Υπογράφει στην Μπενφίκα ο Μήτρογλου

Υπογράφει στην Μπενφίκα ο Μήτρογλου



Η Μπενφίκα θα είναι ο επόμενος προορισμός του Κώστα Μήτρογλου! Σύμφωνα με τα πορτογαλικά Μέσα, οι «αετοί» ήρθαν σε συμφωνία με την Φούλαμ και ο Έλληνας φορ θα αγωνιστεί στους πρωταθλητές Πορτογαλίας με τη μορφή μονοετούς δανεισμού.

Συμπαίκτης με τον Ανδρέα Σάμαρη αναμένεται να γίνει ξανά ο Κώστας Μήτρογλου! Όπως αναφέρουν τα πορτογαλικά Μέσα, η Μπενφίκα ήρθε σε οριστική συμφωνία με την Φούλαμ για τον μονοετή δανεισμό του Έλληνα επιθετικού (με οψιόν αγοράς) και ο 27χρονος αναμένεται το βράδυ της Τετάρτης (5/8) στη Λισαβόνα για ιατρικές εξετάσεις και υπογραφές.

Αξίζει να σημειωθεί πως για τον Μήτρογλου ενδιαφέρθηκε και η Σπόρτινγκ Λισαβόνας, ωστόσο ο παίκτης βρίσκεται πλέον μια «ανάσα» από το να υπογράψει στην Μπενφίκα.



Ομάδες που αφορά: ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΦΟΥΛΑΜ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 05/08/2015 21:13
kani krio sti portogalia

στις 05/08/2015 21:38
ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΙ? ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ..ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΡΑΓΕ ΚΑΙ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΛΟΓΗ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ

στις 05/08/2015 22:35
Ολοκληρη Μπενφικα τι του βρηκε ? Αν ειναι δυνατον!!

στις 05/08/2015 23:07
Ahahahahahahahahahahahahahahahahaoxoaoxoaoxoxoxoxoxoxoxoxoxoo

στις 05/08/2015 23:08
Μητρογκόοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλ

στις 06/08/2015 00:03
tha 'agwnistei'

στις 06/08/2015 01:04
Ναι "paxar0s2" παράρτημά σας η Μπενφίκα.Ας γελάσω!Για τον "sfairoulis" το περίμενα να υποστηρίζει ΟΣΦΠ μιας και η ομάδα του είναι σταθερό κι ενεργό παράρτημα του γαύρου χρόνια τώρα!Με τον Μπέο φίλο και 1ο ξάδερφο του χοντρού για πρόεδρο.Έτσι ρίξατε πέρσι τη Νίκη μου;Τώρα θα δείτε!Ρε "arias34567" πότε έγινες Προοδευτική;Αν και συμπαθής ομάδα.Κι ο καιρός στην Πορτογαλία είναι όπως εδώ περίπου.Άντε πες στην Αγγλία να έχει ψύχρα το χειμώνα.

στις 06/08/2015 01:06
θα μου λειψει ο παλιοσαρδαναπαλος!

στις 06/08/2015 01:40
o allos leei tn mpenfika pararthma tou gaurou xaxaxaxaxaxaxax

στις 06/08/2015 03:24
Καλα παοκτζη δεν ξερεις τι σου γινεται φιλε.Σε εχει επηρεασει το καφενειακο ποδοσφαιρο του παοκ

στις 06/08/2015 05:24
O ANTIHOOLIGANOS θα εχουν μπει στην χωρα οι τουρκοι ή ξερω εγω οι βιετγκογκ και αυτος θα γραφει ακομα για τα παραρτηματα του ΘΡΥΛΟΥ...θα τον βιαζουν ισπανοφωνοι Ινδουιστες Λιβυοι και θα του φταιει ο Ολυμπιακος και τα παραρτηματα του....Πως να δει προκοπη αυτη η ερμη η πατριδα λογικα πτωχευσαμε και οτι αλλο επακολουθησει...Μεχρι εκει φροντισε να τον σωφρονησει ο πατερας του....Για ολα φταινε τα παραρτηματα του θρυλου....ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ....Ειναι απο τους πλουσιοτερους ευρωπαιους προεδρους ποδοσφαιρικου συλλογου και δεν εχει κανει καλυτερες μεταγραφες ουτε απο την τορινο και χοφενχαιμ με πολυ μικροτερα πορτοφολια....ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΠΟΥ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑς...ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ,ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΣΩΦΡΟΝΕΣ ΟΠΑΔΟΙ .....

στις 06/08/2015 08:10
twra i mpfnfika tha pari pektes kai apo ton ari thessalonikis.

στις 06/08/2015 11:28
Ναι καλά...

στις 06/08/2015 14:03
Ποιους θα μπει στη χώρα;Οι Τούρκοι με τους Ρώσους θα κάνουν πόλεμο.Η Ελλάδα δε θα εμπλακεί σε κανέναν πόλεμο.Εγώ θεωρώ πως στην Ελλάδα θα πρέπει να σταματήσει η αλλαγή ώρας και να κυβερνήσει τη χώρα ένας σωστός πολιτικός με μια σωστή κυβέρνηση.Δεν τους συμφέρει τους Γερμανούς να κάνουν κουμάντο στη χώρα.Νησιά κι αεροδρόμια όλα ελληνικά.Πρωτάθλημα στην Τούμπα ή στη Λεοφώρο κι όχι στο "Βαγγελόσπιτο".

στις 06/08/2015 14:03
*Ποιός*

στις 06/08/2015 14:44
Antihooligane γαμιεται η μάνα σου και όλο σου το σόι!!!!

στις 06/08/2015 18:52
"piratis12" μόνο αυτό σου λέω.ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!Θα τους σφάξουνε τους Ούνους οι ΡΩΣΟΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΣ και θα μας ΔΩΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ.Η αλλαγή ώρας γίνεται ξεκίνησε απ'τη Γερμανία και το κάνανε αυτό για να παίρνουν λιγνίτη απ'την Ελλάδα.Άσε που το καλοκαίρι ο κόσμος έξω γίνεται χαμός.Εγώ θεωρώ πως τον Οκτώβρη πρέπει να γυρίσουμε τα ρολόγια και να μείνουν εκεί.Όταν λέμε πως από σήμερα τα ρολόγια πάνε μια ώρα μπροστά σημαίνει πως πάμε ακόμη ανατολικότερεα στον 45ο μεσημβρινό όπυ βρίσκεται το Ερεβάν.Έτσι το ρολόι της Κέρκυρας δείχνει την ώρα του Ερεβάν.

στις 06/08/2015 19:02
Οτι να ναι και θα πολεμησουνε οι Ρωσσοι τους Τουρκους το οποιο δεν το αμφισβητω οτι ισως γινει καποια στιγμη στο μελλον αλλα οχι οτι θα σου δωσουν και την πολη επειδη εισαι ομορφος//...Οπως το δανειο που θα σου δινανε οι Ρωσσοι....Και θα χαλαγανε την σχεση τους με τους Γερμανους δηλαδη τους καλητερους πελατες τους σε φυσικο αεριο και πετρελαιο για να μπεις στα bricks,kai κατ επεκταση να σε χασουν και οι Αμερικανοι απο το ΝΑΤΟ....πολυ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ αντιηοολιγκανε....Σου το εχω ξαναπει τρως τοση πλυση εγκεφαλου απο τα ΜΜΕ που εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα....ΑΣ ΜΑΣ ΑΦΗΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ CIA ΝΑ ΠΡΟΚΟΨΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΑΓΑΝΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ...Οι Ελληνες επιστημονες που βρισκονται στο εξωτερικο μοναχοι αν συνεργαστουν με ενα κονσορτιουμ 2 ΕΛληνων επιχειρηματιων τελειωνει το θεμα ΤΟΥΡΚΙΑ μεσα σε δυο μερες και νυχτες....δεν χρειαζεται ουτε αρκετος κοσ

στις 06/08/2015 19:03
...δεν χρειαζεται ουτε αρκετος κοσμος και στρατος ουτε πολλα χρηματα οτι αναγραψα παραπανω...ΠΟΙΟΙ ΡΩΣΣΟΙ??ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ...

στις 06/08/2015 19:15
ΑΑ και ξεχασα πρωταθλημα που εγραψε ο τεραστιος τιτανομεγιστος φιλος μου antihooligkan ???βασικο και αυτο που θα παει το πρωταθλημα ειναι μεγαλος προβληματισμος για τον συγχρονο ΕΛληνα...Πρεπει να παει στην τουμπα ή στην λεωφορο!!!!Γιατι ρε μεγαλε τα καφενεια του παο και παοκ να παρουν πρωταθλημα με κουτρουμπη και τζαβελλα απο τον ΟΣΦΠ που εχει τριπλασιο μπατζετ απο οσο εχουν και οι δυο ομαδες μαζι που εγραψες ???Δηλαδη με ποιο σκεπτικο να παρουν πρωταθλημα???επειδη γουσταρεις εσυ??Και εγω γουσταρω να παρει πρωταθλημα ο ΑΠΟΛΛΩΝ αλλα αφου δεν ριχνω χρημα να φτιαξω ομαδα και υποδομες πως θα παρω πρωταθλημα????ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΣΠΡΩΧΝΕΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΤΟΝ ΟΣΦΠ ΤΟΝ ΠΑΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΗΝ ΑΕΚ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΣΟΥΝΕ Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ???ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΖΩΑ ΟΠΑΔΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ??

στις 06/08/2015 20:35
ο αλλος λεει τα αδερφια μας οι Ρωσσοι θα μας δωσουν την Κωνσταντινουπολη, ας ελπισουμε οτι προκειται για μεγατρολλλλ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.