Απογοητευτική εμφάνιση και ήττα για ΑΕΚ (video)

Απογοητευτική εμφάνιση και ήττα για ΑΕΚ (video)



H AEK πραγματοποίησε απογοητευτική εμφάνιση και ηττήθηκε με 2-1 από την Ανόρθωση, σε ένα παιχνίδι όπου η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα προβλημάτισε σε άμυνα και επίθεση.

Την πρώτη της φιλική ήττα επί πολωνικού εδάφους γνώρισε η ΑΕΚ, η οποία ηττήθηκε με 2-1 από την Ανόρθωση και έδειξε ότι χρειάζεται σκληρή δουλειά αλλά και μεταγραφική ενίσχυση.

Η «Ένωση» πραγματοποίησε κακή εμφάνιση, έδειξε προβλήματα σε άμυνα και επίθεση και δέχτηκε δύο γκολ από τους Μακρή (35’) και Ντλόβου (51’ πεν.).

Οι «κιτρινόμαυροι» δημιούργησαν ευκαιρίες με το… σταγονόμετρο και σε μία από αυτές κατάφεραν να μειώσουν με πλασέ του Γροντή (82’) για το τελικό 2-1.

Η απουσία του Βάργκας επηρέασε για ακόμα ένα παιχνίδι την ομάδα του Τραϊανού Δέλλα, η οποία ήταν προβλέψιμη και κατάφερε να γίνει απειλητική μόνο στο τελευταίο δεκάλεπτο, όπου εκτός από το γκολ, είχε δύο καλές στιγμές από στημένες φάσεις.

Να σημειωθεί πως η ΑΕΚ θα μπορούσε να τελειώσει το παιχνίδι με εννέα παίκτες, αφού στην φάση του πέναλτι αποβλήθηκε ο Λαμπρόπουλος (τον αντικατέστησε ο Τζανετόπουλος αφού πρόκειται για φιλικό), ενώ στο 19’ ο Τζεμπούρ έριξε κλωτσιά στον Μπρούνο μετά από σκληρό μαρκάρισμα του τελευταίου και τη γλίτωσε με κίτρινη κάρτα




Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

34 σχόλια:

στις 03/08/2015 00:38
geia sou djebour alani

στις 03/08/2015 01:02
Δεν πειράζει ρε ΑΕΚΑΡΑ!Να θυμάστε ένα πράγμα.Εμείς οι ΠΑΟΚτσήδες είμαστε μαζί σου.Μόνο με διάθεση θα νικηθεί η παράγκα,ο Κόκκαλης,ο Μαρινάκης,ο χουλιγκανισμός,ο Τσουκαλισμός και η "τάση των νταήδων".

στις 03/08/2015 01:39
Krima

στις 03/08/2015 02:07
Me roster san tou astera kai tou atromitou den pame pouthena

στις 03/08/2015 09:46
ta filika de mou lene tipota....exw omades na petane sta filika kai meta papala...synythws opoios petaei twra argotera sernetai.otan xekinisei i koursa milame

στις 03/08/2015 10:08
Γεια σου ρε Τζεμπουρ !!! Εμ φυσικα ο Μαρινακης του τα ειχε ξεκωψει αυτα ... Αλλα τωρα ειναι προεδρος ο φιλος του ο Μελλισανιδης και εχει το ελευθερο

στις 03/08/2015 10:33
twra tha anevi o aris mas tha kani koskino

στις 03/08/2015 10:55
Ο Άρης δε θα ανέβει.Δεν πήρε την πρώτη θέση στον όμιλο του κι έτσι μένει Γ´.Να υπενθυμίσω όμως πως αν ανέβει κατηγορία θα τον ανεβάσει ο χοντρός.Κι αν ανεβεί πάλι για παραμονή θα παλεύει γιατί δε θα έχει την ομάδα για κάτι περισσότερο.Πολύ φοβάμαι όμως πως θα ανέβει και θα μείνει (αν κι εγώ θέλω η κατηγορία να έχει πολλές ομάδες από Θεσσαλονίκη) γιατί είναι παράρτημα του χοντρού.Ο Ηρακλής αν και θα έχει ως στόχο την παραμονή εγώ θα θέλω να μείνει στην Ά έστω κι αν τερματίσει στη 13η θέση.

στις 03/08/2015 10:56
kalo

στις 03/08/2015 13:45
arxisate ta diplotsipoyka poytanes

στις 03/08/2015 15:05
"Arthur_2015" από πού κι ως πού ο Μελισσανίδης είναι κολλητός του Μαρινάκη;Θα'ρθει ο "τίγρης" στην Ά και θα συνεργαστεί με Σαββίδη,Αλαφούζο και Κωστούλα και θα δει μετά ο χοντρός.

στις 03/08/2015 15:51
Για την επιστροφή του στην ΑΕΚ και τις σχέσεις του με τον Δημήτρη Μελισσανίδη: «Η ΑΕΚ είναι μια ομάδα την οποία ξέρω καλά και με ξέρει καλά. Γνωρίζω εδώ και καιρό τον πρόεδρο και τον θεωρώ πλέον φίλο μου, που μου ζήτησε να επιστρέψω. Έτσι, δεν μπορούσα να του αρνηθώ και αποφάσισα να παίξω ξανά στην ομάδα», είπε αρχικά ο Τζεμπούρ.

στις 03/08/2015 17:15
Με τη σειρά του ο Μητσοτάκης κατονόμασε τους Αριστείδη και Γιάννη Αλαφούζο και τον Σωκράτη Κόκκαλη ως τους κύριους υπεύθυνους για την ανατροπή της κυβέρνησής του: τους Αλαφούζους γιατί είχαν πάρει εγγυήσεις από τον Ανδρέα Παπανδρέου ότι θα σταματήσουν οι διώξεις και οι συνεχείς έρευνες σε βάρος τους αν στήριζαν το ΠΑΣΟΚ με τις επιθέσεις τους στην κυβέρνηση, και τον Κόκκαλη γιατί ήθελε πάση θυσία να μπλοκάρει την σχεδιαζόμενη ιδιωτικοποίηση του ΟΤΕ, του οποίου ήταν τότε ο κύριος προμηθευτής.[5] (βλεπε wikipedia)------------->>>>>ξυπνατε σας κανουν πλυση εγκεφαλου !!!

στις 03/08/2015 17:18
O ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΣΑΜΑΡΑ ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ...ΚΑΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΥΝΕΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΩΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΦΙΛΩΝ....ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣΟΝΟΣ??ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΞΥΓΥΙΑΝΣΗ???

στις 03/08/2015 17:19
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B7%CF%82_%CE%91%CE%BB%CE%B1%CF%86%CE%BF%CF%8D%CE%B6%CE%BF%CF%82#.CE.95.CF.80.CE.B1.CE.B3.CE.B3.CE.B5.CE.BB.CE.BC.CE.B1.CF.84.CE.B9.CE.BA.CE.AE_.CF.80.CE.B

στις 03/08/2015 17:24
Και για αυτο παρελαβε τον ΟΠΑΠ εναντι πινακιου φακης απο τον πρωην Πρωθυπουργο σαμαρα...Μελισσανιδης καλος ανθρωπος θα εξυγιανει το Ελληνικο ποδοσφαιρο ποσα εριξε για να εχει τις πλειοψηφικες μετοχες στον ΟΠΑΠ γνωριζει κανεις???Και τι μεγεθος κερδων κανει ο ΟΠΑΠ σε ενα εξαμηνο??ηδη τα εχει κανει αποσβεση εδω και πολυ πολυ πολυ καιρο ο κυρ μελισσανιδης....Να ποιοι εχουν τα χρηματα που πληρωνετε με τους φορους και εσεις πεινατε...

στις 03/08/2015 17:25
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE%B7%CE%BC%CE%AE%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%82_%CE%9C%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B7%CF%82

στις 03/08/2015 17:27
να και η ιστορια του μελισσανιδη ....ΕΝΑ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΕΦΟΠΛΙΣΤΕΣ...ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΣΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΣΤΟΛΟΥ ΤΟΥΣ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

στις 03/08/2015 17:29
Το ψευδώνυμό που του έχει αποδοθεί είναι "Τίγρης". Συμπεριλήφθηκε για το 2015, στη λίστα του Forbes, με τους 500 πιο πλούσιους ανθρώπους σε ολόκληρο τον κόσμο, με περιουσία 3.4 δισεκατομμύρια δολάρια .[2] Τον Ιανουάριο του 2014 ο Οικουμενικός Πατριάρχης Κωνσταντινουπόλεως Βαρθολομαίος τον τίμησε με το οφφίκιο του Άρχοντα Κουροπαλάτου της Αγίας του Χριστού Μεγάλης Εκκλησίας, τίτλος που δόθηκε για πρώτη φορά από τον 15ο αιώνα.

στις 03/08/2015 17:31
ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ...ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΦΕΡΕ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ???ΤΙ?? ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ??ΑΑΑ ΟΚ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΠΛΑΤΗ.....ΜΑΛΙΣΤΑ

στις 03/08/2015 17:44
Αντι να νατιληφθειτε οτι εδω και δεκαετιες που βρισκονται στο παρασκηνιο ολα αυτα τα μασονικα μουνοσκυλα που μαζεψαν στην κυριολεξια ολα τα χρηματα που δανειστηκε η ΕΛΛΑΣ μαζι με 4 τραπεζιτες και εσυ τωρα μαλακα ΕΛΛΗΝΑ που σου ανεβοκατεβαζαν κυβερνησεις και σε αναγκαζαν να ψηφιζεις αυτο που σου πλασαρε με την πλυση εγκεφαλου ο καθε ΣΚΑι συμφεροντων αλαφουζου...σημερα καλεισαι να πληρωσεις τους φορους υποτιθεται απο την κερδοφορια των επενδυσεων που ειχαν τα προηγουμενα δανεια σου...Και αυτα τα μουνοπανα που εχουν τα λεφτα γιατι καπου πηγαν τα λεφτα που ηρθαν στην χωρα υποδανεισμο ,κατεχουν και τις ποδοσφαιρικες ομαδες στις οποιες εκτος του ΜΑΡΙΝΑΚΗ κανεις πουστης μασονος απο δαυτους δεν εχει βαλει δεκαρα τσακιστη για την ομαδα....ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ...ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΑΤΕ ΠΑΣΟΚ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΡΙΖΑ..... ΕΙΣΤΕ ΒΟΔΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΙΟΣ???ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ Η ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΚΑΙ...ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΙΔΙΩΣ ΕΣΕΙ

στις 03/08/2015 17:45
ΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΑ

στις 03/08/2015 17:57
Ο Μαρινάκης κι ο Κόκκαλης φταίνε περισσότερο απ'όλους.Κι ο "Τίγρης" φταίει κι ο "Tweety" αλλά κι ο Σαββιδάκος.Σίγουρα ο Μποροθρήνος.Πείτε μου ΕΝΑΝ πρόεδρο ομάδας και την ομάδα που έχει της σούπερ λίγδας ή της φούτμπολ λίγδας που να μη φταίει!

στις 03/08/2015 18:16
ΞΥΠΝΑ ΑΣΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΖΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΑΤΤΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΙΑΒΑΣΕ ΓΙΑ ΜΑΣΟΝΕΙΑ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΙΔΗ ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟ ...ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΓΕΡΘΗΤΕ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ....

στις 03/08/2015 18:27
Έχω διαβάσει τόνους και τόνους για μασονία.Ξέρω τα πάντα μη σου πω πως γνωρίζω πως είναι μια μασονική στοά.Όλοι τους κυβερνήσεις ανεβοκατέβαζαν τόσα χρόνια.Αλλά εμείς οι άσχετοι (όχι εγώ) σαν άσχετοι που ήτανε υποστήριζαν δαύτους.

στις 04/08/2015 00:19
xalara einai i eleni louka - impasse

στις 04/08/2015 08:47
O PIOI XAZOS TELIKA EDO MESA EINAI O ANTIHOOLIGANOS ..! KERDIZEIS TO VRAVIO TOU ANIDEOU PAPARA ME MEGALES DIAFORES ..!

στις 04/08/2015 08:49
ANTIHOOLAGANOS KOPSE TA SALIA RE FILARAKI ..! KAI EMEIS 3EROUME NA GRAFOUME PAPAROLOGIES OI OPIES FENONTE ENTIPOSIAKES..! SE SITE PODOSFEROU SXOLIAZEIS FILE MIN TO 3EXNAS..! POU ESI 3EREIS ..! ENA ARXIDI 3EREIS APO MASONIA..! ME TA 5EURA TIS MANA SOU GIA XARTZILIKI POU PERNEIS .>! ELA 3IPNA LIGO KAI SI KAI OLOI ..! ANTE GT EXOUME DIAVASEI TONOUS MALAKIES EDO MESA..!

στις 04/08/2015 19:11
ΠΟια Ελενη Λουκα βρε θυμα που σου εχουν κανει πολτο τον εγκεφαλο τα μμε...ο Μελισσανιδης το γραφει και στην wikipedia επισημα οτι ειναι παρασημοφορημενος με τιτλο Ροδοσταυριτη Μασονου απο τον Πατριαρχη αιντε ξυπνα κακομοιρε πουλα και εξυπναδα:Το ψευδώνυμό που του έχει αποδοθεί είναι "Τίγρης". Συμπεριλήφθηκε για το 2015, στη λίστα του Forbes, με τους 500 πιο πλούσιους ανθρώπους σε ολόκληρο τον κόσμο, με περιουσία 3.4 δισεκατομμύρια δολάρια .[2] Τον Ιανουάριο του 2014 ο Οικουμενικός Πατριάρχης Κωνσταντινουπόλεως Βαρθολομαίος τον τίμησε με το οφφίκιο του Άρχοντα Κουροπαλάτου της Αγίας του Χριστού Μεγάλης Εκκλησίας, τίτλος που δόθηκε για πρώτη φορά από τον 15ο αιώνα.

στις 04/08/2015 19:11
το οφφικιο του Αρχοντα Κουροπαλατου τι ειναι βρε κακομοιρη ξερεις που δοθηκε για πρωτη φορα τον 15ο αιωνα???

στις 04/08/2015 19:16
Στην wikipedia να ξερετε υπαρχει συγκεκριμενη νομοθεσια για να γραψει κανεις ενα υπομνημα η οποια περιλαμβανει ή δικαστικες αποφασεις επισημου κρατους αναγνωρισμενου απο τον ΟΗΕ ή στοιχεια αναγνωρισμενα απο επισημους Εθνικους φορεις κρατους ειτε Εκκλησιας...Δεν μπορεις ο καθενας να μπει στην wiki και να γραψει ενα αρθρο για τον εαυτο του εαν δεν ειναι επωνυμος και δεν συναγει το υπομνημα των κειμενων με συγκεκριμενη νομοθεσια που διεπει την wiki...DHLADH ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΠΩΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΑΣΟΝΟΣ 33ΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟ 5 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΕΙΞΩ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...ΞΥΠΝΑΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΔΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΥΠΟΘΗΚΕΥΣΑΝΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΣΟΝΟΥΣ...ΞΥΠΝΑΤΕ ΖΩΑ ΑΙΝΤΕ ΣΥΦΙΛΙΑΖΟΜΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ

στις 04/08/2015 19:18
*ΑΠΟΔΕΙΞΩ

στις 04/08/2015 19:21
https://makedonomaxos.wordpress.com/2015/01/04/%CF%81%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF%CE%B9-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%B5%CE%BF%CF%85/

στις 04/08/2015 19:21
ΝΑ ΔΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ GOOGLARE ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΟΔΟΣΤΑΥΡΟΙ ΜΑΣΟΝΟΙ....ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.