Σούπερ Λιγκ: Επέστρεψε με τριάρα!

Σούπερ Λιγκ: Επέστρεψε με τριάρα!



Η ΑΕΚ έκανε ονειρεμένη επιστροφή στην Σούπερ Λιγκ, επικρατώντας με 3-0 του Πλατανιά στο ΟΑΚΑ. Βάργκας (27’), Γκάλο (47’) και Αραβίδης (58’) οι σκόρερ για την «Ένωση» που μπήκε με το… δεξί στο νέο πρωτάθλημα.

Μετά από δύο χρόνια στις μικρές κατηγορίες, η ΑΕΚ επέστρεψε εκεί που ανήκει, κάνοντας επίδειξη δύναμης κόντρα στον Πλατανιά. Η «Ένωση» πήρε εμφατική νίκη με 3-0 στο ΟΑΚΑ και έδειξε με το… καλημέρα πως επέστρεψε για να πρωταγωνιστήσει.

Περισσότεροι από 30.000 οπαδοί της ΑΕΚ είδαν τους Βάργκας (27’), Γκάλο (47’) και Αραβίδη (58’) να πετυχαίνουν τα πρώτα γκολ της «Ένωσης» στην Σούπερ Λιγκ, 889 ημέρες μετά το τελευταίο τέρμα των «κιτρινόμαυρων» στην πρώτη κατηγορία.

Η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα έπαιξε κατά διαστήματα εξαιρετικό ποδόσφαιρο και είχε ευκαιρίες για να πετύχει ακόμα ένα τέρμα. Ντεμπούτο με την κιτρινόμαυρη φανέλα έκανε ο Ντιέγκο Μπουονανότε, που πέρασε στον ματς στο 75’.

Το ματς:


Η ΑΕΚ πήρε τον έλεγχο από τα πρώτα λεπτά και η πρώτη καλή στιγμή ήρθε στο 2ο λεπτό με διαγώνιο σουτ του Βάργκας, το οποίο πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Ολιμπά. Η «Ένωση» είχε την υπεροχή, πίεζε τον Πλατανιά στο μισό του γηπέδου, όμως δυσκολευόταν να διασπάσει τη διπλή ζώνη άμυνας των φιλοξενούμενων.

Η επόμενη καλή στιγμή ήρθε στο 19’ με άστοχο σουτ του Πλατέλλα και στο 27’ η ΑΕΚ άνοιξε λογαριασμό στο νέο πρωτάθλημα. Ο Γιόχανσον έβγαλε όμορφη ασίστ στον Βάργκας, ο οποίος έκανε την προβολή και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Ολιμπά, βάζοντας… φωτιά στις εξέδρες του ΟΑΚΑ.

Η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα προσπάθησε να πάει με ένα δεύτερο γκολ στα αποδυτήρια, έχοντας καλή στιγμή στο 36’ με μακρινή απευθείας φάουλ του Γκάλο που αιφνιδίασε τον Ολιμπά, όμως ο γκολκίπερ του Πλατανιά κατάφερε να αποκρούσει.

Το 1-0 έμεινε μέχρι το φινάλε του πρώτου μέρους, ωστόσο η ΑΕΚ κατάφερε να σκοράρει στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους (47’), «κλειδώνοντας» τη νίκη. Σκόρερ ο Γκάλο, ο οποίος σημάδεψε με το αριστερό το «γάμα» της εστίας του Πλατανιά, πετυχαίνοντας το ωραιότερο γκολ της βραδιάς.

Η ΑΕΚ δεν σταμάτησε εκεί! Τζεμπούρ (47’), Πλατέλλας (50’ ) και Αραβίδης (50’) είχαν σημαντικές ευκαιρίες για να σκοράρουν και ο τελευταίος κατάφερε να βρει δίχτυα στο 58’, «γράφοντας» το 3-0 από κοντά, έπειτα από γύρισμα του Σιμόες.

Μπορεί οι γηπεδούχοι να μην πέτυχαν άλλο γκολ, ωστόσο ο Τραϊανός Δέλλας έδωσε αφορμή στους οπαδούς της ΑΕΚ να σηκωθούν ξανά από τις θέσεις τους, προκειμένου να αποθεώσουν τον Ντιέγκο Μπουονανότε. Ο Αργεντινός πέρασε στο 75’ και είχε καλή στιγμή για να σκοράρει στις καθυστερήσεις, όμως το σουτ του δεν ήταν δυνατό και ο Ολιμπά μπλόκαρε την μπάλα.

ΑΕΚ: Μπαρόχα, Γκάλο, Τζανετόπουλος, Κολοβέτσιος, Σοϊλέδης, Σιμόες (75’ Μπουονανότε), Γιόχανσον, Πλατέλλας, Βάργκας (66’ Ανάκογλου), Αραβίδης, Τζεμπούρ (52’ Μπαρμπόσα).

Πλατανιάς: Ολιμπά, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν (71’ Γουνδουλάκης), Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Στανισλάβλιεβιτς, Μαχαμάτ, Μενδρινός (55’ Τσουράκης), Γκόμες (55’ Ντίνας), Ανγκούλο.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σχολιασμός

46 σχόλια:

στις 22/08/2015 23:29
PAME AEKARA KALO KSEKINIMA KANAME BRAVO ETSI

στις 22/08/2015 23:31
aekaara gia protathlima fetos

στις 22/08/2015 23:47
ας το παρει οποιοσδηποτε αλλος εκτος τον γαυροβαζελο...γαμω τα κατεστημενα τους

στις 22/08/2015 23:57
Κalws ta paidia..Etsi sas 8elw dynatoys!!Giati an eiste kaloi otan sas gamhsoyme 8a ponaei perissotero...Kalws hl8ate opws kai na exei..Mas leipsate...

στις 23/08/2015 00:06
Μπράβο ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ!Εγώ ΠΑΟΚτσής είμαι αλλά υποστηρίζω και ΑΕΚ.Μπράβο στην ΑΕΚ που "έφαγε" το παράρτημα του χοντρού με 3-0.ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ!Το "κοράκι" είμαι σίγουρος πως σφύριζε κατά της ΑΕΚ και υπέρ του Πλατανιά.Έαν είχα τη δύναμη θα έστελνα για υποβιβασμό κάτι ομαδούλες τύπου ΟΣΦΠ,ΠΑΟ,Πλατανιά,Εργοτέλη,Καλλονής,Βέροιας,Κέρκυρας,Λεβαδειακού,Πανθρακικού και Ολυμπιακού Βόλου στη Δ´ Εθνική και θα έφερνα στην Ά την ΑΕΚ,την ΑΕΛ,τον Ηρακλή,τον Απόλλωνα Σμύρνης,τον ΠΑΟΚ,τον Αστέρα Τρίπολης,τον Ατρόμητο,τον Άρη,την Καλαμαριά,τον ΟΦΗ,τη Νίκη Βόλου,την Παναχαϊκή,τον Εθνικό Πειραιώς,τον Πιερικό,την Καλαμάτα,τον Πανιώνιο,τον Παναιτωλικό,τον ΠΑΣ Γιάννινα,τον Πανσερραϊκό,την Δόξα Δράμας,την Ξάνθη και την Καβάλα ομάδες με κόσμο και ιστορία.

στις 23/08/2015 00:09
"beavis" θα το χαρώ τρελά έαν η ΑΕΚΑΡΑ σας κάνει ένα ωραίο διπλάκι μεσ'το μπουρδέλο σας και ψάχνεστε.6η απ'την ΠΑΟΚΑΡΑ κι 7η απ'την ΑΕΚΑΡΑ.Όσο για αύριο μη φοβάσαι.Θα το κερδίσεις το παράρτημα.Εμείς θα χάσουμε όμως.

στις 23/08/2015 00:12
χαχαχαχαχαααχαχαχα δεν θα το χαρεις ομως φιλε μου γιατι πολυ απλα δεν θα συμβει...ντορτια θα μοιραζει φετος ο ΘΡΥΛΟΣ σε αυτες τις ομαδουλες...

στις 23/08/2015 00:15
θα εστελνες τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ β εθνικη και μεσα στα επομενα δυο χρονια θα χαναμε και την δευτερη ομαδα που βγαζουμε στο τσαμπιονς..Ποιος θα μαζευε μετα βαθμους την ευρωπη βρε καστανοπολη??Ο Παοκ??ή ο Απολλωνας Σμυρνης???ελα βλακα τραβα για υπνο ειναι αργα

στις 23/08/2015 00:42
ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΟΤΙ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΟΩΡΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟ CH.L. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CH.L. EM BEBAIA AΦΟΥ ΕΠΑΙΖΕ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ CH.L ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΛΑΓΟΙ.

στις 23/08/2015 00:53
bookadoros ο Ολυμπιακος τα τελευταια χρονια εχει φερει 4000 βαθμους στην ΕΛΛΑΔΑ και σε κρατησε στην 14 θεση...rank 28 ειμαστε και ο βαζελος ειναι στην ιδια θεση με τον αστερα...Η διαφορα με τις αλλες χρονιες ειναι οτι καποτε περναγε ο βαζελος στους ομιλους οπου αυτο πλεον δεν γινεται...Απο την δευτερη ομαδα που δεν υπαρχει οπως παλια δεν παιρνεις βαθμους...Ο ΟΣΦΠ εχει μαζεψει οσους δεν προκειται ποτε ξανα καμια ΕΛληνικη ομαδα ιδιως με το επιπεδο που υπαρχει τωρα με 4 Ισπανικες,Γερμανικες ,Αγγλικες κλπ καλα στα γραφει ο απο πανω...

στις 23/08/2015 00:53
http://www.sport24.gr/football/Europe/h-nea-vathmologia-twn-ellhnikwn-omadwn-sthn-uefa.3543029.html

στις 23/08/2015 00:54
rank 22 διορθωνω*

στις 23/08/2015 00:57
παω τωρα να γαμησω την μανα σου bookadore συγνωμη αλλα πρεπει να φυγω.....καλο μουνακι η μαμα σου παντως...

στις 23/08/2015 01:18
antihooliganos ρε μαλακα εσυ δεν εγραφες οτι η βεροια ειναι δικο σου παραρτημα χαχαχαχα τωρα θα την ριξεις κατηγορια χαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 23/08/2015 01:36
"cristianoronaldo852" δεν το εννούσα αυτό.Εννοείτε πως η Βέροια θα σωθεί.Δεν το συζητώ καν αυτό.Αν πέσει θα τη ρίξει ο χοντρός εγώ καταλάθος την έγραψα εκεί.Συγνώμη!

στις 23/08/2015 01:52
bookadoros βρε αγορι μου ενταξει οταν εχουμε αδικο καλο ειναι να το παραδεχομαστε γιατι στο τελος θα καταληξεις και συ ετσι{antihooliganos}.μεταξυ μας τωρα η δικια σου ομαδα απο την σεζον 04-05 μεχρι φετος εχει να θυμαται μονο την πορεια στους ομιλους το 08-09 και την νικη επιτης ρομα στο ολιμπικο την επομενη στο europa league κανω λαθος?

στις 23/08/2015 01:53
Μεγαλη μπαλα .... Το πρωτο παραρτημα το ταπεινωσαμε...παμε για αλλα..

στις 23/08/2015 01:56
και αυτη την καραμελα οτι εσεις εχετε παει τελικο και ημιτελικα και δεν ξερω εγω τι αλλο κοφτε την γιατι κουραζει.απλα παρατηρηστε οτι οχι μονο ο γαυρος δεν μπορει να κανει πορεια στο champions league αλλα και αλλες ομαδες που παλαιτερα τον εχουν κατακτησει πλεον δεν μπορουν να φτασουν ουτε στους 16 του europa (στεαουα,σελτικ,φεγιενορντ)εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι? τοσα μαθηματα σας εχουν κανει εδω τα παιδια περι συγχρονου ποδοσφαιρου

στις 23/08/2015 01:59
τωρα εσεις οι αεκτζηδες ενταξει ονειρα θερινης νυκτος νικησατε τον ανυπαρκτο ποδοσφαιρικα πλατανια 3-0 και νομιζετε κατι κανατε.το διηπειρωτικο θα κατακτησετε οχι το πρωταθλημα το διηπειρωτικο

στις 23/08/2015 02:00
μπραβο στην αεκ καλο ξεκινημα αλλα πρεπει να καταλαβει ο δελλας οτι ο τζεμπουρ δεν μπορει

στις 23/08/2015 02:01
καλη εμφανιση αλλα ακομη είναι νωρις για να κρινουμε την ΑΕΚ

στις 23/08/2015 06:30
Γαυροι οταν ξεκινησατε τσουλου παιζανε στους ομιλους 3 ελληνικες, επειδη ομως χαζεψατε απο τη πουτσα, τωρα εχουμε προκριματικα, αναλυστε μου ρε μαγκες τους 4000 περσινους βαθμους, 50 νικες κανατε και τους φερατε? Αληθεια ποτε θα κανετε προκριση απο τους 16 στους ομιλους? Αιντε απο δω παραμυθαδες!!!!

στις 23/08/2015 07:30
Ec 8a beis pote stous omilous vodi asto dialo gamw to spiti s mlk mono o 8rylos uparxei stn ellada re k stn eurwpi apo tis ellinikes oso pio nwris to ktlvete toso to kalutero.....PELATES

στις 23/08/2015 08:03
Απογονοι του στολου μη ζοριζεστε,τις μαναδες των αλλων μην τις πιανετε στο βρωμοστομα σας.Κοιταχτε να μαζεψε τις μανες σας απο το λιμανι που τις γαμανε συριοι πακιστανοι λιβυοι κι ολοι οι λογοις μαυροι και καντε συμπαρασταση στους κεραταδες τους μπαμπαδες σας.Οσο κι αν χτυπιεστε σα χταποδια ειστε οι πιο βρωμικη και στημενη ομαδα της ευρωπης και ΒΟΥΛΩΣΤΕ το επιτελους δε σας καταλαβαινουμε οταν μιλατε γιατι ειστε μπουκωμενοι απο τα καυλια μας.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ

στις 23/08/2015 08:27
Επιτελους θα δουμε ντερμπι φετος Ολυμπιακος Παο Αεκ αντε ρε Αρη ανεβα και εσυ αυτα ηταν ντερμπι τωρα με το Ατρομητο παιζουμε ντερμπι ρε δεν γαμιεσε ρε Χοντρε που καναμε και ομαδες τον Ατρομητο τον πλατανια και την καλονη!!!!!

στις 23/08/2015 08:32
Η αληθεια ειναι οτι ο Ολυμπιακος τα τελευταια χρονια φερνει βαθμους στην Ελλαδα αλλα ενταξει μην ειμαστε αδικοι και ο Παναθηναικος προσπαθει .. Περυσι παραλιγο να νικησει την Εστοριλ στην Λεωφορο ( δεν λεω για την πορτογαλια ) φυσικα ειναι και ο Παοκ που τον εβγαλε νοκ αουτ η Γκινγκαπ στην τουμπα ( μιλαμε για την 13η - 15η ομαδα της Γαλλιας ) , φυσικα φετος πιστευω θα τα παει καλυτερα .. Να ναι καλα ο Αστερας να μας δινει βαθμους

στις 23/08/2015 09:36
beavis ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΣΟΥΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΟΛΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING.ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ YOUTUBE ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΒΡΕ ΣΤΟΚΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ CH.L. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΠΑΛΙ ΓΙΩΤΑΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΤΑΚΤΟΣ.ΕΔΩ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΣΕ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ ή ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?ΕΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙΣ ΣΙΔΗΡΟΣΤΟΚΕ.ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ: ΠΟΥΤΣΑ,ΠΟΥΤΣΑ,ΠΟΥΤΣΑ,ΠΟΥΤΣΑ,ΠΟΥΤΣΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΓΑΤΑΚΙ.

στις 23/08/2015 11:09
Xontre erxomaste gia diplo mesa sto mpourdelo sas me ta tin 3ara sto parartima sas

στις 23/08/2015 11:13
20 εκατομυρια ροστερ η ΑΕΚ,40 εκατομυρια ροστερ ο ΠΑΟΚ, 33 εκατομυρια ροστερ ο ΠΑΟ,80 εκατομυρια ροστερ ο ΟΣΦΠ...η ΑΕΚ το πολυ 4η να βγει, ο ΠΑΟ σερνεται ειδαμε και στα φιλικα και στο EUL...ο ΠΑΟΚ εχει βρει ρυθμο μοιραζει 5αρες και 6αρες και εχει πολυ καλο προπονητη και ροστερ...πιστευω ειναι η μονη ομαδα που μπορει να κοντραρει τον ΟΣΦΠ...οι οπαδοι ειναι χαρουμενοι και μαζι με την ομαδα

στις 23/08/2015 12:22
Μπραβο Αεκαραα μου..φετος το πρωταθλημα δικο μας ειναι οι γαυροι θα βρεθουν στην 3η θεση!!

στις 23/08/2015 12:32
E file xypnaaa,mesimeriase...

στις 23/08/2015 13:09
antihooligane άσε ήσυχο τον Ολυμπιακό Βόλου λακαμά!!!Ομαδούλα κ παράρτημα του παναθηναικού είναι η βρωμοομάδα σου που κάθε χρόνο στήνεται όταν ο βάζελος έχει ανάγκη!!!Πόσο πονάει όταν νυχτώνει η βούρτσα του τσολιάααααααααααα...προβληματικέ!!!!!!!!!!!

στις 23/08/2015 14:00
kali emfanisi apo tin aek....idwmen synexeia.an kanei 2-3 tetoies emfaniseis kai sta epomena deixnei oti mporei titlo

στις 23/08/2015 14:39
bravo re aek.. klase mas ta arxidia twra :P

στις 23/08/2015 15:26
Για τον τίτλο τρεις ομάδες θα παλέψουν.Ολυμπιακός,ΠΑΟΚ,Παναθηναϊκός,Αστέρας,Ατρόμητος και ΑΕΚ.

στις 23/08/2015 16:20
kala to poutso den to glitonete kolo gabri lagoudakia tha fate mia poutsa tha einai oli diki sas

στις 23/08/2015 18:08
Η ΣΕΞΑΡΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ.

στις 23/08/2015 19:16
Kαλα τα γραφει ο Ολυμπιακακιας απο πανω απ τοτε που ο Παναθηναικος επαψε να πηγαινει ομιλους χασαμε τους ποντους που εφρνε η δευτερη ομαδα που επαιζε στο champions league...Tωρα μονο ο Ολυμπιακος τα τελευταια χρονια εχει φερει βαθμους στην Ελλαδα με δυο προκρισεις στους 16 του θεσμου και τις νικες που κανει καθε χρονο...Και οτι καταφεραν και ψιλοτσιμπησανε απο βαθμους στο europa league o Αστερας,Παοκ,Παο τα προηγουμενα χρονια αλλα στην ουσια ο ΟΣΦΠ κραταει ακομα την Ελλαδα στην 14η θεση...Αλλο νικη με την μπροντμπι και αλλο νικη με Ατλετικο μαδριτης,Γιουβεντους,Μαρσειγ,Αρσεναλ,Μαντσεστερ κλπ χαος η διαφορα....

στις 23/08/2015 19:21
@bookadoros & ranger4 ειστε μυρωδικα τεραστια...Βαλε κατω τι νικες εχει κανει ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ τελευται 4 χρονια στο ch.league υπολογισε συν δυο προκρισεις στους 16 και μετα θα καταλαβεις αν δεν υπηρχε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στους ομιλους και ηταν αλλη Ελληνικη ομαδα στη θεση του αν θα ησουν πανω απο 19 θεση στην ουεφα...

στις 23/08/2015 19:42
pame gera ae6ara...h B einai konta

στις 23/08/2015 21:59
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΣΟΥΖΕΙ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΑΚΟΥΣ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΕ 35000 ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ Η ΤΡΙΑΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ..!!!

ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΛΙΣ ΒΑΛΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΙΩΝΙΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΜΕΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΠΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΣΠΙΚΕΡ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ 25000 ΚΟΣΜΟ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15000 ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ...

στις 24/08/2015 02:39
BET MAKER Η ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ Η ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ, ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ 4 ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 8 ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΥΣ 16, ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ 3 ΣΤΟ ΤΣΟΥΛΟΥ ΠΟΣΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΦΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ? ΑΙΝΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΟΛΑ. ΟΣΕΣ ΝΙΚΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΛΕΣ ΣΕΖΟΝ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ, ΠΟΣΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΟΥ ΤΣΟΥΛΟΥ? ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ Ε ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ

στις 25/08/2015 00:09
bookadore murwdia, des tis nikes pou exei kanei o olympiakos ta teleutaia xronia sthn eurwph... mhpws einai allh h poutana ths eurwphs? auth pou xanei apo kati estoril h mhpws h allh pou xanei apo thn gingamp?

στις 26/08/2015 02:03
o βαζελος εφτασε στους τεσσερις οταν ηταν μια Ισπανικη,μια Γερμανικη και αγγλικη...τωρα που εχουν απο τεσσερις αυτες οι χωρες οταν προκρινεσαι στους 16 εχει ισχυ οπως τοτε να προκρινουσουνα στους 4 των πρωταθλητριων...Αιντε χαιβανια οτι μαλακια σας εχει πει ο μπαμπας σας τι γραφεται εδω περα...Αιντε για να δουμε θα ξαναπαει ο βαζελος στους τεσσερις τωρα που εχει 16 ομαδες καθε χρονο to ch.L.απο αγγλια ,γαλλια γερμανια,ισπανια,συν την μια καλη ιταλικη που παντα θα γαμαει.....αιντε ζωα το παιζετε και ειδημονες... ηλιθιοι....

στις 26/08/2015 02:57
ΑΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΡΗΣ ΕΚΑΝΕ 2 ΝΙΚΕΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΨΙΛΑ Ε? ΤΟΤΕ ΚΑΙ Η ΡΕΑΛ ΕΧΕΙ 1 ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΟΧΙ 10!!! ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΑΡΗ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΡΕ

στις 27/08/2015 16:32
ΟΣΦΠ+ΑΡΗΣ=LOVE FOR EVER<3!Αυτό δεν αλλάζει!Μπράβο ρε "RANGER-4" η ΠΑΟΚΑΡΑ θα τους δείξει όλους τους ολυμπιακάρηδες τί εστί ψευτιά και αηδία.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.