Στα ερυθρόλευκα ο Γούτας

Στα ερυθρόλευκα ο Γούτας



Παίκτης του Ολυμπιακού είναι και επίσημα ο Δημήτρης Γούτας. Ο Έλληνας αμυντικός πέρασε με επιτυχία τις ιατρικές εξετάσεις και υπέγραψε συμβόλαιο με τους «ερυθρόλευκους». Ανακοινώνεται ο Πάρντο.

Ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Δημήτρη Γούτα στον Ολυμπιακό. Οι «ερυθρόλευκοι» ήρθαν σε συμφωνία με την Ξάνθη και ο 21χρονος στόπερ υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο.

«Είμαι ενθουσιασμένος που θα αγωνιστώ στη μεγαλύτερη ομάδα της χώρας. Ο Ολυμπιακός είναι μία από τις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης και θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις, για να δικαιώσω όσους με επέλεξαν, αλλά και για να κάνω χαρούμενο τον κόσμο της νέας μου ομάδας. Ανυπομονώ να βρεθώ δίπλα στους συμπαίκτες μου και να αρχίσω τη δουλειά, ώστε να είμαι έτοιμος να προσφέρω στην ομάδα ό,τι μπορώ για να πετύχει τον στόχο της, ο οποίος είναι πάντοτε η κορυφή» δήλωσε ο Γούτας μετά την υπογραφή του συμβολαίου του.

Σειρά παίρνει ο Φελίπε Πάρντο, καθώς η μεταγραφή του έχει μπει σε τελική ευθεία. Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν έρθει σε οριστική συμφωνία με την Μπράγκα και η ανακοίνωση της απόκτησης του είναι θέμα χρόνου.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΞΑΝΘΗ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 17/07/2015 19:15
Και με τετοιους πεχταραδες θα παρει πρωταθλημα...

Ζωη να εχει ο χοντρος

A και καλο.ψοφο.μερκελ που μου εχεις και γενεθλια βουβαλα

στις 17/07/2015 19:47
pesta gamo ti merkelll

στις 17/07/2015 19:48
apo olous aytous pou exi pari mno o pardo axizi h opos oleget tespa kasami roberto mazuaku k aftos tha pezun o chori megalose pados mi perimeneete polla me tetia team oxi gia protathlima dde pate alla gia 5h thesi

στις 17/07/2015 21:37
Ο Ολυμπιακός είναι μία από τις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης ΔΗΛΩΣΕ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.ΚΟΨΕ ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΓΟΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ.ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ.ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΚΙΝΝΕΣ.

στις 17/07/2015 22:27
Θα κριθει απο τα φιλικα στην Τουρκια και απο την μινι προετιμασια στην Ολλανδια

Στο χερι του ειναι να μεινει

στις 17/07/2015 22:47
ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΣΥΝΟΥΣ MVP ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ! ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΑΝΕΙΚΟ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

στις 17/07/2015 23:26
Polu zilia exei pesei re k akoma dn kaname metagrafes fantasou 8elw na dw stis 29 pou erxete o mirallas ti 8a lete paei megalwse k tetoia a re zwa asxoli8ite me tis omaditses sas.... k o goutas tou xronou to kalokairi 8a exei parei metagrafara stoixima

στις 18/07/2015 09:35
Den xero na exete klisi kanan mirallas.

στις 19/07/2015 00:42
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ.ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ.ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΟΛΗ Η ΥΦΗΛΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΓΑΒΡΑΚΙΑ.

στις 20/07/2015 17:39
ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΩΣΤΕ...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.