Παπασταθόπουλος σε δημοσιογράφο: «Έβλεπες άλλο ματς» (video)

Παπασταθόπουλος σε δημοσιογράφο: «Έβλεπες άλλο ματς» (video)



Δείτε το βίντεο με τον εκνευρισμό του Σωκράτη Παπασταθόπουλο μετά από σχόλιο δημοσιογράφου της ΕΡΤ, ότι η Εθνική δεν είχε ευκαιρίες στο ματς με την Φινλανδία.

Έξαλλος έγινε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος σε συνέντευξη του μετά τη νέα ήττα της Εθνικής από τη Φινλανδία (1-0).

Ο διεθνής αμυντικός εκνευρίστηκε μετά από το σχόλιο δημοσιογράφου της ΕΡΤ ότι η «γαλανόλευκη» δεν δημιούργησε ευκαιρίες κόντρα στους Φινλανδούς και ακολούθησε μια απίστευτη στιχομυθία.

Δείτε το βίντεο:





Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 05/09/2015 01:52
Καλά τον είπε άκους εκεί δεν είχαμε ευκαιρίες στο 1ο ημχίχρ. Καλή η στιχομυθία. Πρέπει να άλλαξουμε το στίλ μας. Και να φύγει ο Βύντρα και Τζιόλις. Αθανασιάδης γιατί δεν έπαιζει και ο Φέτφα.. Και σίγουρα και ο Προπονητής. Ξένος και καλός να έρθει. Άντε πάλι χάσαμε γαμώ. Ελπίζω ώς το Μουντιάλ να ξανασυνέλθουμε. Αυτά τα Όλιγα.

στις 05/09/2015 02:17
χωστα ρε παπασταθοπουλε στους ψευτογιακαδες

στις 05/09/2015 04:02
apo tous ligous p ponane thn fanela pragmatika k ta dinou ola...akoma k simera k enw xaname 0-1 thymamai mia koyrsa apo thn perioxi tou karnezi mexri thn megalh perioxi twn finlandwn p perase 3=4 paixtes..meta bebaia exase thn mpala alla itan apo tous ligous p trexane k matwnoun pragmayika thn fanela

στις 05/09/2015 09:09
ντροπιασατε το ναο του Καραισκακη σηκωθείτε και φυγετε ρε

στις 05/09/2015 11:01
sto prwto imixrono i ethniki itan kali.oi alloi apla den yparxan.xeiroteroi kai apo kampala.klasiki eykairia den eixe i ethniki alla ekane kapoies prospatheies gia gkol kai vgikan kapoia sout.sto deytero oi alloi me mia fasi gkol kai genikws kai oi 2 pigainan gia to 0-0.san na jilovarethikan kai oi dikoi mas.o papastathopoulos ponaei tin fanela kai milaei kathara.o aris gatas an kai panathinaikos rwtaei malakies...re gata;;;pas na fortwseis eythines ton swkrati kai ton kathe swkrati otan ta mpourdela tis epo exoun dialisei to elliniko podosfairo;me ton sarri ton gkrirtziki kai ton pilavio na ta valeis...aytous na pas na gamiseis stis erwtiseis.alla ekei oloi oi dimosiografoi kotes....alites roufianoi dimosiografoi..oloi sas eseis kai oi mpatsoi eiste i pligi tou sistimatos.

στις 05/09/2015 12:57
Μην παθεται κοκομπλοκο οταν δειτε πως θα μπουμε απευθειας στους ομιλους του παγκοσμιου..και γω πιστευω πως τα στηνουν ...οσο για το σωκρατη οταν εχεις παιξει 90 λεπτα εισαι κουρασμενος και σου λεει ο αλλος ο μαλακας οτι δεν καναμε ευκαριες ενω ειχαμε 19 τελικες το ζηταει το βρισιμο τ.αν ειχαμε καπινο τερμα 0-0 θα βγαιναμε ο καρνεζης επεσε 50 χρονια πριν σουταρει ο φινλανδος

στις 05/09/2015 13:50
Kala Tou Ekane Tou Mlka Tou Dhmosiografou Dhladh Tou Phre Synenteuxh Mono Kai Mono Gia Na Petaxei Thn Sponta Tou O Dhmosiografos Legontas Oti Den Epaixe Kala 5-6Goal Exase Sto Prwto Imixrono H Ellada Alla Sta Alla Match Koimotane

στις 05/09/2015 17:01
ολο βλαχιμαγκια εισαι Σωκρατη

στις 05/09/2015 17:10
giati malakas o gatas? epeidi tou ta eipe exw apo ta dontia? pou pas re vlaxadero pou an eixate petsa tha dwrizate ta lefta se ydrimata malakes.akoma kai ta feroe sas nikisan malakes.oi erasitexnes malakes e malakes.o katsour epaize gia thn fanela kai ton vrizane eseis gia kamia mykono ekati mporei na lete tipota parapanw.vlaxokagkoura pou nomizeis oti eisai o ramos i o piqe malaka e malaka.neuriases kiolas? giati re gidi epeidi sta eipe exw apo ta dontia pexate xalia tha dexteite ta ou.otan paizate kala kai sas apothewnan den eida na lete ma mi mas sygkrinete me agglies.galies kai tetoia tr tsouzei to augo malaka e malaka.

στις 05/09/2015 19:47
gamo tin ethniki sas gamo

στις 05/09/2015 19:52
Ρε ξεκολατε εχεις Παπασταθοπουλο,Χολεμπας,Φορτουνη,Μητρογλου κλπ κλπ Αυτες τις ομαδες που χανεις επρεπε να τις κερδιζεις για πλακα..Σχεδον πριν ενα καλοκαιρι ειχες μεγαλη πιθανοτητα ακομα και για τετραδα μουντιαλ..ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ!!ΟΙ ΛΕΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ....δΕΝ μπορω να διανοηθω με παικταραδες που παιζουν σε ΡΟΜΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ,ΜΠΕΝΦΙΚΑ,ΟΣΦΠ να μην μπορεις να κανεις νικη σε ομιλο με καφενεια...ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΝΑΡΤΗΤΟ..ΟΣΟ ΑΣΤΟΧΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΑΝΙΑΤΗ,ΜΑΝΩΛΑ ,ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ,ΤΟΡΟΣΙΔΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΣΕ TRANSFER MARKET VALUE 8-10 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΓΟΡΑ..ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥ...ΤΕΛΟΣ

στις 05/09/2015 19:54
ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ*( ΟΧΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ**)

στις 05/09/2015 21:02
Re plaka m kanete k epidei pezoun ekei pou les shmeni?eida k to afelay ta paidia apla einai g to mpoutso to idio k o coach pou kratah fetfa exw..oti k na leme poutso apo ta feroe dn trws pou kanan thn 2 niki sthn istoria tou k malista 2 fores oxi mia des xeftila apo tous oikodomous k tous xulokopous..k magkia tous

στις 05/09/2015 21:06
K xerete k kati allo efages thn xeftila k apoklistikes to anxos efuge pezeis me thn filandia e nika gamw to mouni ths mao sou g thn timh ths ellado k g tn diko sas egwismo.sta @@ an ekanes 500 eukeries k ths exases auth me mia k se karfosan .. G auto ante to mpoulo karagkiozia.basinas dn einai kanenas oute tsartas oute fusas oute seitaridis oue karagkounis oute nikopolidis me tous malakes

στις 05/09/2015 21:07
Me kanoun na niotho skoupidpi xwris logo

στις 05/09/2015 21:36
Καλά του τα είπε ο Παπ στο γατάκι.

στις 05/09/2015 23:37
ο πιο ξεφτιλισμενος δημοσιογραφος !! πονηρος μεχρι εκει που δεν παει ... το παιζει και εξυπνος ... και παιρνει και ενα σωρο λεφτα για να λεει μαλακιες στην Αθλητικη Κυριακη ! η απολυτη ξεφτιλα !!!!!

στις 06/09/2015 01:42
Αυτος ο δημοσιογραφος ειναι μεγαλο ντουβαρι ...

στις 06/09/2015 02:40
asxete se ola boufos pou diorthoneis ton eauto sou xoris logo ta grafeis den se dinei kaneis simasia gia na gelame iparxeis mono toso megali dixasmeni prosopikotita pou eisai xaxaxaxaxaxaxa sigkrinei tin omada pou eixame perisi me auti tora eno exoume allo proponiti kai stamatisan na paizoun bala oi korifaioi paixtes pou eixame sto kentro molis stamatise o zagorakis to apotelesma einai na min kseroun ti tous ginetai eidika stin epithesi einai gia na tous derneis megalo palto o mitroglou...toso xazos pou eisai pos na katalaveis tin logiki eksigisi oso kalous paixtes kai an exeis an i epithesi sou einai aniparxti mono sou ta grafeis periptosara eno den ksereis kiolas poso kostizoun o papastathopoulos ipologizetai sta 20 ekatommiria euro einai oti kalitero exoume tora o maniatis asxete se ola oute 5 ekatommiria den kanei o kone kai samaris kostizoun perissotero...

στις 06/09/2015 02:42
╔╗──╔╗╔═══╗╔╗─╔════╗╔═══╗╔═╗╔═╦══╦═══╦╗──╔═══╗

║╚╗╔╝║║╔═╗║║║─║╔╗╔╗║║╔══╝║║╚╝║╠╣╠╣╔═╗║║──║╔═╗║

╚╗║║╔╝║║─║║║║─╚╝║║╚╝║╚══╗║╔╗╔╗║║║║║─║║║──║║─║║

─║╚╝║─║╚═╝║║║─╔╗║║──║╔══╝║║║║║║║║║╚═╝║║─╔╣║─║║

─╚╗╔╝─║╔═╗║║╚═╝║║║──║╚══╗║║║║║╠╣╠╣╔═╗║╚═╝║╚═╝║

──╚╝──╚╝─╚╝╚═══╝╚╝──╚═══╝╚╝╚╝╚╩══╩╝─╚╩═══╩═══╝

╔═══╦════╦══╦═╗─╔╗╔╗╔═╦═══╦╗╔═╦╗╔═╦══╦═╗─╔╦══╗ ║╔═╗║╔╗╔╗╠╣╠╣║╚╗║║║║║╔╣╔═╗║║║╔╣║║╔╩╣╠╣║╚╗║╠╣╠╝ ║╚══╬╝║║╚╝║║║╔╗╚╝║║╚╝╝║║─║║╚╝╝║╚╝╝─║║║╔╗╚╝║║║ ╚══╗║─║║──║║║║╚╗║║║╔╗║║║─║║╔╗║║╔╗║─║║║║╚╗║║║║ ║╚═╝║─║║─╔╣╠╣║─║║║║║║╚╣╚═╝║║║╚╣║║╚╦╣╠╣║─║║╠╣╠╗ ╚═══╝─╚╝─╚══╩╝─╚═╝╚╝╚═╩═══╩╝╚═╩╝╚═╩══╩╝─╚═╩══╝ ╔═══╗╔═══╗╔╗─╔╗╔════╗╔═══╗╔═╗─╔╗╔═══╗──╔═╗╔═╗ ║╔═╗║║╔═╗║║║─║║║╔╗╔╗║║╔═╗║║║╚╗║║║╔═╗║─╔╝╔╝╚╗╚╗ ║╚═╝║║║─║║║║─║║╚╝║║╚╝║║─║║║╔╗╚╝║║║─║║╔╝╔╝╔╗╚╗╚╗ ║╔══╝║║─║║║║─║║──║║──║╚═╝║║║╚╗║║║╚═╝║║║║╔╝╚╗║║║ ║║───║╚═╝║║╚═╝║──║║──║╔═╗║║║─║║║║╔═╗║║║║╚╗╔╝║║║ ╚╝───╚═══╝╚═══╝──╚╝──╚╝─╚╝╚╝─╚═╝╚╝─╚╝╚╗╚╗╚╝╔╝╔╝ ──────────────────────────────────────╚╗╚╗╔╝╔╝ ───────────────────────────────────────╚═╝╚═╝

στις 06/09/2015 14:08
Που ειναι ο σαμαρας ρε??

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.