Και επίσημα στην Μπόκα ο Τέβες

Και επίσημα στην Μπόκα ο Τέβες



Στην αγαπημένη του Μπόκα Τζούνιορς επέστρεψε ο Κάρλος Τέβες. Ο αργεντίνικος σύλλογος ανακοίνωσε την απόκτηση του «Απάτσι», ο οποίος επιστρέφει στην ομάδα της καρδιάς του μετά από 11 χρόνια.

Παρά το ενδιαφέρον της Ατλέτικο, ο Κάρλος Τέβες επέλεξε να επιστρέψει στο σπίτι του. Η Μπόκα Τζούνιορς ανακοίνωσε την απόκτηση του Αργεντινού, «σφραγίζοντας» την επιστροφή του στο «Μπομπονέρα».

Ο 31χρονος επιθετικός αφήνει την Ευρώπη για πρώτη φορά μετά το 2006 και όλα δείχνουν ότι θα κλείσει την καριέρα του στην Μπόκα, ομάδα που ξεκίνησε την καριέρα του το 2001, σε ηλικία 16 ετών.




Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΚΑΡΛΟΣ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 27/06/2015 10:52
8eloume sxolio tou paxarou!!!!

στις 27/06/2015 11:51
ρε γιατι εφυγες απο τηνν γιουβεντους;

στις 27/06/2015 11:52
αντε καλη συνεχεια με την μποκαρα

στις 27/06/2015 13:42
kakh kinhsh eixe 2 kala xronia akoma eurwph

στις 27/06/2015 18:21
ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΜΠΟΚΑΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ..ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΤΕΒΕΖ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ ΥΠΗΡΞΕ ΠΑΝΔΕΜΟΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΕΝΟΣ ΑΙΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΟΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΗΣ ΜΠΟΚΑΣ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Η ΜΠΟΚΑ ΜΑΣ ΥΠΗΡΞΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΤΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ(ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ,ΠΑΛΕΡΜΟ,ΡΙΚΕΛΜΕ,ΤΕΒΕΖ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ) ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΞΕΚΗΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.

στις 27/06/2015 18:24
ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΤΩΝ ΤΙΤΛΩΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΥΤΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ.VAMOS BOCA CARAJO TEVEZ ES JUGADOR DE PUEBLO NOS TENIA QUE SALVAR EL APACHE TEVEZ!!!

στις 27/06/2015 20:16
GIATH XAIRESAI RE ARKIDI? EPIDH PHRES TEBEZ?AXXAXAAXAXXA... HNE POLH AXREISTOS O TEBEZ. DEN KANH THPOTA. APLA XERESTAI POU EXETAI PAIKTI APO TH JUVE!

στις 30/06/2015 01:55
mehmet akou filaraki ..! pigene pline ta moutra sou ligo kai diavaze prin patiseis APOSTOLI se auta pou grafeis.! Axristos o Tevez leei..! re ton PERPINIADI ti eipe..!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.