2015 08:45
GABRILOMANIA και εσεις διωξατε ολοκληρο Μιετσελ επειδη χασατε απο ΠΑΟΚ μεσα στο καραισκακη. Το ξεχασες ?

στις 22/10/2015 12:15
ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΩΞΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ,ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΑΜΕ 1-0. ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΚΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.