Νέο πρόβλημα με Εσιέν

Νέο πρόβλημα με Εσιέν



Νέο πρόβλημα με Μικαέλ Εσιέν στον Παναθηναϊκό! Ο Γκανέζος μέσος ένιωσε ενοχλήσεις στους κοιλιακούς και δεν ολοκλήρωσε το πρόγραμμα της προπόνησης.

Οι παίκτες του Παναθηναϊκού βρέθηκαν κανονικά το πρωί στο Κορωπί και ο Γιάννης Αναστασίου είδε τον Καρέλη να προπονείται χωρίς κάποιο πρόβλημα. Βέβαια το ίδιο δεν ίσχυε για τον Μικαέλ Εσιέν…

Ο έμπειρος μέσος αισθάνθηκε ενοχλήσεις στο κοιλιακό τοίχωμα, λόγω υπερφόρτωσης και δεν ολοκλήρωσε το πρόγραμμα για προληπτικούς λόγους. Η κατάσταση του έμπειρου άσου θα επανεκτιμηθεί τη Δευτέρα και θεωρείται δύσκολο να παίξει την Τετάρτη απέναντι στον Λεβαδειακό στη Λεωφόρο (16:00).

Οι Κότσαρης και Βέμερ έκαναν θεραπεία και γυμναστήριο, Λαγός, Κλωναρίδης και Πέτριτς ακολούθησαν θεραπεία και ατομικό πρόγραμμα και οι Σάντσεθ, Λουντ προπονήθηκαν μόνοι τους.



Ομάδα που αφορά: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 20/09/2015 13:33
apo thn yperprospatheia oaxxaoxaoxoxaxoaxaoxaoxaoaox

στις 20/09/2015 13:37
ΠΟΙΑ ΥΠΕΡΦΟΡΤΩΣΗ ΡΕ ΤΩΡΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΛΑ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ?

στις 20/09/2015 13:43
RE MAURE ANTE KAI GAMISOU FYGE APTO PANATHINAIKO MAZH ME TON POUSTARA TON ANASTASIOU 20 XRONIA TRAUMATIAS ME TOUS KALITEROUS GIATROUS !

στις 20/09/2015 14:49
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΣΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΕΣΣΙΕΝ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΕΙ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΞΕΝΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.

στις 20/09/2015 17:06
Δεν μπορεί φέτος ο ΠΑΟ παιδιά. Εγώ δεν είμαι ΠΑΟ αλλά δεν τον βλέπω και για πολλά. Ας πούμε μπορεί στην έδρα του και η ΑΕΚ να πάρει κάτι...

στις 20/09/2015 17:39
κατι μου λεει οτι ειναι δουλεια του κοντοπουτανου να φυγει γιατι πολυ απλα το ταμειο ειναι μειον

στις 20/09/2015 18:33
ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο stevepintz ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΖΗΜΙΑ ΦΕΤΟΣ Ο ΠΑΟ 10 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ.ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΙ ΓΚΑΜΠΑΛΑ?

στις 20/09/2015 21:12
xaxxaxa toulaxiston oi filoi tou panatinaikou den tha kreionoun

στις 21/09/2015 01:09
κλαιω....χαχαχαχα!η τεραστια μεταγραφη ειναι αυτη!!!χαχαχαχα....και κοροιδευαν τα βαζελακια τον καμπιασο και τον μπουονανοτε που βγαζουν ματια...χαχαχαχαχα

στις 21/09/2015 02:27
χαχααχαχααχχαχαχααχαχχα ευτυχως που υπαρχει και το ελληνικο ποδοσφαιρο με τις ταλενταρες του και μας φτιαχνει λιγο την διαθεση

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.