Υπέγραψε στη Βέροια ο Αμπντούν

Υπέγραψε στη Βέροια ο Αμπντούν



Παίκτης της Βέροιας είναι και επίσημα ο Τζαμέλ Αμπντούν, ο οποίος υπέγραψε διετές συμβόλαιο με την ομάδα της Ημαθίας.

Ο Τζαμέλ Αμπντούν επέστρεψε στην Ελλάδα. Ο Αλγερινός άσος έμεινε ελεύθερος από την Νότιγχαμ Φόρεστ και υπέγραψε διετές συμβόλαιο με τη Βέροια.

Υπενθυμίζεται ότι ο 29χρονος άσος έπαιξε τη σεζόν 2010-2011 στην Καβάλα, ενώ τη διετία 2011-13 φόρεσε τη φανέλα του Ολυμπιακού, σημειώνοντας 15 γκολ και 25 ασίστ σε 73 παιχνίδια.

Η ανακοίνωση:

«Η Π.Α.Ε. Βέροια ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον 29χρονο ποδοσφαιριστή DjamalAbdoun για 2 χρόνια.

Ο Djamal Abdoun βρέθηκε σήμερα το βράδυ στα γραφεία της Π.Α.Ε. και υπέγραψε το συμβόλαιό του, παρουσία του Προέδρου της Π.Α.Ε. κ. Θεόδωρου Καρυπίδη και του Τεχνικού Διευθυντή κ. Ζήση Βρύζα.

O Djamal Abdoun, ο οποίος άνηκε Nottingham Forest, αγωνίστηκε το περασμένο εξάμηνο ως δανεικός στην Lokeren, ενώ κατά το παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Ολυμπιακό, Καβάλα, Nantes, Sedan και Ajaccio»



Ομάδες που αφορά: ΒΕΡΟΙΑ, ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 05/08/2015 02:37
'Αρε Αμπντουν που κατέληξες. Πέρυσι θα πήγαινες στον ΠΑΟΚ, τώρα κατέληξες στην Βέροια

στις 05/08/2015 08:01
kala den to vlepete oti einai dwro apton marinakh logo tis min emplokis tou stin ipothesi me ta stimena?!!??!

στις 05/08/2015 12:15
ante na doume ti tha kanei tha vgei petiximeni metagrafi i apotiximeni

στις 05/08/2015 14:39
ΔΩΡΟ ΑΠ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟς

ΑΠΟ ΤΗ ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ ΗΡΘΕ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΟΦΤΕ ΤΑ ΨΥΧΟΤΡΟΠΑ ΣΑς ΧΑΖΕΥΟΥΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 05/08/2015 14:39
ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ***

στις 05/08/2015 16:14
Απορώ με κάτι τύπους σαν τον "trelosarianossuper3" και τον "babapsy".Δηλαδή οι ομαδούλες σας που είναι οι πιο θυγατρικές απ'όλες δεν παίρνουν δώρα;Απορώ πως ο Αρειανός κι ο άλλος ο φίλος και σύμμαχός του να διαφωνούν.Ρε αυτοί τους δώσανε βαθμούς πέρσι για να σωθούν.Αλλά εσείς με το γαύρο κάνετε τέλεια παρέα.Από τη Φόρεστ ήρθε ο Αμπντούν.

στις 05/08/2015 17:06
ρε αντιχουλιγκανος ειναι πρωταθλητης ! και αητητος

στις 05/08/2015 18:45
ΡΕ ΣΥ ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟς ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΣΕΤΑ ΕΛΕΟς ΡΕ ΣΥ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΕΞ

ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙς ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς??

ΠΟΣΟΥς ΝΕΦΕΛΙΜ ΕΙΔΕς ΣΗΜΕΡΑ??

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 05/08/2015 20:28
kala as legane oti stisane ta paixnidia oute g topiko dn tha ypirxe h veroia...provata e provata

στις 06/08/2015 03:28
Λενε οτι θα κανει βαρυ χειμωνα.Νομιζω απαραιτητος ο Αμπντουν

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.