Παίρνει Τσαγκλαγιάν ο Ολυμπιακός (video)

Παίρνει Τσαγκλαγιάν ο Ολυμπιακός (video)



Σε συμφωνία με την Καϊσέρισπορ για την απόκτηση του 19χρονου επιθετικού, Ογουλτζάν Τσαγκλαγιάν ήρθε ο Ολυμπιακός, σύμφωνα με τις πληροφορίες. Έρχεται στην Αθήνα για υπογραφές ο παίκτης.

Μόνο οι λεπτομέρειες φαίνεται ότι απομένουν προκειμένου ο Ογουλτζάν Τσαγκλαγιάν να θεωρείται παίκτης του Ολυμπιακού. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «ερυθρόλευκοι» ήρθαν σε συμφωνία με την Καϊσέρισπορ για τον 19χρονο Τούρκο επιθετικό, ο οποίος αναδείχθηκε καλύτερος νέος ποδοσφαιριστής στο φετινό πρωτάθλημα της χώρας.

Ο νεαρός επιθετικός σημείωσε 5 γκολ και 2 ασίστ σε 22 παιχνίδια πρωταθλήματος και είναι διεθνής με τις μικρές εθνικές ομάδες της Τουρκίας. Για τον Τσαγκλαγιάν ενδιαφέρθηκε και η Άστον Βίλα, ωστόσο όπως όλα δείχνουν ο παίκτης θα φορέσει τα ερυθρόλευκα.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, το κόστος της μεταγραφής θα φτάσει τα 2 εκατ. ευρώ, ενώ ο ποδοσφαιριστής, που αναμένεται τις επόμενες μέρες στην Αθήνα, θα υπογράψει τριετές συμβόλαιο με ετήσιες αποδοχές ύψους 400-450 χιλιάδες ευρώ.

Update: Λίγη ώρα μετά, οι ερυθρόλευκοι διέψευσαν τις πληροφορίες πως υπάρχει συμφωνία με την Καϊσέρισπορ και ότι η μεταγραφή είναι «κλεισμένη».




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 26/07/2015 17:37
Χααχχαχαχαψαχαχ

στις 26/07/2015 17:37
Χαχαχαχαχαχααχαχ

στις 26/07/2015 17:40
Παιχταρας ε? Σας εταξε μιραλας και σας εφερε τσακλαμαν ή οτι τελος παντων ειναι

στις 26/07/2015 17:41
ΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΙΣ Ρ? ΤΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ Ρ?

στις 26/07/2015 17:47
ΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΒΕΜΕΡ ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟ

στις 26/07/2015 18:02
Kalos fenete..Kati tetious o xontros san profiterol tous vl$p$i.

στις 26/07/2015 18:04
kanei oikonomia o xontros me ti lefta tha agorazei tsigara sth fulakh

στις 26/07/2015 18:12
Δεν το αξίζει το πρωτάθλημα ο χοντρός και το καφενείο του.Αλλά λόγω ΧΟΥΝΤΑΣ θα το πάρει διστυχώς ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ!

στις 26/07/2015 20:15
gia anapliromatikos einai re paidia.Me opsion na ton poulisoun akrivotera.Tha deixei an einai kalos

στις 26/07/2015 20:22
Thymizei poly ton arda turan!Xamena kormia tetoies kiniseis kanoun oles oi megales omades alla ti xerete eseis apo megales omades xexexe...Kalyteros neos stin tourkia,endiaferthike kai i aston villa alla apo tin stigmi pou mpike sfhna o yperprwtathliths olympiakos,mia omada me evrwpaikes diakriseis metatrapike se typiki diadikasia i metagrafi tou sto limani.Ws twra oi kiniseis tou proedrou fainontai kales,menei telika na doume an tha erthei o pextaras hernani gia na symplhrwsoume mia epithesi fwtia parakalw kai stin synexeia na vroume dyo kalous stoper gia na oloklirwthei to roster.Vaggela proxwra!

στις 26/07/2015 22:56
mas exete zalisi ta arxidia ti omada eisaste karakoizides alos real alos inter alos milan emis eimaste olimpiakoi to leme kai sas gamame

στις 26/07/2015 22:58
trepeste na grafete stin ellada ti omades eisaste potsa pali kai fetos

στις 26/07/2015 23:02
gamame esas kai tis omade sas alodapi toy koloy

στις 26/07/2015 23:33
ΒΡΕ ADMIN ΛΑΘΟΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΓΛΑΝΑΡΙΑΝ.ΑΝΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΓΑΒΡΟΙ ΣΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ.

στις 26/07/2015 23:36
lazo66 ΜΗΝ ΓΑΜΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΟΨΟΛΙΑΣΕΙΣ.ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΟΓΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΜΕΝΟ.

στις 26/07/2015 23:37
Λαζο ΠΟΛΥ ΓΑΜΑΣ Ρ ΦΙΛΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ? Ή Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΓΚΟΥΡΙΟΤΗΣ. ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ

στις 27/07/2015 00:10
lazo den imaste ellines gia ayto iostiriazume xenes omades problem ppou imaste aggloi galloi portogaloi ispanoi italoi esi katse edo stin elladitsa na pethanis apo tous limous

στις 27/07/2015 00:38
Γειά σου ρε Αρία Ευρωπαίε!!!!!!!!!!!!!!!!!Για τον πέο είσαι...

στις 27/07/2015 01:14
Αριας ειπες μαλακια...

στις 27/07/2015 01:16
Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ Π ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΧ ΚΙΝΕΖΟΙ. ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ

στις 27/07/2015 12:34
eiste kai oi 2 kakomathimena agamita paidia apla..tha erthei kai h ora sas kai tha sovareftite kapote

στις 27/07/2015 14:01
Συμφωνώ με τον "t4sos".Έλληνες είμαστε!Τί είμαστε;Εσύ όμως "sfairoulis" δε θα λες και πολλά-πολλά γιατί είδαμε και το σωματείο σας,την ομαδούλα σας,τα όλα όσα έκανε όλα αυτά τα χρόνια.Που με το χοντρό ο προεδράκος σας πέρσι κάνανε σχέδιο να ρίξουνε τους συμπολίτες σας τους άξιους και καθαρούς που ο ΠΑΟΚ φρόντισε για να ανέβουν στην Ά Εθνική.Που θεωρείτε πως έχετε και ιστορική ομάδα με κόσμο και φανατισμό.Και να θεωρείτε πως έχετε μεγαλύτερη ιστορία από τους συμπολίτες σας που τόσα χρόνια τρώνε στη μάπα διαιτησίες του Μπέου.Που με το ρόστερ που διέθεταν πέρσι τέτοιον καιρό θα μπορούσανε να παίζουν φέτος στο Europa League πολύ άνετα.Και η ομαδούλα σου με μέσον βγήκε 5η τη σεζόν 2010-2011.Το 0-4 στο ΟΑΚΑ το ξεχνάς;Το 0-1 στη Λεοφώρο;ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΚΕΨΗΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!

στις 27/07/2015 14:04
"arias34567" θα'πρεπε αν ντρέπεσαι μόνο αυτό σου λέω!ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ!

στις 27/07/2015 20:07
ενταξει ρε παιδια αφηστε τους παοκτζιδες τους βαζελους και τα χανουμια να κοροιδευουν.Αντι να ασχοληθουν με τα καφενεια τους ασχολειται με τον ολυμπιακο...Κριμα που το πρωταθλημα θα το παρει παλι ο οσφπ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.