Έσωσαν Τούρκο φίλαθλο οι γιατροί του Ολυμπιακού

Έσωσαν Τούρκο φίλαθλο οι γιατροί του Ολυμπιακού



Σοκαριστικές στιγμές έξω από το γήπεδο που διεξήχθη ο αγώνας του Ολυμπιακού με την Φενέρμπαχτσε, καθώς φίλαθλος της τουρκικής ομάδας έπαθε κρίση επιληψίας και σώθηκε από το ιατρικό τιμ των «ερυθρόλευκων».

Σοκ προκάλεσε η κατάρρευση του Τούρκου φιλάθλου έξω από το γήπεδο στο οποίο διεξήχθη ο αγώνας του Ολυμπιακού με την Φενέρμπαχτσε. Ο φίλαθλος της Φενέρ έπαθε κρίση επιληψίας, ωστόσο για καλή του τύχη κοντά του βρίσκονταν το πούλμαν του Ολυμπιακού (δεν υπήρχε ασθενοφόρο).

Οι γιατροί των «ερυθρόλευκων» προσέφεραν τις πρώτες βοήθειες και έσωσαν τη ζωή του Τούρκου φιλάθλου, ο οποίος μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο. Στο σημείο μαζεύτηκαν αρκετοί συμπατριώτες του οι οποίοι χειροκρότησαν θερμά το ιατρικό τιμ του Ολυμπιακού.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
3.853.501.651.601.901.831.161.12
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.252.002.151.452.10
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.902.6010.00

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 21/07/2015 23:59
ΠΑΝΩ ΑΠ"ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! Κ ΟΠΟΙΟΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ......................

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΣΦΠ.

στις 22/07/2015 00:00
O marinakis me thn preza p poulaei skotwnei 18xronous.. Tespa bravo tous

στις 22/07/2015 00:02
axxaaxxaxxaaxxaxaax skotoni 18xronous me ti preza kleoo

στις 22/07/2015 00:07
Poso to gramario mporoume na mathoume?

στις 22/07/2015 00:10
15-25 η κανναβη

• Από 1 κιλό καθαρής ηρωίνης με κόστος παραγωγής 200 ευρώ παράγονται 7 κιλά νοθευμένης ηρωίνης με περιεκτικότητα 15%, τα οποία στην τελική κατανάλωση αποδίδουν 280.000 ευρώ (7 κιλά ή 7.000 γραμμάρια Χ 40 ευρώ το γραμμάριο = 280.000 ευρώ). Συνεπώς, η νοθευμένη ηρωίνη αυτής της περιεκτικότητας διακινείται με μικτό ποσοστό κέρδους 1.400%.

στις 22/07/2015 00:11
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ

στις 22/07/2015 00:12
η κοκαΐνη πωλείται 40.000-45.000 ευρώ το κιλό. το γραμμάριο φθάνει να κοστίζει 70-100 ευρώ.

στις 22/07/2015 00:15
Πιές καμιά ψιλή και ηρέμησε....

στις 22/07/2015 00:24
γαμω την ομαδα σου πουστη οποιος σας γαμαει γαυρος ειναι ρε

στις 22/07/2015 00:43
αριας θα φας ντιλιτ ,εχεις καταντησει ανυποφορος

στις 22/07/2015 01:16
ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΝΘΡΩΠΙΑ RESPECT ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΠΡΩΣΩΠΟΥΣΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ RESPECT ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΟΠΑΔΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ

στις 22/07/2015 01:22
mpravo sto iatriko epiteleio tou osfp....axioi epainou ta paidia.ayto einai to megaleio tou podosfairou

στις 22/07/2015 01:44
αυτο υα λςη ολα ιτνα εισε ανθροπος μαρινακι δοξα και τιμη σε αυτους που σε υπερετουν

στις 22/07/2015 01:50
Kamariza ελληναρα !! Τα ελληνικα σου σκοτωνουν!!

στις 22/07/2015 02:43
βρε μαλακες τι εσωσαν και μαλακιες? που ζειτε? ο αδερφος μου ειναι χρονια επιληπτικος, εχω μιλησει με δεκαδες γιαρους..σπανια να πεθανει καποιος απο επιληψια. το πιο επικινδυνο ειναι μηπτως κατα τη διαρκεια της πτωσης χτυπησει το κεφαλι του. μετα απλα πρεπει να τον βαλεις πλαγια με το κεφαλι σε ορθια θεση με το κεφαλι ορθιο(οπως στην φωτο)

στις 22/07/2015 02:43
*μπραβο σ αυτους που βοηθησαν!!!!

στις 22/07/2015 08:26
priso ok...taso exo klapsi

στις 22/07/2015 10:12
Mono organomeno t poa dn tha eswza tha to pataga kiolas t skouliki

στις 22/07/2015 14:39
just4yu eimai noshleyths,,mporeis na pe8aneis apo epilipsia ean gyrisei h glwssa sou

στις 23/07/2015 01:37
Πολλά ΜΠΡΑΒΟ

στις 23/07/2015 15:04
bravo sto iatriko team tou olympiakou

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.