Νέα «πόρτα» σε Τσέλσι για Στόουνς

Νέα «πόρτα» σε Τσέλσι για Στόουνς



Η Τσέλσι κατέθεσε νέα πρόταση ύψους 35 εκατ. ευρώ στην Έβερτον για την απόκτηση του Τζον Στόουνς, ωστόσο η απάντηση των «ζαχαρωτών» ήταν ξανά αρνητική.

Στο κενό έπεσε και η δεύτερη προσπάθεια της Τσέλσι να αποκτήσει τον Τζον Στόουνς! Μετά την πρόταση ύψους 28 εκατ. ευρώ για τον Άγγλο αμυντικό, οι «μπλε» χτύπησαν ξανά την πόρτα της Έβερτον, προσφέροντας αυτή τη φορά το ποσό των 35 εκατ. ευρώ, ωστόσο η ομάδα του Μέρσεσάιντ δεν έμεινε ικανοποιημένη.

Σύμφωνα με τη «Daily Mail», οι πρωταθλητές Αγγλίας είναι διατεθειμένοι να ανεβάσουν την προσφορά τους μέχρι τα 42 εκατ. ευρώ (30 εκατ. λίρες), ωστόσο το ίδιο δημοσίευμα υποστηρίζει πως η Έβερτον επιθυμεί αυτό το ποσό συν κάποιον ποδοσφαιριστή ως έμψυχο αντάλλαγμα για να παραχωρήσει τον 21χρονο στόπερ.



Ομάδες που αφορά: ΤΣΕΛΣΙ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 29/07/2015 19:10
Ο κούκος δε φεύγει από την φωλιά του (δε το καταλαβαίνει η Τσέλσι)★★★★

στις 29/07/2015 19:11
ειναι πολλα τα λεφτα ρομπερτοοοοο!!!!! αχρηστε προπονητη

στις 29/07/2015 21:32
ειναι πολλα τα λεφτα ρομπερτοοοοο!!!!! αχρηστε προπονητη

στις 30/07/2015 04:31
θα το μετανιωσουν

στις 30/07/2015 10:50
Δωσε και τον Μοουζες

στις 30/07/2015 17:56
Λογικά και φέτος η Τσέλσι θα το σηκώσει.Μακάρι δηλαδή.Δυνατές ομάδες στην Αγγλία είναι η Τσέλσι,η Γιουνάιτεντ και η Άρσεναλ λίγο πιο κάτω βρίσκονται η Γουέστ Χαμ και η Μάντσεστερ Σίτι με τους δεύτερους να είναι λίγο πιο καλοί από τους πρώτους.Στο ίδιο επίπεδο και λίγο πιο κάτω βρίσκονται οι Σουόνσι,Στόουκ,Νιούκαστλ και Άστον Βίλα κι από κει και πέρα όλοι οι άλλοι θα λέγαμε "βράζουν στο ίδιο καζάνι."Ίσως στους πρηγούμενους να βάζαμε και τους "Σπέρς" αλλά αυτοί μάλλον κάπου στη μέση θα τερματίσουν.

στις 30/07/2015 18:26
anti mhpws blepeis kai 2h kathgoria thn Liverpool??

στις 30/07/2015 18:48
Η Λίβερπουλ την Τότεναμ θα τη φάει λάχανο.Η Λίβερπουλ θα τερματίσει γύρω στην 6η-7η θέση και η Τότεναμ κατω απ'τη μέση.Τώρα αν θα σωθεί τελικά δεν το γνωρίζω.

στις 30/07/2015 20:58
θα γινει το deal,ειτε ετσι ειτε αλλιως,οπως και να εχει θα τον παρουν

στις 31/07/2015 01:57
Exete mamisi tin liverpool dosate ton souares pou kontepse propersi na parri to aggliko protathlima

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.