Εποχή Αρβανιτίδη στον Άρη

Εποχή Αρβανιτίδη στον Άρη



Νέος υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού τμήματος του Άρη είναι ο Νίκος Αρβανιτίδης, ο οποίος έλαβε το χρίσμα απ' τα μέλη του Ερασιτέχνη με μόλις 2 ψήφους διαφορά έναντι του Θεόδωρου Καρυπίδη!

Τα ηνία του Άρη αναλαμβάνει ο Νίκος Αρβανιτίδης, μετά από ψηφοφορία-θρίλερ στην μαραθώνια έκτακτη Γενική Συνέλευση των «κίτρινων».

Το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας ανακοινώθηκε στη 1 τα ξημερώματα, με τον Νίκο Αρβανιτίδη να «επικρατεί» του Θεόδωρου Καρυπίδη για μόλις δύο ψήφους διαφορά (38-36). Από τα 97 μέλη που είχαν το δικαίωμα ψήφου, ψήφισαν 88. Έγκυρα ψηφοδέλτια ήταν 74, 12 λευκά και 2 άκυρα.

Ο Νίκος Αρβανιτίδης, λοιπόν, είναι ο νέος υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού Άρη και απ’ την Τρίτη (8/9) καλείται να πιάσει δουλειά και να ετοιμάσει την ομάδα ενόψει της νέας χρονιάς. Να σημειωθεί, ότι ο Θεόδωρος Καρυπίδης βρέθηκε στη ΓΣ, παρουσία του Ίλια Ίβιτς και του Γιώτη Τσαλουχίδη, οι οποίοι, σε περίπτωση που είχε εκλεχθεί, θα 'χαν σημαντικό ρόλο στον σύλλογο.



Ομάδες που αφορά: ΑΡΗΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 08/09/2015 02:18
ποιος αρβανιτιδης και καρκινιες μας λες βραδιατικα μωρε Αdmin

στις 08/09/2015 10:39
Κααρυπιδης καλλητος του Σαββιδη - συνεταιρος

στις 08/09/2015 12:15
Αφήστε τα τώρα. Ο Άρης με τον ΠΑΟΚ έχουν τη μεγαλύτερη κόντρα σε όλη την Ελλάδα. Ποτέ δε θα συνεργασστούνε ΠΑΟΚ και Άρης. Με τη Βέροια ο ΠΑΟΚ ναι. Αλλά είναι γνωστό ότι ο Άρης είναι ΕΝΕΡΓΟ παράρτημα του γαύρου. Ολυμπιακός-Άρης αδελφά σωματεία.

στις 08/09/2015 12:54
ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΛΕΓΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΒΕΡΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ;Α ΝΑΙ ΞΕΧΑΣΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΕΓΙΝΕ ΑΔΕΛΦΑΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ!!

στις 08/09/2015 17:46
απο λαμογιο σε λαμογιο! εναν σοβαρο δεν θα βρουμε.τουλαχιστον να κανει αυτα που υποσχεθηκε

στις 08/09/2015 19:12
antihooligan ενεργη...αδερφαρα

σαλτα τραβα να ακουσεις καμια demy lovato λουγκρητια γαμω τον γαυρομπαοκ σας τον γκαγκατση, τον κοκκαλη και τον γλου. ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ θα'στε εντιμοτατοι τσατσοι

στις 08/09/2015 23:52
re aytos o gauros..! sto telos tha akousoume oti exei tin bayern parartima...! manoli soz re file an tha se prosvalo alla stin poutsa mas gia ton ARI .>! opos estrose na koimithei ..! kai gia ton paok..! kai gia ola ta mpourdela ellinika somatia..! TOSO APLA :)

στις 09/09/2015 16:59
skoulikia kalo afanismo... isuxase i psuxi mas

ekei anikete, ekei na meinete

στις 09/09/2015 21:17
ΚΟΛΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΟΥΜΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ... ΓΑΥΡΟΙ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.