«Clasico» ή ντέρμπι «αιωνίων»;

«Clasico» ή ντέρμπι «αιωνίων»;



Το πρώτο «clasico» της φετινής σεζόν ορίστηκε επίσημα στις 21 Νοεμβρίου και ώρα 19:15, ένα τέταρτο πριν τη σέντρα του Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός στη Λεωφόρο!

«Πονοκέφαλο» στους Έλληνες φιλάθλους δημιούργησε η ώρα διεξαγωγής του «clasico» ανάμεσα στην Ρεάλ και την Μπαρτσελόνα!

Ο αγώνας των δύο ομάδων ορίστηκε στις 21 Νοεμβρίου και ώρα 19:15, ένα τέταρτο νωρίτερα πριν την έναρξη του ντέρμπι «αιωνίων», ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό στην Λεωφόρο (19:30).



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 19/10/2015 19:02
ennoeite clasico siga ton ponokefalo

στις 19/10/2015 19:23
Ntermpi aiwniwn Kai classico kai ta 2 mwzi. Den pisteuw na kerdisoun real kai olympiacos kai ksenerwsoume agriaa

στις 19/10/2015 19:39
Τι μαλακιες διαβαζω ελεος. CLASSICO ΦΥΣΙΚΑ. OΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΤΟ ΓΑΥΡΟΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΜΠΟΛΑ.

στις 19/10/2015 20:02
CLASSICO ΦΥΣΙΚΑ.

στις 19/10/2015 20:15
classico fusika me 3 pases pane gia goal ti na pei twra to ellhniko podosfairo mprosta se ispaniko allo epipedo megalutero ennoeite!

στις 19/10/2015 21:24
enoeitai pos i real 8a kerdisei tin barca kai xwris ton messi provlepetai 4ara

στις 19/10/2015 21:59
ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕΝΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΘΟΝΕΣ.ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ

στις 19/10/2015 22:21
KLASIKO RE MALAKESSSSSSSS

στις 19/10/2015 22:37
ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΔΕΙ EL CLASSICO.ΟΠΟΙΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΛΙΓΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΕΡΜΠΥ.

στις 19/10/2015 22:38
Και τα δύο στο ένα θα γελάμε και στο άλλο θα βλέπουμε μπάλα.

στις 19/10/2015 23:08
opios theli na dei tsoda kai na travixi malakia tha dei ti poutsa pou tha fah o vazelos tora opios theli na xari to athlima tha dei klasiko

στις 20/10/2015 00:06
Ti na kanw pou douleyw ta sabata krima tha xasw to klasiko .gia to gazelo den me diaferei to nikiti to jeroume idi syn ena protathlima sta gaulo.

στις 20/10/2015 00:10
Ως προς τι το δίλημμα,για να το καταλαβω κι εγώ δλδ. Το CLASSICO αφορά το ποδόσφαιρο. Το άλλο,το πώς το λένε,τι σχέση έχει με ποδόσφαιρο;

στις 20/10/2015 00:42
Taso vlaka ti empola re moule?? Eisai Kai paoktzis ntropi s...eleos

στις 20/10/2015 00:45
opios dei osfp-pao kai oxi barca-real tote simeni oti den kseri ti einai podosfairo poli aploa

στις 20/10/2015 00:51
ennoeite clasico

στις 20/10/2015 14:33
pio terpi; mera me nixta eimaste me tous lagous o alaxouzos pali ua klei xa xa xa poytsa pali ane geia

στις 20/10/2015 15:07
Αγωνα δρομου κανει ο μεσσι για να προλαβει το <clasico>.Θα προλαβει μην χερεσται νωρις ειναι ακομη,μετα ειναι που θα κλετε...

στις 20/10/2015 17:56
εσεις που λετε οτι οποιςο δει οσφπ-παο και οχι μπαρτα0ρεαλ δεν ξερει μπαλα ειστε πολυ κλειστομυαλοι...Εννοειται πως καλυτερο θεαμα και καλυτερη μπαλα θα δεις στο κλασικο...Αλλα τα συναισθηματα που σου προκλαλει ως Ελληνα το ντερμπυ αιωνιων αν εισαι υποστηρικτης μιας εκ των 2 ομαδων δεν στα προσεφρει το κλασικο(εφοσον ολα ειναι καθαρα το τονιζω αυτο,γιατι αυτος ειναι ο κυριος λογος που κανεις τους περισσοτερους να μη θελουν να το δουν,εχουν αηδιασει με ολα αυτα που ακουγονται για το ελληνικο ποδοσφαιρο-καποια απο τα οποια ειναι αποδεδειγμενα-τα στημενα και διαφορες χειραγωγησεις διαιτητων)...Προσωπικα θελω να ζω αυτα τα συναισθημα και ας μη με αφηνουν καποιοι-αν δω αδικια 1ο θα την πω-ολυμπιακος ειμαι!!Αλλα αυτα για το δεν ξερει μπαλα οποιος προτιμησει το ελληνικο ειναι μεγαλη προκαταληψη...υπαρχουν κι αλλοι λογοι για να δεις οσφπ-παο εκτος απο το θεαμα---Εφοσον η διαιτησια ειναι αντικειμενικη,το ξεκαθαριζω!!

στις 21/10/2015 00:09
Φυσικά ελ κλάσικο. Συγκρίνεται με σούπερ λίγδα; Στην Ελλάδα όμως στον αθλητισμό ο "Θείος Σώκρατες" κυβερνάει ακόμα και σήμερα. Απλά ο Μαρινάκης εκτελεί πίστα τις διαταγές του Κόκκαλη.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.