Ανανέωσε με Έβερτον ο Μιραλάς

Ανανέωσε με Έβερτον ο Μιραλάς



Στην Έβερτον θα παραμείνει ο Κέβιν Μιραλάς, αφού ο Βέλγος επιθετικός ανανέωσε τη συνεργασία του με τα «ζαχαρωτά» για τα επόμενα τρία χρόνια.

Τέλος στα σενάρια επιστροφής στον Ολυμπιακό έβαλε ο Κέβιν Μιραλάς. Ο Βέλγος άσος υπέγραψε νέο τριετές συμβόλαιο με την Έβερτον και θα παραμείνει κάτοικος Λίβερπουλ μέχρι το καλοκαίρι του 2018.

«Είμαι πολύ χαρούμενος, που υπέγραψα στη Έβερτον και θέλω να κερδίσω ένα τρόπαιο. Βρίσκομαι σε μια καλή ομάδα και είμαι χαρούμενος γιατί μπορώ να συγκεντρωθώ στις υποχρεώσεις μου με τον σύλλογο», δήλωσε ο 27χρονος.



Ομάδες που αφορά: ΕΒΕΡΤΟΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 07/08/2015 18:53
pote edwse o marinakis 10 ekatomiria se omada gia paikti;;pote oute prokeitai na to kanei agorazei sta 3-4 varia kai perei dipla kai tripla.kai kala kanei.etsi tsepwnei kaneis paradaki

στις 07/08/2015 18:55
κρίμα ρε παιχτούρα γιατί με την έβερτον δεν προκαται να πάρεις κύπελο,με τον ολυμπιακό θα επερνες τα παντααα...

στις 07/08/2015 19:17
Η Έβερτον αν και τη συμπαθώ πολύ θα παλέψει για παραμονή.Όπως κι ο Ηρακλής.

στις 07/08/2015 19:28
tosh mpala 3ereis tosa les antihooligan me lukaku , mirallas , deulofeu triada me ton stones pou ton 8elei san trelei h chelsea vale barry jagielka ktl ktl 8a palepsei gia paramonh ??

στις 07/08/2015 19:59
Πέρσι όμως στη μέση περίπου τερμάτισε.Ε φέτος άντε να βγει 8η-9η.Με λίγη τύχη και λιγάκι παραπάνω.

στις 07/08/2015 20:15
ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΙΡΑΛΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΒΕΡΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΜΕΓΑΘΗΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?ΠΟΣΟ ΣΤΟΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?ΑΛΛΑ ΑΣΕ ΜΑΝΤΕΥΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΒΕΡΤΟΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΛΑΓΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΩΣ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΑ STRING.EΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.

στις 07/08/2015 20:21
"bookadoros" μπες στα μηνύματά σου και δες τι σου'χω στείλει.Θέλω σύντομα απαντήσεις.

στις 07/08/2015 20:31
27 χρονων στην καλυτερη ηλικια και θα ερθει στην ελλαδα να ακουγεται μια φορα στο τοσο?

στις 07/08/2015 21:48
ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΟΥΤΕ Ο ΜΙΡΑΛΑΣ ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ??

ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ Ο 36ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΜΠΙΑΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΚΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΘΑ ΣΚΙΣΕΙ ΦΕΤΟΣ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕ....

στις 07/08/2015 22:11
μιλαει ο αεκτζης που δεν μπορει να κλεισει ουτε τον χαβεζ χαχαχαχαχααχ

στις 07/08/2015 22:18
Φιλε ο 35χρονος Καμπιασο θα παιρνει 2.000.000€ συν τα μπονους.. Ο πιο ακριβοπληρωμενος της Αεκ ποιος ειναι? ο Βαργκας ή ο Σιμοες ? και με ποσα ? 200.000€ ή 250.000€ ? εδω δεν εφερες τον Μπαροχα με κανονικη μεταγραφη και χαλασε του Χαφεζ επειδη τον ηθελες τζαμπα..

Για τον μονο που εδωσες λεφτα ειναι ο Ανδρεοπουλος της κερκυρας ( 160.000€ και αυτα τα εδωσε για μην φαει αλλη μια ηττα απο Μαρινακη , οχι οτι ασχοληθηκε σοβαρα ο Ολυμπιακος μαζι του... )

στις 07/08/2015 23:14
skeftete mono ta lefta den ton uelo piso den exei filodojies

στις 07/08/2015 23:15
i aekziges eine kali gia stimpoykia

στις 07/08/2015 23:17
tsipoykia

στις 07/08/2015 23:39
"lazo66" λίγα τα λόγια σου για την ΑΕΚΑΡΑ.

στις 08/08/2015 00:08
eytixos ... pou den ekane malakia to paidi k den irthe ellada ... kala o allos o Loutseskou ti sto mpoutso leei everton gia paramonh poso ampalos k trypios mporei na eisai g na to les ayto ?

h omada exei roster coach! ola k tha palapsi gia paramoni toso asxetos poia? ti lene edw mesa re pousti mou tha xexasis k ayta pou xereis

στις 08/08/2015 12:11
εκανε χαλια πορεια περυσι γιατι ειχε και τo Europa League και το ροστερ δεν ειχε βαθος...φετος θα παει καλυτερα

στις 08/08/2015 12:36
Xalia ekane oxi g paramonh pantos..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.