«Σπιρούνι» ο Τρίπιερ

«Σπιρούνι» ο Τρίπιερ



Την απόκτηση του Κίεραν Τρίπιερ από την Μπέρνλι ανακοίνωσε η Τότεναμ. Πενταετές συμβόλαιο υπέγραψε ο Άγγλος μπακ.

Παίκτης της Τότεναμ είναι και επίσημα ο Κίεραν Τρίπιερ. Οι «πετεινοί» ήρθαν σε συμφωνία με την Μπέρνλι και ο Άγγλος δεξιός μπακ έβαλε την υπογραφή του σε πενταετές συμβόλαιο συνεργασίας με τους Λονδρέζους.

Ο 24χρονος πραγματοποίησε πολύ καλές εμφανίσεις με τη φανέλα της Μπέρνλι και η Τότεναμ κατάφερε να τον αποκτήσει, καταβάλλοντας το ποσό των 4,8 εκατ. ευρώ.



Ομάδες που αφορά: ΜΠΕΡΝΛΙ, ΤΟΤΕΝΑΜ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 19/06/2015 19:07
Popo totenham h megaliterh omada tou kosmou

στις 19/06/2015 21:32
ti ine tutos

στις 19/06/2015 21:42
Ανθρωπος αριας.

στις 19/06/2015 22:14
lol XD

στις 20/06/2015 00:22
axaxaxaxax .. podia xeria ..!

στις 20/06/2015 00:26
αυτος που θα τρυπαει τον κωλο σου αριας.Καλως ηρθες στην ομαδαρα μας,καλη επιτυχια.!

στις 20/06/2015 01:11
ολοι οι τρυπι-ερ στην τοττεναμ ημαρτον πια που ειναι εκεινη η ομαδαρα του μοντριτς,του μπειλ,του ντεφοε,του γκαλας και του λενον?στα χναρια της λιβερπουλ βαδιζεται και εσεις

στις 20/06/2015 12:38
milises gia 200 ekatomia metagrafes cristiano..! i koloomada sou tous pire :P na pou einai ..!

στις 20/06/2015 14:01
πωωωω ρε μαλακα MitsTheGreek.θες και τα λες δηλαδη ο gallas παιζει ακομα ας πουμε εε?εγω δεν ειπα να τους φερουν πισω αλλα να κανουν μεταγραφες σχεδον ισαξιες αυτων των παικτων που προανεφερα ωστε να κρατησουν ενα επιπεδο στον συλλογο.

στις 20/06/2015 17:59
nai o gallas einai to provlima pou efige ..! oxi oti o modric itan oli i totenham..! kai gt pare3igithikes afou auti einai i alitheia..! ton bale to pirate apla gia na min ton exei alli omada ..! opos ekane i barcha me ton ALEX SONG ..! ase palikari ta xoume dei..!

στις 20/06/2015 18:01
eixe kai enan DWASON na kalipsei to keno..! to keno tou bale kai tou modric 5 omades dn to kaliptoun..! milao podosferika..! esi milas "REALISTIKA" ..! san opados loipon tis real egrapses malakia..! kai go sou apantisa sti malakia p egrapses..! stin omada sou einai pou einai? o enas traumatias GAMATA kai allos ton giouxaroun kiolas..! opote esi mallon thes kai ta les oxi ego

στις 20/06/2015 23:37
τα φαινομενα απατουν μαλλον εσυ εισαι μονιμως αρπαγμενος και δεν ξερω για ποιον λογο τσιτωνεσαι calma που λεει και ο CR7 μια κουβεντουλα ειπαμε να κανουμε μην μας δειρεις.και ναι αν αυτο θες να ακουσεις ο περεθ εφαρμοζει την τακτικη gallacticos στις μεταγραφες δηλαδη σαρωνει τα παντα,και ναι δεν το καλυπτουν το κενο του modric και του bale γι'αυτο αλλωστε περσυ που τους ειχα και σε καλη φορμα κατεκτησα το 10 το καλο,και ναι φετος η χρονια πηγε στραφη γιατι απο τα μισα δεν ειχα modric και ο bale ηταν ντεφορμε.αντε να χαρω εγω

στις 21/06/2015 09:53
dn s pa re palikari na min xareis.! kai s dino to logo mou oti oti grafo einai i gnomi mou..! dn exo kati mazi sou..! apla pisteuo oti i real prepei na to skeftei ligo gia ton tropo pou dra stis metagrafes..! eimai opados tis totenham btw gia auto apantisa:) ..!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.