Επιστρέφει στον ΠΑΟΚ ο Γκαρσία!

Επιστρέφει στον ΠΑΟΚ ο Γκαρσία!



Τα ασπρόμαυρα προβάρει ξανά ο Πάμπλο Γκαρσία, ο οποίος μετά από συνάντηση που είχε με τον Ιβάν Σαββίδη στο «Μακεδονία Παλλάς», είναι πολύ κοντά στο να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ!

Οι δύο πλευρές συναντήθηκαν μαζί με τον Θοδωρή Ζαγοράκη όπου συζήτησαν σε πολύ καλό κλίμα, και πλέον είναι πολύ πιθανό ο Ουρουγουανός άσος να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ ως ποδοσφαιριστής.

Τις επόμενες μέρες αναμένεται να υπάρξει νέα συνάντηση όπου το τοπίο θα ξεκαθαρίσει περισσότερο, ωστόσο η υπόθεση φαίνεται πως θα έχει αίσιο τέλος και ο 36χρονος θα φορέσει ξανά τη φανέλα του «δικέφαλου του Βορρά».



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 04/06/2013 17:19
αντε ρε επιτελους

στις 04/06/2013 18:01
autos einai pou ekanai tou PAOK thn fanela 100000000000000 kila pio barua

στις 05/06/2013 16:57
O GARCIA& O PAOK THA EINAI MIA ZOH MAZI

στις 05/06/2013 21:24
Ronnie7Sulivan τι μιλας ρε αρχιδα γαμω; Παιρνεις κυπελλα και πρωταθληματα με διαιτητες και μιλας μαλακα!!! Ο Γκαρσια εκανε τον Π.Α.Ο.Κ αυτος που ειναι τωρα! Ο Γκαρσια εκανε το ονομα του Π.Α.Ο.Κ γνωστο στην Ευρωπη! Ο Γκαρσια σας γαμουσε μεσα στο Καραϊσκακη! Τις νικες που καναμε εμεις εσυ δεν θα τις κανεις ποτε μαλακα! Ηλιθιε! Μιλας χωρις να ξερεις μαλακα!!

στις 05/06/2013 21:25
Και ο Γκαρσια εχει κακαλα να ερθει μεσα στο Καραισκακη να σας γαμησει!!

στις 05/06/2013 21:29
Επιτρεπεται να πεσεις, επιβαλλεται να σηκωθεις!!

στις 06/06/2013 23:24
den gamiese re palio malaka Ronnie7Sulivan arxisate na tremete apo twra k lete malakies gia ton garsia ta bounidia pou sas edine o garsia palio malaka ta thimase?? mes sto karaiskaki einai o monadikos paixtis pou sas edine ksilo kathe xrono otan erxomastan athina k etrexan i paixtes tou olimbiakou san tis kotes aderfara gamoton olimbiako sou mesa

στις 07/06/2013 19:01
Μην τρελαίνεστε και μην είστε προσωπολάτρες. Καμιά ομάδα δεν πάει έτσι μπροστά, ούτε και ο ΠΑΟΚ θα ανεβεί με τέτοια νοοτροπία. Τα παραπάνω σχόλια είναι από αδαείς, που θα ξεπουλούσαν και τη μάνα τους. Ακούς εκεί, ότι ο Γκαρσία έκανε τον ΠΑΟΚ μεγάλο. Είναι δυνατόν? Δηλαδή τι έκανε? Έφερε κανένα τρόπαιο και δεν το θυμάμαι? Καθυστερημένος είσαι φίλε? Απλά ο Γκαρσία ήρθε... γιατί έτσι είναι τα ρώσικα κόλπα! Εννοείται πως τώρα που δε συμφώνησε ο Πασιέντσα, θα έρθει ένας χαμηλότερου επιπέδου προπονητής, δε θα τη βγάλει φυσικά τη χρονιά και θα αναλάβει ο Γκαρσία, γιατί ξέρουν πόσο κορόιδα είναι οι ΠΑΟΚτσήδες με κάτι τέτοια. Και όταν κουνήσει ο ΠΑΟΚ το σεντόνι, εγώ θα είμαι ο πρώτος Έλληνας που πήγα και γύρισα από το φεγγάρι. Δεν είναι κακό να υπάρχουν δυνατές προσωπικότητες σε μια ομάδα, αλλά να προσφέρουν και κάτι. Όχι επειδή έριξε μια μπουνιά στον κατά 10 χρόνια νεότερο του Ντιόγο, είναι μάγκας. Αν σας αρέσουν τέτοια να αλλάξετε άθλημα και να βλέπετε πάλη ή σούμο ή ότι άλλο γουστάρετε. Ξυπν

στις 08/06/2013 09:54
PAOK URHSKEIA TROMOKRATIA TIMH KAI DOKSA STON PABLO TON GARCIA ::: MOUNIAAAAAAAAAAAA

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.