Πλήγμα με Τσόρι

Πλήγμα με Τσόρι



Άσχημα νέα στον Ολυμπιακό, καθώς ο Τσόρι Ντομίνγκες υπέστη θλάση στο παιχνίδι με την Μπάγερν και θα χρειαστεί να τουλάχιστον δέκα ημέρες για να ξαναμπεί σε ρυθμό προπονήσεων. Δείτε ποια παιχνίδια χάνει.

Ο Τσόρι Ντομίνγκες αποχώρησε με ενοχλήσεις στον τετρακέφαλο από το παιχνίδι της Τετάρτης με την Μπάγερν και οι εξετάσεις στις οποίες υποβλήθηκε έδειξαν ότι έχει υποστεί θλάση.

Αυτό σημαίνει ότι θα χρειαστεί να τουλάχιστον δέκα ημέρες για να ξαναμπεί σε ρυθμό προπονήσεων και θα χάσει σίγουρα τα ματς με Ξάνθη (22/9) και ΠΑΣ Γιάννινα (26/9). Ο Αργεντινός θα κάνει αγώνα δρόμου για το ματς του Λονδίνου με την Άρσεναλ (29/9), ενώ υπενθυμίζεται ότι μετά τον αγώνα στο «Έμιρειτς», ακολουθεί το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα (4/10).



Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΓΕΡΝ, ΞΑΝΘΗ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 18/09/2015 03:36
oxii ree gamwtooo

στις 18/09/2015 07:46
ητε τσορι λυπη ητε οπιοσ αλλος ο θρυλος δεν πτοετε ποτεοσο στην ξανθη και στην τουμπα θακλαψη βολη η βορειος ελλας [θρυλοσ εινε εναςστην ελλαδα.

στις 18/09/2015 11:38
Μεγαλωσε ο Τσορι ηδη εχει βγαλει δυο τραυματισμους

στις 18/09/2015 14:27
Poly atyxia exei pesei teleutaiws stin omada mas alla i istoria mas opws kai to terastio eidiko varos tis fanelas mas den mas epitrepoun na ta valoume katw...Auti i omada exei to kati diaforetiko...ekei pou les oti teleiwsan ola, ta katafernei kai ta fernei ola kolotoumpa kai se kanei na tin epeufimeis kai pali...gia auto pistevw oti sto telos tha kataferoume na prokrithoume stous 16 tou chou lou.O olympiakos pote den pethainei!

στις 18/09/2015 19:00
Ξάνθη πόπη του γαύρου το τσιρόνι.

στις 18/09/2015 19:51
ΒΕΡΟΙΑ ΠΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΤΟ ΤΣΙΡΟΝΙ.

στις 18/09/2015 21:18
E oxi re gamoto :(

sta arxidia mas!!!!!!

στις 19/09/2015 10:18
35pleon.....ta simadia arxizoun na fenontai orata.exei ton fortouni pleon o olimpiakos kai me ayton pleon prepei na paizei vasikos.na ton ftiaxei kai na ton kanei paiktara.o tsori gia allagi tha einai poli kalos pleon.ayto einai to plano...

στις 19/09/2015 15:00
Φέτος θα χάσουμε στην Τούμπα και από την ΑΕΚ και από τον Ολυμπιακό και από τον Παναθηναϊκό. Θα έρθει το Γενάρη στην Τούμπα και η Βέροια και θα την κερδίσουμε. Μη στενοχωριέστε το παράρτημά μας δε θα το ρίξετε. Μακάρι να μείνει η Βέροια στη σούπερ λίγδα και να βγει και Ευρώπη.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.