Μένει στη Σούπερ Λιγκ η Κέρκυρα

Μένει στη Σούπερ Λιγκ η Κέρκυρα



Στη Σούπερ Λιγκ θα αγωνίζεται τη νέα σεζόν η Κέρκυρα, καθώς η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκ αποφάσισε να απαλλάξει τους «Φαίακες» από τις κατηγορίες για εικονική μετάβαση των μετοχών της ΠΑΕ.

Με ψήφους 2-1, η Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λίγκας απάλλαξε την ΠΑΕ Κέρκυρα από την κατηγορία της εικονικής μεταβίβασης των μετοχών στον Α. Ίσσαρη.

Αυτό σημαίνει ότι οι «Φαίακες» θα συνεχίσουν να αγωνίζονται στην πρώτη κατηγορία του ελληνικού πρωταθλήματος, ενώ ο Λεβαδειακός και πιθανότατα ο Απόλλων Σμύρνης αναμένεται να ασκήσουν έφεση κατά της απόφασης.

Υπενθυμίζεται ότι η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού είχε εισηγηθεί τον υποβιβασμό της Κέρκυρας, κρίνοντας ότι η μετάβαση των μετοχών στον νυν πρόεδρο της ομάδας είναι εικονική.

Η ανακοίνωση της Σούπερ Λιγκ:


Η Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή πήρε την κάτωθι απόφαση. Αναλυτικά :

Α) ΠΑΕ Α.Ο.Κ: "Κατόπιν της έκθεσης της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού που περιέχεται στο από 2-7-2015 Απόσπασμα Πρακτικού της Επιτροπής αυτής, καλείσθε προς απολογία ενώπιόν μας την 23-7-2015, ημέρα Πέμπτη και ώρα 12.00, σύμφωνα με τις διατάξεις του Παραρτήματος Α΄ του Π.Κ. της ΕΠΟ και του άρθρου 69 του Ν. 2725/1999 όπως οι διατάξεις αυτές ισχύουν σήμερα": Δέχεται τυπικά τις πρόσθετες παρεμβάσεις α) Αθ. Ίσσαρη β) λοιπών μετόχων της πειθαρχικά διωκόμενης ΠΑΕ γ) της ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ.

Απορρίπτει τις πρόσθετες παρεμβάσεις των 1) ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2) ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.

Απαλλάσσει την πειθαρχικώς εγκαλουμένη ΠΑΕ από την αποδιδόμενη σ’ αυτήν κατηγορία κατά πλειοψηφία, ενός μέλους της Πειθαρχικής Επιτροπής έχοντος την άποψη, ότι η εγκαλουμένη ΠΑΕ τέλεσε την παράβαση του άρθρου 69 παρ. 12 του Ν. 2725/99 και πρέπει να της επιβληθεί η ποινή της αποβολής από το Πρωτάθλημα
".



Ομάδες που αφορά: ΚΕΡΚΥΡΑ, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

33 σχόλια:

στις 28/07/2015 22:27
Απιθανο

..

στις 28/07/2015 23:04
Θυγατρική είναι, απαλλάχθηκε σαν την ΜΑΜΑ εταιρία.....

στις 28/07/2015 23:05
ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΚΥΡΑ,ΒΕΡΟΙΑ,ΕΡΓΟΤΕΛΗ,ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ ΚΑΙ ΑΡΗ ΠΟΣΟ ΕΝΕΡΓΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΡΗΝΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ;ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ Ο ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ;ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΡΙΞΟΥΝ.ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.ΕΧΑΣΑΝ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΗΔΗ 2 ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ Ο "ΘΕΙΟΣ" ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΚΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΨΗΛΑ.ΣΤΗ Β' ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΟΜΠΟΤΑΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΑΚΟΣ ΣΤΗ Γ' ΕΥΧΟΜΑΙ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΚΕΡΚΥΡΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΞ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.ΑΝ Ο "ΤΙΓΡΗΣ" ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΙΩΣ...

στις 28/07/2015 23:24
λιγα τα λογια σας για την κερκυραρα

στις 28/07/2015 23:41
antihooliganos ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗ.ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ.ΚΑΤΙ ΣΑΝ Ι4 ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 10 ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ 200 ΧΡΟΝΙΑ.

στις 28/07/2015 23:42
ante gamiuite lagi aekakia paokakia

στις 29/07/2015 00:27
antihooliganos φιλε δεν ξερω τι αισθηματα τρεφεις για την απολλωναρα οπως λες αλλα μην ξεχνας οτι και αυτη ειναι ενεργο παραρτημα του βαζελου γι'αυτο αλλωστε δεχτηκε πολεμο την περσινη σεζον

στις 29/07/2015 00:51
Θέλω κάποιον από κάτω για παράδειγμα εσύ "cristianoronaldo852" ή εσύ "bookadoros" κάποιος τέλος πάντων να μου γράψει μια λίστα με τους δορυφόρυος του ΟΣΦΠ,δίπλα μια λίστα με τους δορυφόρυος του ΠΑΟ,παρδίπλα μια λίστα με τους δορυφόρυος της ΑΕΚ κι ακόμη παραδίπλα μια λίστα με τους δορυφόρους του ΠΑΟΚ έτσι ώστε να καταλάβουμε τι παίζεται πίσω από την πλάτη μας.Κι εμείς οι ΠΑΟΚτσήδες να υποστηρίζουμε τα παραρτήματά μας.

στις 29/07/2015 01:00
Όποιος αναλάβει αυτό που ζήτησα θα ήθελα να γράψει και για ομάδες Β' και Γ' Εθνικής.Ψάξτε τις ομάδες που παίζανε πέρσι Α',Β' και Γ' Εθνική κι αυτές που θα παίζουν φέτος και γράψτε μου μια λίστα για όλες.Αν γίνεται να μη λείπει ούτε μία.Λέω εάν!Από τη φετινή και την περσινή σούπερ λίγδα (Ά Εθνική) να μη λείπει ούτε μισή όμως.Το θέμα με ενδιαφέρει!

στις 29/07/2015 01:35
Γαυρος αρηθ μαζι για.παντα

στις 29/07/2015 02:30
Parasthmata olumpiakou:Πανιώνιος Βέροια ΠΑΣ Γιάννινα Πλατανιάς ΟΦΗ Εργοτέλης

στις 29/07/2015 10:12
ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΒΑΝΤΖΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ) ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ Ο ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΤΟ 2015-2016.ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΣΕΙΡΑ ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ.

στις 29/07/2015 10:56
"bookadoros" έτσι όπως είναι τα πράγματα τα λες.Μπράβο σου!Μόνο να μην έβριζες και θα ήσουν σούπερ!Ξεχνάς κι άλλα παραρτήματα:Πανιώνιο,Ολυμπιακό Βόλου,Ατρόμητο κι Αστέρα Τρίπολης.Είναι δορυφόροι του χοντρού.Από κάτω θα σου γράψω μια λίστα με αρχιθυγατρικές του ΟΣΦΠ:

Οι αρχιθυγατρικές ομαδούλες του:Άρης,Εργοτέλης,Λεβαδειακός,Πλατανιάς Χανίων,Βέροια,Πανιώνιος,Κέρκυρα,Ολυμπιακός Βόλου,ΠΑΣ Γιάννινα,Σκόντα Ξάνθη,ΑΕΛ Καλλονής,Αστέρας Τρίπολης,Ατρόμητος,Αιγάλεω,Ιώνικος.

στις 29/07/2015 12:16
Α επίσης στις σρχιθυγατρικές ομαδούλες του Βαγγέλα εντάσονται και οι:Ακράτητος,ΑΟ Καβάλα και Αήττητος.Ο μεγαλύτερος όμως δορυφόρος του χοντρού είναι ο Άρης.Γι'αυτό εξ άλλου τον έβαλα και πρώτο πρώτο στη λίστα των θυγατρικών ομαδούλων!ΔΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΧΟΝΤΡΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ!Ο "ΘΕΙΟΣ" ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΙ ΑΝ ΠΕΣΑΝΕ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΕΙ Ο "ΘΕΙΟΣ".ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΣ" ΜΑΣ!

στις 29/07/2015 17:03
ΦΙΛΟς ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΕΜΑς ΒΓΑΛΕ ΜΑς ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΟΥ

ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΔΕ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ Κ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΔΑ

στις 29/07/2015 17:08
Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΜΑΤς ΕΡΓΟ ΜΕ ΓΑΥΡΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ Η΄ΟΧΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ

Κ ΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΩ 3 ΠΟΥΤΣΕς ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΙΟς ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ??

στις 29/07/2015 17:16
ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ 3-0 ΜΕ ΤΟ ΓΑΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΒΕΡΟΙΑ Κ ΝΑ ΘΑΝΕ ΠΟΙΝΕς Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΠΑΡΑΓΚΑ ΤΟΥς

ΤΟΣΟ ΣΧΕΤΙΚΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ

στις 29/07/2015 18:04
ΦΑΝΕ**

στις 29/07/2015 18:34
Ωραία η πλάκα "babapsy".Ο καθένας ότι να'ναι λέει.Αυτά άλλες ομάδες τα έκαναν.Η ομαδούλα σου ψήφισε υπέρ της Βέροιας.Ο προεδράκος σας έλεγε:"Η Βέροια να μείνει και να πέσουν οι γ... Απόλλωνας και Πάνθραξ" αν θυμάσε καλά.Αλλά θα μου πεις σε συμφέρει να ψηφίσεις κατά της Βέροιας;Και μόνο που σας δώσανε 3 ολόκληρους βαθμούς στη Βέροια στις 7 Μαρτίου (0-1) για να μείνετε κάτι που δεν καταφέρατε δείχνει πόσο χάλια είστε.Τον λατρεύετε τον χοντρό.Σε εσάς έπαιζε.Κι όχι δεν είστε ιστορική ομάδα σαν τους πανάξιους συμπολίτες σας.Που με το αιώνιο αφεντικό σας και το χωρίο του το άλλο απ'τα Χανιά είχατε κάνει σχέδιο από 2 χρόνια πριν για να ρίξετε το μεγαλύτερο σύλλογο της Κρήτης.Άσε που έχει έρθει στην ομαδούλα σας και συζητούσε με τους λιγοστούς οπαδούς σας.Ο πρόεδρός σας κάποτε ήταν μέτοχος του ΟΣΦΠ.Είναι 3ος ή 4ος ξάδερφος του χοντρού.Με το γαύρο "κλείσατε τα χέρια" από την αρχή.Με τον ΠΑΟΚ και με τον ΠΑΟ θυμηθήκατε να παίξετε όπου και παίξατε καλύτερα κι από Ρεάλ ενώ με το γαύρο χειρότερα κι

στις 29/07/2015 18:36
ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ.Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΠΕΟ,ΨΩΜΙΑΔΗ,ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ,ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ,ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ,ΚΟΜΠΟΤΗ ΚΑΙ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ ΗΣΑΣΤΑΝ,ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.ΒΡΕ ΔΕ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ;Γ' ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ!

στις 29/07/2015 18:39
ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΔΑ.ΠΡΩΗΝ ΜΕΤΟΧΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΑΤΕ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΑΝ ΤΗ ΡΕΑΛ.ΜΕ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ 2-1.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕ ΚΟΜΠΟΤΗ ΚΑΤΣΑΤΕ ΚΑΙ ΧΑΣΑΤΕ (0-2).ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΣΕΙΣ ΚΙ Ο "ΚΟΜΠΟΤ" ΣΤΗ Β' ΘΑ ΕΙΣΤΕ.ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΤΕ Γ'.ΑΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ.

στις 29/07/2015 18:43
ΠΑΡΑΓΚΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

στις 29/07/2015 19:30
ΟΠΩς ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΑ ΛΕς ΦΙΛΟς

ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟς ΠΟΛΥ ΛΙΓΟς ΓΙΑ ΝΑ ΜΑς ΠΡΟΣΒΑΛΕΙς ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΥς Κ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟς ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙς ΕΣΥ ΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΕς ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ 1929 ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ

ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΟΝ ΟΦΗ ΠΟΥ ΟΝΤΩς ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥ ΛΕς ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟς ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΣΟΡΙ

ΑΜΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙς ΤΑΙΝΙΕς ΤΖΕΙΜς ΜΠΟΝΤ Κ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙς ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΕΣΥ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς ΝΙΚΕς ΗΤΤΕς ΤΟΥς ΞΕΡΕΙς ΠΟΙΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΠΟΙΟΥς ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑΑ

ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΒΑΡΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ Κ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΑς ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩς ΑΣΧΕΤΟς ΠΑΝΤΩς

στις 29/07/2015 19:32
Γ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΦΕΤΟς Κ ΣΤΗ ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΜΑς ΟΛΗ ΤΗ ΣΕΖΟΝ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ Κ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΞΕΡΕΙς ΕΣΥ ΑΠ ΑΥΤΑ

στις 29/07/2015 21:57
συμφωνα με babapsy ..Δεν τιθεται τετοιο θεμα ουτε καν προς συζητηση απο τις ομαδες που εγραψαν για δηθεν παραρτηματα οι διαννουμενοι μας αντιχουλιγκαν και ζιμπαμπου ή ζιμπαμπιλε πως διαολο τον λενε τον αθεοβοφο καστανοπολη (ακου εκει ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ φιλε Zigabigoule τι ναρκωτικα παιρνεις??αν τιθεται για ομαδα σημερινη παραρτημα του ΟΣΦΠ εκει πεσατε μεσα μονο στον Πλατανια ουτε αρης μητε κερκυρα μητε πανιωνιος...Παναθηναικος να μου πεις εκει ναι θα συμφωνησω...αιντε ασχετοι μην γραφετε ασυναρτησιες και ανακριβειες και δεν ξερετε που σας πανε τα τεσσερα (4) γιατι γελαμε οταν σας διαβαζουμε...

στις 29/07/2015 21:58
συμφωνω* με babapsy

στις 29/07/2015 22:01
o bookadoros maw εγραψε για Γιαννενα και Ξανθη...απιστευτοι γνωστες της Ελληνικης ποδοσφαιρικης πραγματικοτητας...ρε συ bookadore σταματα να γραφεις εδω μεσα ρε αδερφακι και τραβα για κανενα καφε να ξελαμπικαρεις με τιποτα φιλους σου...και αν δεν μπορεις για καφε τραβα για κανενα ψαρεμα ρε αδερφε...το εχεις παρακανει με αυτα που γραφεις οταν σε διαβαζω παιρνω παντοτε ποπ κορν χαχαχαχαχαχαχα

στις 29/07/2015 22:17
ΠΕς ΤΑ ΡΕ ΣΥ ΜΠΕΝΙ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΟΥΝΕ ΓΑΥΡΟ Κ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΦΛΟΥΜΠΕς ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΗ ΚΑΡΑΜΕΛΑ Κ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΝΕ ΟΛΕς ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΓΚΕς ΕΚΤΟς ΑΠ ΤΙς ΠΑΡΘΕΝΕς ΤΙς ΔΙΚΕς ΤΟΥς

ΜΑ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑ ΤΑΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟςς

στις 29/07/2015 22:34
ΕΣΕΙς ΦΤΑΙΤΕ ΑΛΕΞ ΠΟΥ ΔΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΧΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΚΥΠΕΛΟ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΧΟΝΤΡΟς ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΘΑ ΕΦΤΑΝΑΝ

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 30/07/2015 01:01
Εσείς που λέτε για πανιώνιους κ πας γιάννενα οτι δεν χονεύουν τον γαύρο... έχετε ρωτήσει τη γίνεται κ στη Λιβαδεία??Λοιπόν,ή είστε πολύ χαιβάνια και λέτε οτι σας συμφέρει ή κοιτάτε μόνο αυτά που θέλετε...έτσι για να ξέρετε τη γίνεται,ο σύνδεσμος του Λεβαδειακού είναι αυτός που δεν γούσταρει καθόλου κομπότη και μαριδάκη!!κ εδώ και 2 χρόνια δεν πατάει γίπεδο γι'αυτό το λόγο!!

στις 30/07/2015 06:22
ΟΧΙ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΡΕ ΧΑΙΒΑΝΗ ΚΙΟΛΑς ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΒΑ ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΙΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

ΑΜΕΣΩς ΝΑ ΒΡΙΣΕΙς ΖΩΟ Ε ΖΩΟ

στις 30/07/2015 17:46
Α μπα δεν έχετε σχέση.Αυτοί δε σας δώσανε βαθμό (1-1) στη Βοιωτία (όχι 3ποντο γιατί κι αυτοί κινδύνευαν) μπας και σωθείτε οι δυο σας και πέσει ο Πάνθραξ;Μετά στο Ηράκλειο δεν τους δώσατε το παιχνίδι για να σωθούν (0-2);Έτσι κι αλλιώς εσείς είχατε ήδη πέσει.Και θέλανε 4 γκολ διαφορά για να σωθούν.Τώρα και οι 2 στη Β'.Το χοντρό οι του Λεβαδειακού και το φιλαράκι του τον Κομπότη τους λατρεύουν.Δεν πατάνε επειδή Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΩΝΕΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.Τον Λεβαδειακό και τον Εργοτέλη τους ανέβασε για πρώτη φορά ο "Θείος" το 1987 και 2004 αντίστοιχα.Το μεγαλύτερο παράρτημα του χοντρού όμως είναι με διαφορά από τα υπόλποιπα ο Άρης.

στις 30/07/2015 21:45
babapsy vlaka,asxolise den asxolise sta arx...ia mas!!mia zwh pelaths eisai!! kala esy antihooliganos,pare mia petra desth sto laimo kai pese sth thalassa...pou ksereis kiolas ti ginetai k an goustaroume ton kompoth k ton xontro sth libadeia ilithie!!hkseres kai th ginotan to 1987 k pws anebikame,pou den hsoun oute sperma sta arx...ia tou patera sou, ypokeimeno na poyme!!gia ayto tha eiste mia zwh sth fapa sthn skouproliga!!ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΑΡΑ ΡΕΕΕ!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.