Ερνάνι: «Είμαι εδώ, για να κατακτήσουμε τα πάντα»

Ερνάνι: «Είμαι εδώ, για να κατακτήσουμε τα πάντα»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


Ενθουσιασμένος που ανήκει στον Ολυμπιακό δήλωσε ο Ερνάνι, αμέσως μετά την υπογραφή του συμβολαίου του. «Να βασιστούν πάνω μου οι φίλαθλοι μας για να κατακτήσουμε τα πάντα», δήλωσε ο Πορτογάλος άσος.

Παίκτης του Ολυμπιακού είναι με κάθε επισημότητα ο Ερνάνι. Ο Πορτογάλος εξτρέμ αφίχθη σήμερα στην Ελλάδα και το απόγευμα υπέγραψε το συμβόλαιο του με τους «ερυθρόλευκους».

Στις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης του Ολυμπιακού, ο Ερνάνι δήλωσε… πεινασμένος για τίτλους και έστειλε μήνυμα στους φιλάθλους πως μπορούν να βασιστούν πάνω του»

Οι δηλώσεις του στην κάμερα του Ολυμπιακού

«Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πιστεύω πως θα είμαι ευτυχισμένος εδώ. Θέλω να κατακτήσω πολλούς τίτλους και να κάνω μία πάρα πολύ καλή σεζόν», τόνισε αρχικά για την μετακίνησή του στον Ολυμπιακό και συνέχισε:

«Ξέρω ότι ο Ολυμπιακός είναι μία πάρα πολύ μεγάλη ομάδα, αλλά είμαι έτοιμος να πραγματοποιήσω όλους τους στόχους μου με την ομάδα».

Τέλος, έστειλε το μήνυμά του στον κόσμο του Θρύλου, που είναι ο 12ος παίκτης του, λέγοντας: «Μπορούν να βασιστούν επάνω μου. Είμαι εδώ για να βοηθήσω και με τα γκολ μου και με την καλή μου απόδοση, για να κατακτήσουμε τα πάντα».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.038.7520.001.252.85116.09
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.303.0512.502.851.25
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.251.951.8511.50

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 02/09/2015 20:40
Etsi reeee hernani, tremple sto limani...

στις 02/09/2015 20:43
Με πουλημένες διαιτησίες θα τα πάρετε.Κοινώς δε θα το αξίζετε.

στις 02/09/2015 20:44
dwwseeeee to synthhma megaleeeee

στις 02/09/2015 20:49
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ.ΕΝΝΟΕΙ ΟΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ...ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ.

στις 02/09/2015 22:09
mia zoi ua sas gamame

στις 02/09/2015 22:30
ρε μπουκαδορε,για πες μας την ομαδα σου να γελασουμε!!!ρε ουστ!!!

στις 02/09/2015 22:54
Ρε ΑΕΚΑΡΑ είναι ο "Bookadoros".

στις 02/09/2015 22:55
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ SUPERLIGDA ΣΑΣ ΠΡΟΒΑΤΑ.

στις 02/09/2015 22:56
Esy anti hool ti ston poutso eisai re mlkistiri aekaki i mpaoki???

στις 02/09/2015 22:59
Eeeee?????

στις 02/09/2015 23:10
tha ta parei ola o ernani mexri k champion league mazi me ton alefanto 5-3-2 tha katevainoun ti tha tous poune tha tous petaksoun olous eksw

στις 02/09/2015 23:13
opa otan les ola?kai to champions league e?xaxaxaxaxaxa 8a gelasume pali me bayern kai arsenal

στις 03/09/2015 13:06
ρε αυτος ειναι ιδιος με τον μαζουακου! λες και ειναι αδερφια

στις 03/09/2015 14:45
boulosto re ka8isterimene leo auto pou vlepo papara 8a mou pis gia 3i katigoria opodi tou kolou iste pezi na mn exete patisi kan gipedo

otan o alos o blakas leei eimai edo gia na ta kataktisoume ola einai gelio to atomo mpori na enoii kai champions league

στις 03/09/2015 16:56
Kai deite poios milaei magkes to mikro mikro mikro xanoumaki pou enw itan stin g ethniki milouse gia prwtathlima,XAXAXAXAXAXAXAXA kai to poio asteio auti i omada exei na dei prwtathlima edw kai 20 kai vale xronia kai polu pithanon o mikros prezakias na min exei dei tin omada tou na sikwnei oute ENA tropaio kai xereis pio einai akomi pio pithanon file prezakia???OTI POTE STHN ZWH SOU DEN THA DEIS THN OMADA S NA SHKWNEI PRWTATHLIMA!!!XEXEXEXEXE

στις 03/09/2015 23:48
vre poustogavre bulosto gt poles malakies les skoupidi me tin kolo omada sou iste i monadiki opadi stin ellada pou den prepi na milate gayri tosa xronia exete gamisi to prota8lima me ta stimena me ton kokali kai ton marinaki asxete opade tou kolou protimo na mn sikoso prota8lima para na sikoso me stimenous agones alla 3eris kati esi eisai enas malakas kolimenos me tin omada tou pou den vlepi kai dn mpori na katalavi to ti kani i koloomada tou tosa xronia ta aniparkta penalty pou kerdizi ka8e xrono oti i dietisia sas pai 70-30 gazma kai ama 8es apodi3is na ani3is epitelus ta matia sou bes sto utube kai psa3e na deis oti ego milao me apodi3is kai den leo mpourdes san esena ade pao na do ligo to levadiako me tin omada sou exei pai sto 105

στις 05/09/2015 09:36
ολα χαλε ολε δεν εχουμε ομαδα για ευρωπη!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.