Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για το ΠΑΟΚ-Ντόρτμουντ

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια για το ΠΑΟΚ-Ντόρτμουντ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ


Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ εξαφάνισαν μέσα σε τρεις ώρες τα εισιτήρια για το παιχνίδι της Πέμπτης με την Ντόρτμουντ. «Κανένα γήπεδο δεν μπορεί να χωρέσει τόσο πάθος» η ανακοίνωση της ΠΑΕ.

Ούτε για δείγμα δεν υπάρχει πλέον εισιτήριο για την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την Ντόρτμουντ, που θα διεξαχθεί την προσεχή Πέμπτη (01/10) στην Τούμπα.

Όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ, ο κόσμος εξάντλησε τα εισιτήρια μέσα σε τρεις ώρες και το «sold out» είναι πλέον γεγονός.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ:


«Μόνο ο κόσμος του ΠΑΟΚ μπορεί σε 3 ώρες να εξαντλήσει εισιτήρια αγώνα! Το σημερινό φαινόμενο αποτελεί μεν πρωτοφανές περιστατικό, αλλά δεν αποτελεί έκπληξη για όσους ξέρουν τη δυναμική του Συλλόγου μας.

Αυτή η δυναμική, αυτή η ενότητα, αυτή η λαχτάρα του κόσμου μετά από χρόνια να σταθεί μαζικά δίπλα στην ομάδα είναι ένα κεκτημένο που πρέπει πάση θυσία να διατηρηθεί και πάνω σε αυτό να οικοδομηθεί μια ακόμη πιο ισχυρή σχέση εμπιστοσύνης ανάμεσα στην ΠΑΕ, την ομάδα και τους φιλάθλους.

Από την πλευρά μας θα κάνουμε ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατό, ακόμη και σε στιγμές σαν τη σημερινή, για να εξυπηρετούμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις ανάγκες των φιλάθλων μας.

Κανένα γήπεδο δεν μπορεί να χωρέσει τόσο πάθος! Ευχαριστούμε!»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.504.251.481.452.152.1911
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.502.251.871.522.02
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.601.782.3525.00

Σχολιασμός

26 σχόλια:

στις 28/09/2015 16:40
KAI DYO GHPEDA NA GEMISOUN DE PROKEITAI NA PROKRITHOUN STON OMILO POU EINAI

στις 28/09/2015 17:27
μιλαει και ο αστερας... περσι με τοττεναμ, μπεσικτας και φετος με σαλκε και σπαρτα.. λεω να αποσυρθειτε τελειως απο το πρωταθλημα για να μην μας διασειρετε περισσοτερο... κακομοιριδες

στις 28/09/2015 17:44
trava pare x mes sth besiktas esy poutana ths eyrwphs

στις 28/09/2015 17:44
kai 3-1 mainz

στις 28/09/2015 17:44
kai fapa kathe fora sth tripolh

στις 28/09/2015 17:44
ThodorisPaok73 τι λες ρε φιλε σοβαρα; να σε θυμισω οτι ο αστερας ειχε κανει ανταξια πορεια πορολο που δεν περασε. και διασυρθηκε απο την τοττεναμ γιατι επαιζε επιθετικα.

στις 28/09/2015 18:18
3-1 maintz leei ax00axx0a0xa0 otan gamusa egw totenam esu den hsoun kan eurwph RE KARAVLAXE GAMW TON ASTERA SOU 2 XRONIA OAMDA K EVGALE GWLSSA POU PRWH FWRA PIGE UEFA ASXETE E ASXETE!

στις 28/09/2015 18:18
k mesa stin totenam tin gamisa!

στις 28/09/2015 19:00
Εγώ λόγω υποχρεώσεων δε θα πάω να δω τον ΠΑΟΚ αλλά θα μάθω τί έγινε. Αν και ΠΑΟΚτσής λέω 0-3, 0-4 ή 1-4 θα λήξει ο αγώνας με τον Άρη της Γερμανίας. ΠΑΟΚ-Άρης Γερμανίας 0-3, 0-4 ή 1-4.

στις 28/09/2015 20:15
Πρόλαβα και πήρα εισιτήριο.

Τώρα για εσένα antihooliganos δεν λέει να είσαι τόσο απαισιόδοξος. Σίγουρα είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι αλλα θα κάνουμε τα πάντα

στις 28/09/2015 20:16
για να μην διασυρθεί

στις 28/09/2015 20:55
milko7 ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΔΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΚΡΥΦΟ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΡΟΓΑΥΡΟ ΓΙΔΙ Ε ΓΙΔΙ !!!!!

στις 28/09/2015 20:55
ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΘΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΥΛΙΜΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΚΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ....ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ SOLD OUT.

στις 28/09/2015 21:00
ΚΙΛΙΜΙΑ* ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΚΙΟΛΑΣ

στις 28/09/2015 21:36
MILANE TA PAOKIA POU OUTE POU THYMOYNTAI AN EXOUN FYGEI ME X APO TON ASTERA

στις 28/09/2015 21:36
SE GLENTAW KATHE FORA STH TRIPOLH FELE E FELE

στις 28/09/2015 21:36
BARCA4EVER AISTO DIALO KATHIKI MOU TO PAIZES KAI ISTORIA

στις 28/09/2015 21:38
STAZEI MELI TO KOLOKOTRONIS PAOKAKIA MONO GIA VLAXOUS LETE ALLA OTAN ERXESTE EDW WRAIA EINAI SAS EXEI PEIRAKSEI H VROMIA TOU THERMAIKOU STO KEFALI

στις 29/09/2015 05:04
Milko7 tha paroume va8mous apo to pexnidi kai esys 8a parete ta arxidia mou apo ti salke vgalte kamia katsika na armegsete re bourtzovlaxe mou 8es kai uefa kakomiri vlaxo e vlaxo tsobanovlaxe 2 fora simetoxi sto uefa kai kati egine vgalate kai glossa trixokolia

στις 29/09/2015 09:14
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ............. ΞΕΨΑΡΩΣΕ ΚΙ Ο ΑΣΤΕΡΑΚΟΣ ??? ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ , Ν' ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ milkompoukala 7 27 57 ........... ενημερωστε το παληκαρακι αυτο οτι η ομαδουλα του ειναι απο αυτες που ερχονται σαν τσοντες στην Α' .... καθονται μερικα χρονακια κανοντας ζημια σε ομαδες του Βορρα για να εξυπηρετηθει το λιμο του Πειραια !! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΑΧΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΞΕΨΑΡΩΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΕΛΑΗΔΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΑΟΚ ''πουτανακι της Ευρωπης'' ΑΣ ΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΙΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΤΟΝΝΟΥΣ γαλα milko ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΡΑΚΙ ΔΥΝΑΤΟ ....... ΤΟΤΕ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !! Αντε καραγκιοζακια , που ξεψαρωσατε τωρα ολα ....... κουναβια , ε' κουναβια !!

στις 29/09/2015 14:16
o asteras hrthe na meinei poutsodikefale gamw to thermaiko sas

στις 29/09/2015 15:37
της μανα σας το μουνι βλαχοχωριατες πουστροπελοπονησιοι γαμω την κωλοομαδας γαμω βγαλατε και γλωσσα μαλακες ε μαλακες

στις 29/09/2015 16:16
Δεν μπορω θα μιλησω τωρα ρε Αστερα για θυμησεμου τις επυτυχιες σου στην Ευρωπη? Ποσα Χρονια παιζεις Ευρωπη? Και Γιατι? εγω Σαν ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ Ευρωπη Εχω πατισει στην Ιστορια μου Μπαγερ Αρσεναλ Φενερ Τοτεναμ Μπαρτσελονα Χ στην Τουμπα και εχασα με στην εδρα της οκ Μπαρτσα ηταν και Πολλες αλλες που αστο η Ιστορια η Δικια μου ειναι ολοκληρη Εγληκλοπαιδια ρε μοσχαρι και πεταγετε και ο Σκουλικαντερας ρε Αριανε να σε πληρωφωρισω το Χωριο μου εκανε μεταφραφες φετοα και παει για ανοδο κοιτα εκει μην πεσεις και παιζεις με το χωριο μου κομπλεξικοι κοιτα την ομαδα σου που δεν υπαρχεις καλα που ειχατε την τυχη να περασει ενας Γκαλης απο το μπασκετ και να σας θυμουνται αλλιως δεν θα ειπηρχατε Χωρια ε χωρια αφηστε τον Παοκ ο Παοκ τραβαει τον Δρομο του και γραφειο την Ιστορια του !!!!!!!!

στις 29/09/2015 17:18
MONO ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕΕ !!!!!

Ομαδα που δεν εχει διασυρθει Π Ο Τ Ε, ακομη και απο ομαδες με το δεκαπλασιο μπατζετ. Οχι σαν κατι αλλους γιαλαντζι πρωταθλητες (ονοματα δε λεμε).

Οσο για τον Αστερα που διαβαζω παραπανω, μια χαρα στεκεται και Οο Αστερας ρε παιδια για την δυναμικη του, μη λεμε μαλακιες τωρα. Ομως και εσεις φιλοι του Αστερα αλομη δεν μποτειτε να μιλατε για τον ΠΑΟΚ. Καντε πρωτα καναδυο φορες την ευρωπη να παραμιλαει και μετα τα λεμε.

στις 29/09/2015 18:20
Στην Ευρώπη δύο ελληικές ομάδες κάνανε την Ευρώπη α παραμιλάει. Ο ΠΑΟΚ και η Δόξα Δράμας. Κανένας άλλος δεν το κατάφερε δαύτο.

στις 30/09/2015 01:54
Η Δοξα Δραμας ναι...ο τεταρτο πεμπτος που κολαει? :))

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.