Νενέ: «Δεν υπογράφω στον Ολυμπιακό»

Νενέ: «Δεν υπογράφω στον Ολυμπιακό»



Την απόφαση να μην υπογράψει στον Ολυμπιακό λόγω της κατάστασης στην Ελλάδα γνωστοποίησε ο Νενέ, μιλώντας σε βραζιλιάνικα δίκτυα.

Πριν λίγο καιρό ο Νενέ είχε αποκαλύψει πως θα συνεχίσει την καριέρα του στον Ολυμπιακό, ωστόσο ο έμπειρος άσος έκανε στροφή 180 μοιρών και άλλαξε την απόφαση του.

Με δηλώσεις σε βραζιλιάνικα δίκτυα, ο Βραζιλιάνος γνωστοποίησε την απόφαση να μην υπογράψει στους «ερυθρόλευκους» λόγω της κατάστασης που επικρατεί στην Ελλάδα:

«Αποφάσισα να μην υπογράψω στον Ολυμπιακό. Υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν είναι ξεκάθαρα. Ξέρω πως η Ελλάδα είναι σε μία μεγάλη κρίση και πως στην Ευρώπη περιμένουν τις εξελίξεις. Ο Ολυμπιακός έχει χρήματα και έχει μεγάλο όνομα, όμως οι πολιτικές και οι οικονομικές εξελίξεις δεν γίνεται να μην σε επηρεάζουν. Ο ίδιος ο σύλλογος με ενημέρωσε πως πρέπει να περιμένουν ώστε να οριστικοποιηθεί η παρουσία της χώρας στην Ευρωζώνη», δήλωσε ο Νενέ.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 15/07/2015 23:42
Αλλα θα έλεγες άμα ερχόταν φιλε

στις 15/07/2015 23:43
ΣΟΥ ΡΙΧΝΩ ΑΚΥΡΟΟΟ !!!

στις 15/07/2015 23:45
Συστελετε παταγωδος σε παλαιας κοπης τελολογικα υπερκοσμια πλατωνικα υψηπετη αετωματα δρασης που αντι συσστελονται ευκρινως με ολα τα συναφη.

στις 15/07/2015 23:45
Οποιος δεν καταλαβε να ανοιξει βιβλιο.

στις 16/07/2015 00:18
Κρίμα

στις 16/07/2015 00:24
abelale k aytos

στις 16/07/2015 01:06
γαυρακια σας βλεπω του χρονου με γιαννιωτα στα εξτρεμ και τσαλδαρη στα χαφ...αντε γειαααα

στις 16/07/2015 01:13
Ouf...pali kala,efyge akomi ena palto apo tin lista...

στις 16/07/2015 01:21
...kai meinan alla tosa

στις 16/07/2015 02:32
AXAXAXAXXA

στις 16/07/2015 10:08
Silipitiria xontre

στις 16/07/2015 12:22
κυριε νενε εμας μας ρωτησες αν σε θελουμε?? μονος σου ειπες ερχεσε και μονος δεν ερχεσε. φακ γιου.. προεδρε φερε τον κεβιν το αλανι!!!

στις 16/07/2015 14:29
Χεστηκαμε που δεν ήρθες.Καλυτερα για εμάς που δε θα έχουμε παίκτη 34 ετών να ξύνει τα αρχίδια του όλη μέρα και να πληρώνεται

στις 16/07/2015 17:45
XAXAXAX to logikosgauros m arese..! ama eisai gauros dn eisai logikos apla man..! xaxaxaxaxaxa sas xalage o nene..! exete kaliterous ;)

στις 16/07/2015 19:16
ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ...ΜΙΑ ΜΕ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ ΜΙΑ ΜΕ ΡΟΜΠΙΝΙΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΝΕ...ΟΧΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ...ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ??ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΑΦΟΥ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ...ΕΧΕ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΡΑΛΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ....!!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑΑΑΑ!!ΜΕ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑ ΚΑΙ ΚΑΠΙΝΟ ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΓΚΛΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΕ!!!!

στις 17/07/2015 00:19
παλι καλα που η αεκ ο παοκ και ο παο παιρνουν παικταραδες....αα και t4sos κοιτα το παοκι σ που χανει απο την κωλοπετινιτσα και μετα μιλα

στις 17/07/2015 04:52
me gianniwta extrem 8a xaseis k fetos :/ <3

niko erxesai h akoma patwneis ????

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.