Ήρθε ο Καμπιάσο!

Ήρθε ο Καμπιάσο!



Ο Εστέμπαν Καμπιάσο έφτασε το μεσημέρι της Παρασκευής (7/8) στην Αθήνα για λογαριασμό του Ολυμπιακού και η υποδοχή των οπαδών στον Αργεντινό θα γίνει στις 19:00 στα γραφεία της ΠΑΕ στην πλατεία Αλεξάνδρας.

Μόνο οι λεπτομέρειες απομένουν προκειμένου ο Εστέμπαν Καμπιάσο να θεωρείται παίκτης του Ολυμπιακού. Ο Αργεντινός μέσος έφτασε το μεσημέρι της Παρασκευής (7/8) στην Αθήνα και το απόγευμα (19:00) αναμένεται στα γραφεία της ΠΑΕ για τις υπογραφές.

Ο 35χρονος άσος δεν έκανε κάποια δήλωση στους δημοσιογράφους και έφυγε γρήγορα από το αεροδρόμιο με αυτοκίνητο της πειραιώτικης ΠΑΕ. Στο Ελ. Βενιζέλος βρέθηκαν λίγοι φίλοι της ομάδας, αφού η υποδοχή των οπαδών στον έμπειρο μέσο θα γίνει στις 19:00 στα γραφεία της ΠΑΕ.

Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν έρθει σε οριστική συμφωνία με τον Καμπιάσο, ο οποίος θα υπογράψει διετές συμβόλαιο με ετήσιες αποδοχές ύψους 2 εκατ. ευρώ συν μπόνους.




Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 07/08/2015 15:21
στα @@ Μασ :)

στις 07/08/2015 15:22
Mia Xara Paikth Phrame Pali An Kanei Mlkies O Proedros Mas Kai Ton Poulhsei Tha Ton Poulhsw Ston Kreopoli Na Ton Petsokophi Kai Na Ton Poulhsei 20eurw To Kilo

στις 07/08/2015 15:23
στα παπαρια μας

στις 07/08/2015 15:23
εσενα τι σε νοιαζει ρε μαλακα snak4s κατσε στην τριτη εθνικη πουστη

στις 07/08/2015 15:46
Na Erwhthw Kati H Kartes Filathlou H Kainourgies Xerete Pote Tha Vgoune Gia Ton Olympiako Giati Thelw na Thn Ananewsw

στις 07/08/2015 15:58
Τι να πουλησει ρε χαλβαδες ε

35 χρονων ειναι το παλικαρι.. Ελευθερο τον αφησαν στην προηγουμενη ομαδα του... Και μην ακουτε τα παραμυθια οτι θα παρει 2 εκατ σας δουλευει παλι ο βαγγελας

στις 07/08/2015 17:02
ναι με μπαγλαμα τον αφησαν ελευθερο..τον mpv της ομαδας του

στις 07/08/2015 17:03
Κατσε ρε συ leroi εδω ο Μαρινακης τα εσκασε κοντα στα 3 μιλια ευρω για να φερει δανεικους Παρντο και Φιμπογκασον γιατι να ειναι ψεματα για παικτη που μεταγραφηκε στον ΟΣΦΠ??Που ακομα δεν εχουμε ενημερωθει απο τον μανατζερ για το αν ισχυει οντως το ποσο...Αλλα ενα ποσο οταν βγαινει στην δημοσιοτητα δεν βγαινει απαραιτητα απο την μια πλευρα δηλαδη τον ΟΣΦΠ.... ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΠΑΥΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 2 ΜΙΛΙΑ ΝΑ ΕΣΤΑΞΕ ΑΝ ΔΙΩΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΣΑΜΙ ΜΕ 5 ΜΙΛΙΑ ΠΟΥ ΚΟΣΤΟΛΟΓΗΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΕΓΝΩΣΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ ΣΕ ΝΕΑΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΛΟΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....φιλε μου αλλο λαος του ΟΣΦΠ και αλλο λαος της αεκ....ΧΑΟΣ ΔΙΑΦΟΡΑΣ

στις 07/08/2015 17:08
ΑΝΕΒΗΚΕ Ο ΟΣΦΠ ΣΤΗΝ 63Η ΘΕΣΗ ΜΕ ΑΞΙΑ £57.93 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ GBP ΣΕ ΜΑΡΚΕΤ VALUE KAI ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΦΙΓΟΥΡΑΡΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΕΣ 100 ΜΑΡΚΕΤ VALUE ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ :http://www.transfermarkt.co.uk/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop

στις 07/08/2015 17:10
"olympiakoschori10" την ΟΦΑΡΑ όπως και τη Νίκη Βόλου ο χοντρός ο πρόεδρός σας τις έριξε.Έτσι γούσταρε.Η ΟΦΑΡΑ θα πρέπει να παλέψει για να βγει στη Β´.Αν ο Άρης κάνει 2πλο στο Θ.Βαρδινογιάννης θα το κάνει ο χοντρός και δεν θα το δώσει ο ΟΦΗ Μιας που είναι γνωστή η έχθρα των δύο ομάδων (Άρη και ΟΦΗ).

στις 07/08/2015 17:13
Πανω απο συλλογους οπως Μποκα Τζουνιορς,Στουτγαρδη,Θελτα,Μαλαγα,Σαο Παολο,Ουντινεζε,ΦΛουμινενσε,Σεντ ετιεν,Αιντραχτ,Κορινθιανς,Ριβερ Πλειτ,Χερτα,Φλαμενγκο και η λιστα δεν εχει τελειωμο...**ΝΟ 63 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΔΙΟΡΘΩΝΩ**

στις 07/08/2015 17:16
Πανω απο Μπορντο ,Εσπανιολ,Βερντερ και εννοειται πολλες θεσεις πανω απο παοκ,παο και αεκ εκατονταδες θεσεις πανω δυστυχως!!!

στις 07/08/2015 17:55
λιγο μεγαλος ειναι!

στις 07/08/2015 18:28
Δε θα πάρουν δανεικούς οι μεγάλες ομάδες "MHTSOTAKHS-2015"Καλύτερα να πέσουμε Β΄ παρά να ανεβούμε στο άρμα σας.Δε θα ανεβούν στο άρμα κι αυτές.Όποιος ανεβαίνει στο άρμα του ψυχάκια του προέδρου του ΟΣΦΠ καταστρέφεται.Στην Ελλάδα όμως πιο ενεργά απ'όλες τις ελληνικές ομάδες στηρίζει την κόκκινη παράγκα ο "Aris Piraeus,Turkey,USA and Israel".Κι αυτό φαίνεται τόσο από τις κινήσεις,τις μετεγγραφές και τους δανεικούς που παραχωρούνται στον "Aris" από την παράγκα όσο κι από τις άριστες σχέσεις μεταξύ των δύο ομάδων!

στις 07/08/2015 18:38
antihooligan πολύ θα γούσταρα να σε σάπιζα στο ξύλο

στις 07/08/2015 18:40
sta arxidia mas sta arxidiia mas ,tis metagrafes pou exei kanei o olumpiakos oles oi alles ellinikes omades den tis exoun kanei dustixws ... mpravo pantws

στις 07/08/2015 18:45
kalos paiktis me empeiries.sigoura tha voithisei ton olimpiako idiaitera pisteyw sta eyrwpaika tou paixnidia me tin empeiria kai tis topothetiseis tou sto gipedo.

στις 07/08/2015 21:20
Bazeles o mpampas sas

στις 07/08/2015 23:24
xalbas eise malaka aekaki boleftite me tin piatela kai ton tsimpoyr kai blepoyme

στις 07/08/2015 23:31
Συμφωνώ με τον "undisputed13".Οι δύο γαύροι από πάνω συν αυτόν που θέλει λέει να με σαπίσει στο ξύλο ντροπή ρε παιδιά!

στις 08/08/2015 00:04
ΜΗΝ ΣΥΓΧΥΖΕΣΑΙ.ΟΤΑΝ ΦΑΝΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΤΑ ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑ ΓΛΩΣΣΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΦΕΤΟΣ.ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΛΑΓΟΙ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΤΕ ΤΑ ΨΥΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

στις 08/08/2015 01:10
Από ποιόν θα τις φάνε;Από το Νιόνιο,τον Κομπότη ή το Ποντικονήσι;6η αγωνιστική θα "φάει το κεφάλι του".

στις 08/08/2015 10:41
re to antihooligano;;;kai gamw ta paidia;;isa.....kai sas efaga

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.