Έχασε την υπόθεση ο Μελισσανίδης, εκτός κουπονιού η ΑΕΚ

Έχασε την υπόθεση ο Μελισσανίδης, εκτός κουπονιού η ΑΕΚ



Με ψήφους 4-3 η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού έκανε αποδεκτή την καταγγελία της ΠΑΕ Ολυμπιακός για ασυμβίβαστο στη σχέση ΑΕΚ-Δημήτρη Μελισσανίδη με τον ΟΠΑΠ και πλέον η «Ένωση» δεν μπορεί να συμπεριληφθεί στα κουπόνια του ΟΠΑΠ.

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης βρέθηκε για περίπου μια ώρα στα γραφεία της ΕΕΑ, ωστόσο τα όσα κατέθεσε σχετικά με την καταγγελία του Ολυμπιακού, που αφορούσε στη σχέση του με την ΠΑΕ ΑΕΚ και τον ΟΠΑΠ, δεν έπεισαν την επιτροπή.

Με ψήφους 4-3, η καταγγελία του Ολυμπιακού θεωρείται βάσιμη αφού η ΕΕΑ αναγνώρισε τη διοικητική σχέση του Δημήτρη Μελισσανίδη με την ομάδα. Η επιτροπή δέχθηκε πως ναι μεν δεν είναι μέτοχος, ωστόσο θεωρεί πως είναι ο άνθρωπος που ασκεί διοίκηση.

Αυτό σημαίνει ότι η ΑΕΚ δεν θα συμμετέχει στο κουπόνι του ΟΠΑΠ την προσεχή περίοδο, ενώ ενδεχομένως να της επιβληθεί και κάποιο πρόστιμο.



Ομάδα που αφορά: ΑΕΚ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 28/07/2015 15:14
Στα αρχιδια μας

στις 28/07/2015 15:19
Χασαμε κατι ωραιες ισοπαλιες... κριμα

στις 28/07/2015 15:58
malakia

στις 28/07/2015 16:05
sto kolosas

στις 28/07/2015 17:09
sta arxidia mas

στις 28/07/2015 18:50
Prostimo gia pio logo?

στις 28/07/2015 20:00
ΑΙΣΧΟςςς ΘΑ ΒΓΑΖΑΜΕ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΥΣΙΑς ΤΗ ΚΟΒΩ ΦΕΤΟς ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ

στις 28/07/2015 20:56
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ Η ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΛΑΣΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ!!!!!ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥΛΑ ΕΛΑ ΞΑΝΑΚΛΑΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΦΡΑΓΚΟΚΟΤΑ

στις 28/07/2015 23:57
prostimo logo oti eisaste malakes ante gia

στις 29/07/2015 02:40
Gayroi gamw thn mana sas!!!pelates tha eiste k fetos mounia apluta...vromisate thn ellada k gamate to elliniko prwtathlima!!!

στις 29/07/2015 12:21
Έχει δίκιο ο "angel1984".Κανονικά ο Μελισσανίδης μπορεί να κάνει ένα τεράστιο διπλό στο Καραισκάκης και να πάρει άνετα το πρωτάθλημα.Θα τον αφήσει ο χοντρός που έχει κάνει την παράγκα ουρανοξύστη;Δεν το νομίζω!

στις 29/07/2015 12:55
antihooliga...den ton xereis kala ton melisanidi...kathe agwnistiki o diaititis pou sfirizei aek tha ta kanei panw tou...milame gia megalo kampalero den einai oute tweety oute savvidakos...ton xontro tha ton skisei.to thema eiai na xwthei kai aytos sta koza pou idi ta xei o xontros...egw panathinaikos eimai kai sou lew pws kai sy kai gw ta paparia mas tha doume ai fetos.o xontros tin aek fovatai diladi ton melisanidi

στις 29/07/2015 13:06
Δηλαδή ο "Τίγρης" τον οποίο λατρεύω θα κάνει διπλό στη Λεωφόρο και στην Τόυμπα;

στις 29/07/2015 13:07
Θα χωθεί στα κόζα όμως;ΜΑΚΑΡΙ!

στις 29/07/2015 13:15
NA PAREI FORA APO TA ANW GRASIDIA KAI NA MAS KLASEI TA ARXIDIA

στις 30/07/2015 16:19
oloi oi olumpiakoi einai k poutanas gioi!! sixamenh omada!!! ahdiasame.. poso akoma...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.