Πλησιάζει στην Γουότφορντ ο Χολέμπας

Πλησιάζει στην Γουότφορντ ο Χολέμπας



Στην Αγγλία για λογαριασμό της Γουότφορντ αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του ο Χοσέ Χολέμπας. Σύμφωνα με ιταλικά Μέσα, η αγγλική ομάδα συμφώνησε με την Ρόμα και ο διεθνής μπακ αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο με τους νεοφώτιστους της Πρέμιερ Λιγκ.

Παρελθόν από την Ρόμα αναμένεται να αποτελέσει ο Χοσέ Χολέμπας μετά από ένα χρόνο παρουσίας στους «τζιαλορόσι».

Όπως αναφέρουν τα ιταλικά ΜΜΕ, η Ρόμα έχει δώσει τα χέρια με την αγγλική ομάδα και ο Έλληνας αριστερός μπακ αναμένεται στην Αγγλία για να υπογράψει συμβόλαιο.

Σύμφωνα με τους Ιταλούς, η μεταγραφή αναμένεται να ανακοινωθεί μέχρι τη Δευτέρα (29/6) ενώ το ποσό της κυμαίνεται ανάμεσα στα 2 με 3 εκατ. ευρώ.



Ομάδες που αφορά: ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ, ΡΟΜΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 26/06/2015 23:34
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΕΦΤΕΙ!

στις 26/06/2015 23:47
Αρα πρεμιερ λιγκ.μια χαρα ρε τι αλλο θελει

στις 26/06/2015 23:49
steve malakas eisai ee ?

στις 27/06/2015 00:26
Γαυρος ειναι τι περιμενεις

στις 27/06/2015 01:38
PW BRE MWRW MOUUUUU.........PWWW XOLMPAAAAAAA.....LIPWN MANKES... EIMAI ERWTEUMENOS DUOO XRONIA ME AUTOOOOO......!!!!!!!!!KAI TWRA PAEI STI OMADARA MOUUUUUU!!!! MPRAVO VRE XOLEMPA!!! KALH EPITIXIA MWRW MOU !!!!!!!! EUKOMAI NA SE DO NA KANEIS KALES EMPANISEIS!!! SUGARITHRIAA. KALH METAGRAFOI GIA THN GOUOTFORD!!!PAME GIA TI 5ADAA...

στις 27/06/2015 09:49
ΑΠΟ ΓΑΒΡΟ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΒΡΕ?ΟΣΟ ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙ Ο ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟΣ ΣΤΥΛΟΣ ΤΗΣ ΔΕΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ.ΑΦΟΥ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ IQ ΜΠΙΦΤΕΚΙΟΥ TI AΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟΚΟΥΣ?ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΧΟΛΕΜΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΠΑΚ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΣΑΠΗ ΤΟΝ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟ ΑΣΣΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.

στις 27/06/2015 13:26
κατα την γνωμη μου ενας απο τους καλυτρους αριστερους μπακ που εχουν περασει απο την ελλαδα..σιγουρα του χρωνου θα μεινει στην πρεμιερ αλλα οχι και στην γουοτφορντ..

στις 27/06/2015 16:21
Σε πια κατηγορία είναι

στις 27/06/2015 18:20
mehmet1....το χτενιζεις το καταιφι?

στις 27/06/2015 21:13
Axaxaxxax o pano theoulis

στις 28/06/2015 01:30
Χαχαχαχα το χτενίζεις το καταϊφη λεει ο άλλος.

στις 28/06/2015 03:25
και πολυ του πεφτει ειπε ρε μαγκες ποτε θα τελιωσετε αυτο το ρημαδι το δημοτικο μπας και μπορεσουμε ποτε να συνεννοηθουμε μεταξυ μας.δεν ειπε οτι του ειναι λιγο

στις 28/06/2015 03:26
αυτο πηγαινε στον steve ετσι?για να μην παρεξηγουμαστε

στις 28/06/2015 05:49
Episei kalh H Xoli alla g roma dn htan! Kani kati koula ...oxi pws einai ampalos..ama pexei me perisotero mualo exei polu poio kales prwoptikes!k mia xara t ekatse h watford premier ti allo na zitisei ?

στις 28/06/2015 09:10
MANKES DEN TA KANEI THPOTA. ELLHNAS PAIKTHS STHN PREMIER? POTE POTE POTE

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.