Το πρόγραμμα της Football League 2015-16

Το πρόγραμμα της Football League 2015-16



Δείτε το πλήρες πρόγραμμα της Football League 2015-2016, όπως αυτό έγινε γνωστό μετά την κλήρωση της Παρασκευής (4/9). Σέντρα στις 27 Σεπτεμβρίου.

Έστω και με αρκετή καθυστέρηση λόγω εκκρεμοτήτων, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League 2015-16.

Οι αναμετρήσεις Λάρισα-Λαμία, Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου, Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος και το ντέρμπι της Κρήτης ανάμεσα σε Εργοτέλη και ΑΟ Χανίων, είναι αυτές που ξεχωρίζουν στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, η οποία έχει προγραμματιστεί για το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Σεπτεμβρίου.

Η άνοδος θα δοθεί στους δύο πρώτους της βαθμολογίας χωρίς μπαράζ, ενώ απευθείας στη Γ' Εθνική υποβιβάζονται οι τέσσερις τελευταίοι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα


1η αγωνιστική (27/9)

Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική (4/10)

ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή- Κέρκυρα
Λαμία- Παναιγιάλειος
Καλλιθέα- Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός- Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά -Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός- Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος -Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (11/10)

Πανελευσινιακός- Κέρκυρα
Παναιγιάλειος- ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας- Παναχαϊκή
Εργοτέλης- Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα- Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης- Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός -Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος- Κισσαμικός

4η αγωνιστική (18/10)

Παναιγιάλειος- Πανελευσινιακός
Κέρκυρα -Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ -Εργοτέλης
Παναχαϊκή -ΑΟ Τρίκαλα
Λαμία- Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα -Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός- Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας- Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά -Κισσαμικός

5η αγωνιστική (25/10)

Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1/11)

Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8/11)

Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα

8η αγωνιστική (15/11)

Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολυμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα

9η αγωνιστική (22/11)

Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα
Καλλιθέα -ΑΕΛ
Λαμία -Παναχαϊκή

10η αγωνιστική (29/11)

Ολυμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός
ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά
Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας
Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος- Καλλιθέα
Κέρκυρα- Λαμία
Παναχαϊκή- ΑΕΛ

11η αγωνιστική (6/12)

Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος
Κισσαμικός- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λαμία -Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος
ΑΕΛ- Κέρκυρα

12η αγωνιστική (13/12)

Κισσαμικός -Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία
Εργοτέλης -Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ
Κέρκυρα -Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική (20/12)

Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική (3/1)

Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης

15η αγωνιστική (10/1)

Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα

16η αγωνιστική (17/1)

Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική (24/1)

Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός

18η αγωνιστική (31/1)

Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός
Λαμία-ΑΕΛ
Καλλιθέα -Κέρκυρα
Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης
Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα
Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός

19η αγωνιστική (7/2)

Πανελευσινιακός- ΑΕΛ
Κέρκυρα- Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος- Λαμία
Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός- Κισσαμικός
Ολυμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος

20η αγωνιστική (14/2)

Κέρκυρα- Πανελευσινιακός
ΑΕΛ- Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας
Λαμία -Εργοτέλης
Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά -Ολυμπιακός Βόλου
Κισσαμικός- Ζάκυνθος

21η αγωνιστική (21/2)

Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα
Εργοτέλης -ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης -Λαμία
Πανσερραϊκός- Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά

22η αγωνιστική (28/2)

Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος- Εργοτέλης
Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός
Λαμία -Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα -Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός -Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά

23η αγωνιστική (6/3)

Πανελευσινιακός- Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός- Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΕΛ
Ζάκυνθος- Παναχαϊκή
Κισσαμικός -Λαμία
ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός

24η αγωνιστική (13/3)

ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός
Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης
Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος- Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα- Ζάκυνθος
ΑΕΛ- Κισσαμικός
Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά
Λαμία -Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Αχαρναϊκός

25η αγωνιστική (20/3)

Πανελευσινιακός -Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός- ΑΟ Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου- Εργοτέλης
Ζάκυνθος- Αν. Καρδίτσας
Κισσαμικός- Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά- Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας -ΑΕΛ
Αχαρναϊκός- Παναχαϊκή
Καλλιθέα- Λαμία

26η αγωνιστική (27/3)

Πανσερραϊκός- Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Τρίκαλα- Ζάκυνθος
Εργοτέλης- Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος -Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα- Αχαρναϊκός
ΑΕΛ- Καλλιθέα
Παναχαϊκή- Λαμία

27η αγωνιστική (3/4)

Πανελευσινιακός- Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος -Πανσερραϊκός
Κισσαμικός- Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Χανιά -ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας- Εργοτέλης
Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα -Παναιγιάλειος
Λαμία -Κέρκυρα
ΑΕΛ- Παναχαϊκή

28η αγωνιστική (10/4)

Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Βόλου- Κισσαμικός
Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά
Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα -Αχαρναϊκός
Εργοτέλης- Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας -Λαμία
Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή
Κέρκυρα-ΑΕΛ

29η αγωνιστική (17/4)

Πανελευσινιακός- Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά -Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας- Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός -Πανσερραϊκός
Καλλιθέα- Απόλλων Σμύρνης
Λαμία ΑΟ -Τρίκαλα
Παναχαϊκή- Εργοτέλης
ΑΕΛ-Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος -Κέρκυρα

30η αγωνιστική (24/4)

ΑΟ Χανιά-Πανελευσινιακός
Κισσαμικός -Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος -Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου- Καλλιθέα
Πανσερραϊκός -Λαμία
Απόλλων Σμύρνης- Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα -ΑΕΛ
Εργοτέλης- Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας- Παναιγιάλειος

31η αγωνιστική (8/5)

Πανελευσινιακός- Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός -ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα -Κισσαμικός
Λαμία -Ζάκυνθος
Παναχαϊκή -Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ -Πανσερραϊκός
Κέρκυρα -Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος- ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης- Αν. Καρδίτσας

32η αγωνιστική (15/5)

Αχαρναϊκός -Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας- Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά -Λαμία
Κισσαμικός- Παναχαϊκή
Ζάκυνθος- ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου- Κέρκυρα
Πανσερραϊκός- Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης- Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Τρίκαλα -Εργοτέλης

33η αγωνιστική (22/5)

Πανελευσινιακός -Καλλιθέα
Λαμία -Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή- Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ -ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα -Κισσαμικός
Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος
Αν. Καρδίτσας- Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης -Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Τρίκαλα

34η αγωνιστική (29/5)

Λαμία- Πανελευσινιακός
Καλλιθέα -Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός- ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας- Κέρκυρα
ΑΟ Χανιά- Παναιγιάλειος
Κισσαμικός -Αν. Καρδίτσας
Ζάκυνθος- Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου- ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός- Απόλλων Σμύρνης



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 04/09/2015 15:14
Μόνο οι Ολυμπιακός Βόλου, Εργοτέλης και Κέρκυρα να μην ανέβουν κι αν γίνεται να πάνε στη Γ´ και κόμμα χαμηλότερα.Όλοι οι άλλοι δε με πειράζουν. Να ΜΗΝ πέσουν ο Πανσερραϊκός, ΑΕΛ, Απόλλων Σμύρνης και Αγροτικός Αστέρας.Το Ξαναλέω δαύτο:

στις 04/09/2015 15:28
Εάν ανέβει ο Εργοκλέφτης ή ο Μπέος ο καράφλας ή η Κέρκυρα το άλλο παράρτημα του χοντρού ή εάν πέσει στη Γ´ ο Απόλλων Σμύρνης ή οι Σέρρες ή η ΑΕΛ ή ο Εύοσμος θα φταίει ο Μαρινάκης. Α ρε χοντρέ έριξες τη Νίκη Βόλου και τον ΟΦΗ στη Γ´ παλιοαλήτη κι ο Εργοκλεφτάκος θα είναι Β´;Κι αν ανέβει;Εγώ φοβάμαι μήπως στο κύπελλο κληρωθούμε ο ΠΑΟΚ με Ολυμπιακό Βόλου, ΑΕΛ, Λαμία, Εργοτέλη, Κέρκυρα, Πανιώνιο, Ολυμπιακό, Παναθηναϊκό, ΑΕΚ, Άρη, Ηρακλή, Αστέρα Τρίπολης, Ατρόμητο, ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιτωλικό, Πανελευσινιακό, Πανσερραϊκό, Ξάνθη, Χανιά, Λεβαδειακό, Ζάκυνθο ή Απόλλωνα Σμύρνης γιατί ΘΑ ΤΑ ΦΑΜΕ ΜΕΣΑ ΕΞΩ. ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Ο ΠΑΟΚ ΤΡΩΕΙ ΦΑΠΕΣ ΚΛΑΠ-ΦΑΠ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ.Εάν ο ΠΑΟΚ στην Τούμπα χάσει, φέρει ισοπαλία ή νικήσει δύσκολα μια ομαδούλα όπως Άρη, Ηρακλή, Λάρισα, Ολυμπιακό Βόλου, Λαμία, Εργοτέλη, Ξάνθη, Πανιώνιο, Λεβαδειακό, Κέρκυρα, Ζάκυνθο, Καμπάλα, Κρασνοντάρ είτε είναι για πρωτάθλημα είτε για κύπελλο είτε για Ευρώπη είτε για φιλικό ή εάν αυτές οι ομαδούλες βγούνε Ευρώπη ΘΑ

στις 04/09/2015 15:28
ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο "ΘΕΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ" ΚΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ!

στις 04/09/2015 15:37
Άρη κάτσε εκεί στη Γ´ μια ζωή.Για το ότι Ολυμπιαλαγός Βόλου, Εργοκλέφτης και Κέρκυρα θα είναι Β´ και για το ότι Νίκη Βόλου και ΟΦΗ θα είναι Γ´ θα το πληρώσεις πολύ ακριβά στις 4/10 στην Τούμπα και στις 7/2 στον οίκο ανοχής Πειραιώς που ονομάζεται "Σωκράτιος Κοκκαλισκάκης" με σκορ 1-3 φέτος.Μακάρι αλλά η πιο τίμιες ΟΜΑΔΕΣ της Ελλάδος μια ζωή θα τα τρώνε και θα τα παίρνουν όλα οι χοντροί για να γεμίζουν κι από λίγο ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

στις 04/09/2015 15:44
Δεν ανεβαίνει η Λάρισα.Κούγιας γαρ.Ούτε η Παναχαϊκή ούτε ο Μπέος το λαμόγιο.Τα μεγάλα φαβορί για υποβιβασμό στη Γ´ είναι η μεγάλη μπόχα ο Εργοτέλης, η Κέρκυρα, ο Μπέος, η Ελευσίνα και διστυχώς και ο Πανσερραϊκός.Θα χαρώ πολύ εάν το Μάιο δω τις Σέρρες να παίρνουν εισητήριο ανόδου στη σούπερ λίγδα.Επίσης μεγάλο φαβορί για την άνοδο ΔΕΝ θα είναι ούτε η ΑΕΛ ούτε η Παναχαϊκή αλλά ο Απόλλων κι ο Αγροτικός Αστέρας.Μου το είπε ένας φίλος μου. Έχει ρόστερ ο Αγροτικός.Μπορεί να πάρει και πρωτάθλημα football league.

στις 04/09/2015 15:46
lamia ergotelis einai kala favori

στις 04/09/2015 17:16
Ο εργοκλέφτης η πιο βρώμικη ομάδα μετά το γαύρο και τον άρη και το μεγαλύτερο μαζί με τον άρη παράρτημα είναι καλό φαβορί ΓΙΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟ ΣΤΗ Γ'.ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΕΔΩ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ!Τάχαν θα πέφτατε στη Γ' και δε θα πέσετε; Η Λαμία και ο Αγροτικός Αστέρας είναι καλά φαβορί για άνοδο και οι Εργοτέλης, Κέρκυρα, Μπέος, Τρίκαλα, Ελευσίνα και Σέρρες ΔΙΣΤΥΧΩΣ φαβορί για Γ'. Μακάρι να πέσουν στη Γ' ο Εργοκλέφτης, η Κέρκυρα, ο Ολυμπιλαγός Βόλου και ο ρούλης. Τα μεγαλύτερα παραρτήματα του Βαγγέλα και του Σωκράτη Κόκκαλη. Μακάρι να ανέβουν στη σούπερ λίγδα οι ΑΕΛ, Αγροτικός, Λαμία, Παναχαική, Παναχαική ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Σέρρες με διαφορά. Για να έχουμε καλύτερο πρωτάθλημα.

στις 04/09/2015 17:17
Ο ΓΑΥΡΟΤΕΛΗΣ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ.

στις 04/09/2015 17:57
ti panaxaikh reeee avevei pas kala? asto file paratato oso gia thn ael phge kougias tha faei polla lefta ekei.Eleos me thn panaxaikh re ena mpourdelo einai re kai vromosyllogos kalytera na avenei opws eipes lamia kai agrotikos asteras se auto sumfwnw

στις 04/09/2015 18:05
Το θέμα είναι να ΜΗΝ ανεβεί ο Εργοκλέφτης κι άν γίνεται λέω αν να πάει εκεί που του αξίζει (Γ' Εθνική).

στις 04/09/2015 18:06
ΓΑΥΡΟΤΕΛΗ ΣΤΗ Γ' ΚΑΙ ΣΤΗ Δ' ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΜΙΑ ΖΩΗ!ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟΤΕΛΗ ΣΤΗΝ Α'.ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΠΙΟ ΒΡΩΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.

στις 04/09/2015 18:22
ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΕ, ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΝΕΟ κ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΕVΕR?? ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ

στις 04/09/2015 18:30
kissamikos i aox na anevoun na trelathoume teleiws reeeee

στις 04/09/2015 18:49
Η Λαρισα εχει τρομερο ροστερ μεγαλη αποτυχια αν δεν ανεβει και πρωτη...Λογικα με τον Απολλων Σμυρνης θα ανεβουν

Τρικαλα - Παναχαικη πολυ καλα ροστερ

στις 04/09/2015 18:53
Και ο Αγροτικος Αστερας καλο ροστερ

Για την Λαρισα οκ Κουτσιανικουλης - Λαμπροπουλος δεν ηρθαν τζαμπα ++ οτι μαζευει και πολυ κοσμο ειδικα φετος στην γηπεδαρα δεν θα εχει προβλημα

στις 04/09/2015 19:03
Βρε μακάρι να ανεβεί η ΑΕΛΑΡΑ αλλά το θέμα είναι ότι ο Κούγιας δεν ανεβάζει ΠΟΤΈ τις ομάδες του.Είμαι δυνατόν ρε ΛΑΜΌΓΙΑ να λείπει τέτοια ομαδάρα από τη σούπερ λίγδα και να είναι κάτι ομαδούλες όπως ο Πλατανιάς, ο Λεβαδειακός, η Κέρκυρα, ο Κισσαμικός, ο Αχαρναϊκός, ο Ολυμπιλαγός Βόλου κι ο Εργοκλέφτης; Α στα φαβορί για φούντο ξέχασα τους Κισσαμικό κι Αχαρναϊκό.Εάν αυτές οι ομαδούλες πάνε καλά, ανέβουν στην Ά, πάρουν πρωταθλήματα Ά ή Β´ Εθνικής, κύπελλα ή βγουν Ευρώπη θα φταίει ο Μαρινάκης.

στις 04/09/2015 19:04
Τα καφενεία στην Ά και η ΑΕΛΑΡΑ μαζί με τον παλαιό και ιστορικό Απόλλωνα Αθηνών απ'έξω;

στις 04/09/2015 19:24
kai na pesei h eleysina epishs

στις 04/09/2015 21:22
Kopse ta narkwtika alvane antihooligan

στις 05/09/2015 20:21
Καλά αν ανέβει η Πανσερραϊκάρα και ο Αγροτικός θα είναι μεγάλη επιτυχία για το βορρά. Και για τις Σέρρες αλλά και για τον Εύοσμο καθώς μια ομάδα από μια γειτονιά της πόλης μας θα παίξει στη σούπερ λίγδα. Θα έχουμε και τον Πανσερραϊκό στην Ά Εθνική. Θα πηγαίνω να τον βλέπω όπως και τον Αγροτικό. Και φυσικά τον ΠΑΟΚ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Σχόλιο:
 

  • Μη διαφημίζετε άλλα site
  • Μη βρίζετε υπερβολικά
  • Μη γράφετε ασταμάτητα το ίδιο μήνυμα
  • Παίξε Online Στοίχημα

    Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: