Σείστηκε η Τούμπα για τον Μπερμπάτοφ (video)

Σείστηκε η Τούμπα για τον Μπερμπάτοφ (video)

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ


Ντελίριο ενθουσιασμού σε περίπου 10.000 οπαδούς του ΠΑΟΚ σκόρπισε ο Ντίμιταρ Μπερμπάτοφ κατά την παρουσίαση του στο γήπεδο της Τούμπας. «Δεν περίμενα τέτοια υποδοχή, σας ευχαριστώ, είστε αδέρφια μου» δήλωσε ο Βούλγαρος επιθετικός.

Ο Ντίμιταρ Μπερμπάτοφ, έχοντας το «10» στην πλάτη, έκανε την εμφάνιση του στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας, βάζοντας… φωτιά στις εξέδρες.

Φωνές, συνθήματα και καπνογόνα από περίπου 10.000 φίλους του Δικεφάλου που φώναζαν… τρελαμένοι: «Είναι τρελός, είναι τρελός ο Βούλγαρος…».

Ο 34χρονος δήλωσε έκπληκτος από την υποδοχή που του επιφύλασσαν οι φίλοι του ΠΑΟΚ, τους οποίους ευχαρίστησε και αποκάλεσε αδέρφια τους:

«Σας ευχαριστώ για την υποδοχή, είναι απίστευτο. Μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα. Είμαι απλώς ένας άνθρωπος που παίζει ποδόσφαιρο. Το εκτιμώ και σας ευχαριστώ. Ο πατέρας μου έχει γεννηθεί 50 χιλιόμετρα μακριά από εδώ. Είμαστε κάτι σαν αδέρφια. Επειδή πάντα παλεύεις για τον αδερφό σου, έτσι θα παλέψω και εγώ, γιατί είμαστε σαν αδέρφια» δήλωσε ο Μπερμπάτοφ, ο οποίος ευχαρίστησε τον Ίβαν Σαββίδη για την επιμονή του να τον φέρει στον ΠΑΟΚ:

«Θέλω να ευχαριστήσω θερμά τον Ίβαν Σαββίδη για την επιμονή του όλο αυτό το διάστημα, να δω πόσο ξεχωριστό είναι αυτό το μέρος. Θα γιορτάσουμε όλοι μαζί», δήλωσε ο Μπερμπάτοφ, ο οποίος πέταξε υπογεγραμμένες μπάλες στον κόσμο και έβγαλε φωτογραφίες με τον κόσμο στις εξέδρες.

Η παρουσίαση του Μπερμπάτοφ ξεκινάει στο 44:15:






Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
8.504.301.271.552.002.8611
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.752.251.672.071.52
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.251.652.4520.00

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 03/09/2015 16:48
ΠΑΟΛ

στις 03/09/2015 16:48
ΠΑΟΚΚ

στις 03/09/2015 16:50
ΠΑΟΛ

στις 03/09/2015 17:13
ΠΑΟΛ

στις 03/09/2015 17:13
ΠΑΟΛ

στις 03/09/2015 17:22
για κανα αυτογραφο καλος ειναι

αν και τον παω παρα πολυ ειδικα μετα το περασμα απο γιουναιτεντ η μεταγραφη ηταν καθαρα για εμπορικους λογους και για τον κοσμο και θα φανει

αλλα πραγματικα μακαρι να κανω λαθος

στις 03/09/2015 17:24
Καλος ορισες Αλανι σε ενα ιστορικο ομιλο στον Πανθεσσαλονίκειο Αθλητικό Όμιλο Κωνσταντινουπολιτών Π.Α.Ο.Κ 1926

στις 03/09/2015 17:25
Ήμουνα κι εγώ εκεί. Το χάρηκα που θα παίξει στην ομάδα μου ένας τόσο μεγάλος παίχτης. Μπορούμε να καταφέρουμε κάτι παραπάνω μ'αυτόν. Εγώ θεωρώ πως φέτος με την ΑΕΚ αν τερματίσουμε στην 4η-5η θέση θα είναι πολύ καλά. Και στην 6η θέση να τερματίσουμε καλά θα είναι. Φέτος με ένα πανίσχυρο ΠΟΚ κυρίως ο Βαγγέλας που διστυχώς και φέτος θα το κατακτήσει αλλά κι έναν βάζελο που θέλει το πρωτάθλημα. Και ο "Τίγρης" ήρθε με μεγάλες φιλοδοξίες στη σούπερ λίγδα. Με έναν πολύ δυνατό Ατρόμητο επίσης κι έναν όχι τόσο δυνατό αλλά δυνατό και πάλι Αστέρα και ομάδες όπως Γιάννενα,Παναιτωλικός και πολύ φοβάμαι και ο Νιόνιος από φέτος οι οποίες θα παλέψουν για μεγάλη επιτυχία.

στις 03/09/2015 17:44
Ολα καλα τα ειπες καρνταση αλλα εκανες ενα λαθος η Αεκ θα ειναι κατο απο εμας εδω δεν εχουν επιθετικο εχουν προβληματα στην Αεκ κατσε και θα δεις και αφορα για τα αλλα οκ ναι ο Γαυρος πρωτο δευτερος η εμεις η ο Παναθηναικος αυτα !!!!!

στις 03/09/2015 17:52
dimiter berbatof nomer etno! maestro futbolistas ot bylgaria..

στις 03/09/2015 18:06
ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΧΩΜΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΤΟΥ Ο ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΒ.......

ΟΟΟ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑΑΑΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥΥΥ ΡΙΞΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑΑΑΑΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ !!!!

στις 03/09/2015 18:16
ένα από τα μεγαλύτερα ονόματα!

στις 03/09/2015 18:45
omorfes stigmes gia osous goustarou to podasfairo.dinei goitro ston paok aytos o paiktis........min eiste kai sigouroi gia ton olimpiako oti tha nai prwtathlitis.einai to favori nai...alla mexri ekei.tha fanei sto xortari.einai nwris akoma

στις 03/09/2015 19:32
undisputed13 ΛΕΣ ΣΩΣΤΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΘΡΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΕΚ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ.

στις 03/09/2015 19:44
paidia ok o anthrwpos einai paixtara dn lew megalh kariera klp klp alla dax re paidia k aytoi oi dimosiografoi ahdia katanthsan twra 2 meres me thn periptwsh tou..dld to mono p dn mas eipan einai pote eklase o anthrwpos..lene oti o filathlos-opados ellinas einai ths upervolhs alla telika k oi dimosiografoi dn pane pisw..plhsh eggefalou kanoun ston kosmo

στις 03/09/2015 20:14
ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Ο ΚΥΡΙΩΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΑΛΛΙΩΣ...18Η ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ -5 ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ 34 ΧΡΟΝΙΑ ΑΙΩΝΙΟΙ ΑΤΙΤΛΟΙ!

στις 03/09/2015 21:50
sta arxidia mas oi titloi afta ine gia tis lolites emeis goustaroume tin omada mas tin retsina mas sta gipeda me ta xasisia etsi ine paxare afta ine gia to vora esy pies ximouli kai tragouda tous oimnous sou so krevataki sou gataki kai metra ta protathlimata mexri na se pari o ypnos loulou e loulou

στις 03/09/2015 21:53
ΠΑΧΑΡΕ Η ΜΑΝΑΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΓΑΡΑ

στις 03/09/2015 23:47
Μπερμπάτοφ αλανι ΓΑΜΑ το λιμανι...!!

στις 04/09/2015 00:13
OUTE LIMANI OUTE ATHINA,POUTANAKIA VOULGARES,ANUPARKTOI KAI KOMPLEKSIKOI, PANTWS DUNATH METAGRAFH KAI PISTEVW THA PAISEI GT PANTA ITAN TO ANEIRO TOU NA PAIKSEI STA 35 SE OMADA POU THA EINAI SAN TIN XWRA TOU, GAMW TIN VOULGARIA SAS POUSTARIA

στις 04/09/2015 00:14
POTE TITLO STA POUTANOVOULGARIA

στις 04/09/2015 00:29
Βάλτε φωτιά κάψτε καλά Ομόνοια και Πειραιά το Σύνταγμα και τη Βουλή τη βρώμικη πόλη αυτή και κάτι άλλο απρεπές απρεπές...Στην Ελλάδα μόνο ο ΠΑΟΚ, ο Παναιτωλικός, ο Απόλλων Σμύρνης και η Καβάλα είναι καθαρές ομάδες.Όλες οι άλλες είναι πουλημένες. Θέλετε και αποδείξεις; Το ξέρατε ότι ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός, η ΑΕΚ, ο Άρης, ο Ηρακλής, η ΑΕΛ, ο ΟΦΗ, ο Πανιώνιος, ο Αστέρας Τρίπολης, ο Ατρόμητος, η Βέροια, ο Λεβαδειακός, ο Πλατανιάς, ο Εργοτέλης, η Κέρκυρα, η Καλλονή, ο Ολυμπιακός Βόλου, η Ξάνθη, ο Πανθρακικός, ο ΠΑΣ Γιάννινα, η Παναχαϊκή κ.α. πολλές ομάδες έχουν προέδρους που έχουνε πλαστά χαρτιά; Πού όλοι τους είναι πρεζέμποροι; Πού στήνουν, έχουν δικά τους σουπερμάρκετ, δικές τους πετρελαιοπηγές, δικές τους ιδιοκτησίες, πλαστά χαρτιά, πουλημένους διαιτητές κ.λ.π. κ.λ.π.; Όλες αυτές οι ομαδούλες στη nova ψηφίζουν υπέρ του Βαγγέλα και του Σωκράτη και είναι ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ τους. Μέσα στη λαμογιά είναι τα πάντα σε τούτη τη χώρα. Που έλεγε κι ο αείμνηστος ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ "εδώ είναι Βαλκά

στις 04/09/2015 00:36
Πια καβαλα βρε κοιμισμενε που απ τα χρεη και απο τα στημενα επεσε γ εθνικη...καλο παλτο ο ντιμιταρ νεοτατος παντα ..ειναι γνωστο πως οτι πεταει ο θρυλος το παιρνει βαζελος και παοκ

στις 04/09/2015 11:48
νια δεν είναι παίξε γέλασε.Είχε δίκιο.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.