Υπέγραψε ο Ντα Κόστα

Υπέγραψε ο Ντα Κόστα

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Παίκτης του Ολυμπιακού είναι και επίσημα ο Μανουέλ Ντα Κόστα. Ο Μαροκινός αμυντικός πέρασε με επιτυχία τις ιατρικές εξετάσεις και υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας με τους «ερυθρόλευκους».

Ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Μανουέλ Ντα Κόστα στον Ολυμπιακό. Ο διεθνής Μαροκινός κεντρικός αμυντικός (έχει πορτογαλικό διαβατήριο) πέρασε με επιτυχία τις καθιερωμένες ιατρικές εξετάσεις και οι «ερυθρόλευκοι» ανακοίνωσαν την απόκτηση του από τη Σίβασπορ, χωρίς κάνουν γνωστή τη χρονική διάρκεια του συμβολαίου του.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες το συμβόλαιο που υπέγραψε ο 29χρονος είναι διετές, ενώ το ποσό που θα βάλει στα ταμεία της η Σίβασπορ αγγίζει τα 2 εκατ. ευρώ

Η λιτή ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την απόκτηση του Μαροκινού, διεθνή κεντρικού αμυντικού, Μανουέλ Ντα Κόστα».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.048.2520.001.352.45115.84
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.8013.002.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.751.852.0520.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 18/08/2015 23:02
OUDEN SXOLIO

στις 18/08/2015 23:11
tha Doume Th Tha Kanei O Kainourgios Mas Paikths

στις 18/08/2015 23:27
Νέο χταπόδι χτύπησε ο θρήνος.

στις 18/08/2015 23:50
Βλεπω να φευγει ο Μποτια - ο Βουρος να πηγαινει δανεικος ( Λεβαδειακο ) - ο Αυλωνιτης να πηγαινει καμια Αταλαντα και να ερθει ενας αριστεροποδαρος στοπερ που να μπορει να παιξει και αριστερο μπακ ( τυπου Εντερ Μπαλαντα ) .. Και να μενουμε με Ντα Κοστα - Σιοβα - Γουτα και την μεταγραφη ( αν γινει )

στις 19/08/2015 00:01
2kefalos.. εσενα κατι συνοπαδοι σου γραφουν οτι φετος θα παιζεις με τον αντονις βασικο ο ντα σιλβα σε πειραξε?

Arthur_2015 τον αργεντινο δεν θα το κλεισετε τελικα?

στις 19/08/2015 00:21
Αν λες για τον Λολο αυτον τον ηθελαν για δεξι στοπερ ( οχι οτι πιστευω οτι εκανε προταση ο Ολυμπιακος για να τον παρει ) απλα ειναι ενα απο 50 ονοματα για στοπερ που γραφτηκαν

στις 19/08/2015 13:29
Ρε Παοκια τι κοροιδευεται ........Δεν εχετε κανει ουτε μια καλη μεταγραφη εμεις εχουμε τσορι φιμπο παρντο καμπιασο και ρομπερτο...εσεις τι εχετε??αθανασιαδη?

στις 20/08/2015 01:43
Arthur_2015 παντως φετος μπορει να εκανες καλες προσθηκες μπροστα αλλα πισω τα γαμησατε την μανα.αν τα παραματα μεινουν ως εχουν και δεν γινει καμια αλλη κινηση τοτε εχεις 5 CB(ΓΟΥΤΑ,ΜΠΟΤΙΑ,ΑΥΛΩΝΙΤΗ,ΝΤΑ ΚΟΣΤΑ,ΣΙΟΒΑ)και απο πλαγια μπακ εχεις μονο(ΣΑΛΙΝΟ,ΜΑΖΟΥΑΚΟΥ)τι φαση ??

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.