18χρονος ποδοσφαιριστής της Βέροιας πέθανε στην προπόνηση!

18χρονος ποδοσφαιριστής της Βέροιας πέθανε στην προπόνηση!

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ


Τραγωδία στην προπόνηση της Βέροιας, καθώς ο 18χρονος τερματοφύλακας, Στέλιος Μαρκούσης άφησε την τελευταία του πνοή, πιθανότατα από καρδιακό επεισόδιο.

Στο πένθος έχει βυθιστεί όλη η Βέροια στην είδηση του χαμού του 18χρονου τερματοφύλακα της «βασίλισσας του Βορρά», Στέλιου Μαρκούση.

Ο νεαρός γκολκίπερ προπονούνταν με την πρώτη ομάδα, όταν ξαφνικά έπεσε κάτω λόγω ανακοπής της καρδιάς. Αμέσως του προσφέρθηκαν οι πρώτες βοήθειες από τους ανθρώπους της ομάδας και στην συνέχεια μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο της Βέροιας, όπου άφησε την τελευταία του πνοή.

Ο τερματοφύλακας της ομάδας νέων θεωρούνταν από τις μεγαλύτερες ελπίδες των ακαδημιών της Βέροιας και μάλιστα στις αρχές του Αυγούστου είχε ταξιδέψει στη Γερμανία για να δοκιμαστεί στην Καρλσρούη.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
8.504.301.271.552.002.8611
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.752.251.672.071.52
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.251.652.4520.00

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 02/09/2015 22:06
Συλληπητηρια .....

στις 02/09/2015 22:07
Τα συλλυπητήριά μου θα δώσω κι εγώ με τη σειρά μου στο νεαρό ποδοσφαιριστή.Κρίμα το παιδάκι.Είναι κρίμα ένα 18χρονο να πεθαίνει με τέτοιον τρόπο.Και μάλιστα κάποτε ένας τεράστιος καλλιτέχνης ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ είχε γράψει μια ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ για τα παιδιά που πεθαίνουν σε τροχαία.ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΕΛΙΟ!ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΧΩΜΑ ΕΛΑΦΡΥ!

στις 02/09/2015 22:41
18 xronon apo kardia kante kana elegxo stis omades na doume ti epine o mikros pantos silipitiria

στις 03/09/2015 01:01
krima..elpizw na mn tous edinan tpt xapia kai mlkies..

στις 03/09/2015 01:13
Rip krima fevgoune mikra paidia kai o mitsotakis akoma zei are poutana zwi eisai kai esy adiki me kapious.... :/

στις 03/09/2015 02:28
Πραγματικά έπαθα ΣΟΚ όταν το άκουσα.. κρίμα.. 18 ετών και να πάθει τέτοιο πράγμα.. RIP συληπητήρια..

στις 03/09/2015 02:50
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!

στις 03/09/2015 05:13
R.I.P.

στις 03/09/2015 10:08
r.i.p. palhkari krima

στις 03/09/2015 10:16
R.I.P. Κρίμα το παλικάρι.Συλλυπητήρια!

στις 03/09/2015 11:24
Συλλυπητηρια .

Ποιος ξερει τι επεινε το παιδι.

στις 03/09/2015 11:52
pola silipitiria .an kai ta pola einai luiga gia ENA tetei gegonos kouragio stous gonis tou ti alo na poume teteies ores

στις 03/09/2015 11:53
meta apo afto ola ta ala einai matea ti na pi kanis....

στις 03/09/2015 13:05
κριμα! συλλυπητηρια!

στις 03/09/2015 13:30
Συλλυπητηρια

στις 03/09/2015 13:33
silipitiria..epeidh panw apo ola hmaste an8rwpoi!!!krima na fevgoun nea paidia

στις 03/09/2015 15:43
Συλλυπητηρια κριμα παρα πολυ κριμα

στις 03/09/2015 17:04
Συλλυπητηρια και απο εμενα κριμα πολυ κριμα ελαθρυ το χωμα που θα σε σκεπασει παλικαρι μου ο Θεος να δωσει κουραγιο στην οικογενεια σου και ειδικα στην Μανουλα που σε γενησε Βαρις χαμος ειναι να χανει μια μανα το παιδι της. :(

στις 03/09/2015 20:55
KRIMA TO PAIDI

στις 04/09/2015 00:50
Η ζωη δυστηχως ετσι ειναι.Συλλυπητηρια και κουραγιο στους γονεις του.

στις 04/09/2015 01:26
krhma...poly krhma...mikro paidaki krhma ti ta potizete gamwto gia na vgazoune tis proetimasies ;/

στις 04/09/2015 17:53
silipitiria krima. Stelio kalo ta3idi

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.