Χάνει Ολυμπιακό ο Ρόμπεν

Χάνει Ολυμπιακό ο Ρόμπεν

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ


Ο Άριεν Ρόμπεν θα μείνει εκτός δράσης για τον επόμενο μήνα με πρόβλημα τραυματισμού και αυτό σημαίνει ότι θα χάσει την πρεμιέρα της Μπάγερν στο Τσάμπιονς Λιγκ, κόντρα στον Ολυμπιακό.

Ένας πονοκέφαλος λιγότερος για τον Μάρκο Σίλβα, καθώς ο Άριεν Ρόμπεν θα μείνει εκτός δράσης για τέσσερις εβδομάδες και δεν θα βρεθεί στην αποστολή της Μπάγερν για το ματς με τον Ολυμπιακό στις 16 Σεπτεμβρίου στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Ο Ολλανδός άσος ένιωσε πόνους στη βουβωνική χώρα στο χθεσινό ματς της Εθνικής Ολλανδίας με την Ισλανδία και αποχώρησε στο 31ο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου.

Εκτός από το ματς με τον Ολυμπιακό, ο 31χρονος θα χάσει τους αγώνες πρωταθλήματος με Άουγκσμπουργκ (12/9), Ντάρμσταντ (19/9), Βόλφσμπουργκ (22/9) και Μάιντς (29/9) ενώ θα κάνει αγώνα δρόμου για το ντέρμπι με την Ντόρτμουντ στις 4 Οκτωβρίου.

Παράλληλα θα λείψει από το παιχνίδι με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ (29/9) για το Τσάμπιονς Λιγκ και φυσικά από το πολύ κρίσιμο παιχνίδι της Εθνικής Ολλανδίας με την Τουρκία (6/9), όπου κρίνεται σε μεγάλο βαθμό η 3η θέση του πρώτου ομίλου.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ
1Χ2OverUnder1X12X2
7.004.501.301.681.822.7411
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.252.201.801.821.68
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.802.6010.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 04/09/2015 20:27
spase kai to allo,apo krystallo eisai ?

στις 04/09/2015 21:20
Etsi pame gia niki okympiakaraaaa

στις 04/09/2015 22:41
Na dw pion paixth tou olympiakou 8a perasei o douglas costa apo panw auth thn fora

στις 04/09/2015 23:14
douglas costa file pragmatika m aresei poli autos o pextis..! xeirotera pou pezei autos gt thelei na apodixei oti axizei ..! kai mexri stigmis dn ta paei asxima..! pano apo ola kali tixi ston OSFP..!Gt tha tin xriastei tin tixi kai me ta 2era na katevoun ta kologermanakia

στις 04/09/2015 23:51
Και ο Ριμπερι με τον Μπενατια εξω δεν ειναι? ή οχι?

στις 04/09/2015 23:57
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΡΟΜΠΕΝ ΚΑΙ ΡΙΜΠΕΡΙ.ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΤΥΧΟΙ ΓΑΒΡΟΙ.ΠΑΡΤΕ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΙΣΧΥΡΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΠΑΛΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΤΕ.

στις 05/09/2015 00:22
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΡΟΜΠΕΝ ΚΑΙ ΡΙΜΠΕΡΙ. ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΤΥΧΟΙ ΓΑΒΡΟΙ. ΠΑΡΤΕ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΙΣΧΥΡΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΠΑΛΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΤΕ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΓΑΥΡΟΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΑ ΦΑΤΕ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΣΤΗΣΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΟΡΓΙΑ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΡΟΜΠΕΝ ΚΑΙ ΡΙΜΠΕΡΙ. ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΤΥΧΟΙ ΓΑΒΡΟΙ. ΠΑΡΤΕ ΣΑΚΚΟ ΜΕ ΙΣΧΥΡΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΑ ΜΠΑΛΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΤΕ. ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΟΙ ΟΥΝΟΙ ΠΑΛΙ ΔΙΠΛΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΤΗΣΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΟΥΜΕ ΑΣΣΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΣΣΟΥΣ ΜΕ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ.

στις 05/09/2015 10:28
@antihooliganos

ΚΑΜΠΑΛΑ ΦΙΛΕ, ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ.

ΚΑΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΠΑΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.